Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Royal Enfield Himalayan 450 Adventure memlekete gelir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Merhaba Arkadaşlar,
    EICMA fuarında bu yıl bir çok yeni model göze çarpmakta idi ancak benim aklımda kalan tek model Royal Enfield Himalayan 450 oldu. Sizlerde sosyal içerikleri falan takip ettiyseniz denk gelmişsinizdir. Ayrıca şu an avrupa ve hint pazarında aşırı şekilde video paylaşımları yer almakta. Gördüğüm o ki bu motorların suyunu sıkarcasına kullanan kullanıcıların bile yorumlarında övgülere raastlayabiliyoruz. Sizce ülkemize getirilir mi? Getirilir ise fikriniz diğer modeller arasında yerini bulabileceği yönünde mi olur. Fiyat olarak avantajlı bir değerde mi gelir. Bilgi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Hatta belki bu vesile ile distribütor duyurusunu bile buradan edinmiş olabiliriz.
    Herkese kazasız sürüşler dilerim.

https://www.royalenfield.com/in/en/m...new-himalayan/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Daha önce de belirtmiştim bir başlıkta.

2024’de Royal Enfield ülkemize geliyor. Kibar Holding getiriyor.
    freesea77 ve CRF bunu beğendiler.

Motosikleti
    Moto Guzzi V100 Mandello Aviazione Navale
    Dün Gaziantep MV Agusta bayisi ile tanıştım. 2024 yılında Himalayan modeli de gelecek. Fiyat konuşulmadı.

Motosikleti
    Bu çok güzel haber. En azından kararsız kaldığımız tek nokta fiyatı olacak bir motosiklet geliyor sonunda. Itchy Boots kanalında da ablamız uzun km olarak kullanıp test etmiştir. Videolarından sonra zaten kafamda soru işareti bırakmadı. Hafif gücü yerinde istediğini verebilecek bir model gibi duruyor. Diğer Çinli adventure modeller fiyat olarakda çok yüksek olduğu için sevgimi kazanamadılar. En azından o fiyatlara gelirse hintli alınır gibi şimdilik. Bekleyip göreceğiz. Değerli yanıtlar için teşekkür ederim.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

camelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle gelmesi gerken bir cihaz. F/P olarak gelirse piyasayı süpürür. Özellikle Goole Map entegrasyonlu şu ekran çok çok iyi.

Motosikleti
    Kibar Holding arattığımda alüminyum falan çıkıyor. Motosiklete yeni mi girecekler yoksa uzun zamandır getirdikleri varmı? Cahilliğim için kusura bakmayın.
    Hayatımda En Tatlı Gördüğüm Şey Sadece HAYATIM

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Royal Enfield ve Ural, bizim gibi morukların hastası olduğu retro tip motorları üretiyorlar. Sevene saygımız sonsuz ancak bize göre motor tipleri iyice böcek tipine büründü. Böyle maskulen, army tip motorları yollarda görmek, sahip olmak isteriz
    ymg ve yayan1 bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    1 2 yaşında t7 fiyatına gelir piyasası olmayan bir modele bu para verilmez böyle absürt fiyatlamalı modeller pek tutmaz alan birkaç kişi de birkaç yıl sonra parça vs bulamaz yurtdışından tedarik etmeye vs çalışırken de illallah eder motosiklete tövbe eder
    espresso bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kibar Holding arattığımda alüminyum falan çıkıyor. Motosiklete yeni mi girecekler yoksa uzun zamandır getirdikleri varmı? Cahilliğim için kusura bakmayın.
    Motosiklet sektörüne yeni giriyorlar. Mv Agusta'yı da bünyelerine kattıklarını duydum ama bu bilgiden emin değilim. Sadece Royal Enfield'dan eminim.

Motosikleti
    vardı bir şeyler
    çekirgeye benzeyen motosiklet tasarımlarını hiç beğenmiyorum.
    himayala için değil , genel anlamda.

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet sektörüne yeni giriyorlar. Mv Agusta'yı da bünyelerine kattıklarını duydum ama bu bilgiden emin değilim. Sadece Royal Enfield'dan eminim.
    Anladım. O zaman nette gördüğüm ceo motosiklet kullanmayı çok seviyormuş demek ki bayilik ile de bu dönemin kaymağını da yemek istiyor. Araç fiyatlari iyice uçtuğu için yakında Malezya Çin Hindistan gibi motor kullanımı çok artacak diye düşünüyorum.

CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    TR 2024 ilk çeyrekte geleceği duyumunu aldım.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Çok tarz bir motor ama sağlam titreşim vardır diye düşünüyorum.

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kibar Holding umarım önceki distribütör gibi uçuk fiyatlar istemez motorlara. Geçen 350 cc yol modeline 200-210 civarı fiyat koyduklarını duydum. Himalayan da makul fiyata gelebilir. İnternet sitesini göremedim henüz. Youtube de video gördüm sadece.

Muqarnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-Evo 250
    Akasya'daki sergiyi gezdim arkadaşlar. 350cc aynı blok farklı tarzdaki motorlar (hunter, classic 350, meteor 350, bullet 350) ortalama 210-230 aralığında.

650 CC Continental GT de gelmişti. Tasarımına bayıldığım ve almayı düşündüğüm bir motor. 328.900 lira etiketi varmış.

Himalayan için gümrük işleri hallediliyor sanırım fuardan sonra gelmiş olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)