Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask rengi değiştirilebilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Drift L 125, 2023 Beyaz
    MTS m-910 beyaz kırmızı kaska sahibim, kaskı motoru alırken bayiiden almıştım, normalde en baştan beri siyah kask hayalimdi fakat siyah drift stokta kalmadığı için kaskı da uyumlu olsun diye beyaz aldım fakat benim şansıma başıma birsürü olay geldi ve sonunda siyah drift aldım.

Kısacası kaskın renginden hoşlanmıyorum şu anda, satsam satamam (3k ya almıştım) o yüzden kaplatma vesaire oluyor mu bileniniz var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Airbrush -

Araştırabilirsin, ama kask parasına çıkabilir.

https://www.instagram.com/airbrushistanbul/
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Drift L 125, 2023 Beyaz
    Böyle bir boyamayı nereler yapar, samsun da gezsem bulabilir miyim?

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Boyama işini pek tavsiye etmem satıp yenisini almak daha mantıklı..

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Orjinalde kaskım beyaz üzerine damalı idi [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Sonra bu şekilde boyadım
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG] instagram square online[/IMG]
    Cyan ve yamtareroglu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Drift L CBS
    ben de benzer bir olay yaşadım. kaskımı siyaha boyayıp kaliteli stickerlar taktım motorumun renginde. En ucuz maliyetli olan bu ama kaskın yeni ise satıp sıfır almak daha mantıklı tabi ki.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Eren Bayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MTS m-910 beyaz kırmızı kaska sahibim, kaskı motoru alırken bayiiden almıştım, normalde en baştan beri siyah kask hayalimdi fakat siyah drift stokta kalmadığı için kaskı da uyumlu olsun diye beyaz aldım fakat benim şansıma başıma birsürü olay geldi ve sonunda siyah drift aldım.

Kısacası kaskın renginden hoşlanmıyorum şu anda, satsam satamam (3k ya almıştım) o yüzden kaplatma vesaire oluyor mu bileniniz var mı?
    Kask ikinci el satılabilen bir şey mi? Yani var mı öyle bir şey? Varsa çok şaşırıcam. ikinci el diş fırçası ile aynı şey benim gözümde ikinci el kask.

Kask zaten çok ahım şahım korumalı bir şey değil de uyduruktan, aman polis kasksız görüp ceza yazmasın diye alınmış bir şeyse sprey boya ile boyayın geçin. Yoksa doğru düzgün bir kaska sticker yapıştırmak bile tavsiye edilmiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

Alıntı Eren Bayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir boyamayı nereler yapar, samsun da gezsem bulabilir miyim?
    Çok pahalı bir kask değilse, airbrush ile boyamak kaskın fiyatını geçebilir, sonuçta bu tarz boyama işleri de bir tür sanat.
    Kendiniz sprey boya ile boyayabilirsiniz düz renk olacaksa ama tavsiye etmem.
    Hem beyaz kask görünürlük açısından daha iyidir. Görüntüye değil trafikte görünmeye önem verin.

Motosikleti
    Drift L 125, 2023 Beyaz
    Ceza icin degil guvenlik icin aldim hocam, goruntuye onem veriyorum. Tabii ki koruma onceligim fakat istedigim renkte olsa dshs tatli olurdu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)