Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet pantolonu ve botu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cf Moto 250SR
    İyi günler arkadaşlar,1.5 yıldır aranızdayım yani daha yeniyim o yüzden ekipman konusunda pek tecrübem yok.Vücudumun üst ekipmanları tam ama alt ekipmanlarım eksik olduğundan sürüşte pek rahat hissedemiyorum.İklim olarak yazları epey sıcak kışları sert geçmeyen bir ildeyim.Kışları içlik ve kalın çorapla idare edebilirim ama yazın beni rahatsız etmeyecek ekipmanlar arıyorum. Aşağıya birkaç link bıraktım tavsiye eder misiniz varsa önerileriniz şimididen teşekkür ederim.
    Bütçemi zorlayabilirim , varsa attıklarımın dışında bot ve pantolon önerileriniz onlara da açığım şimdiden teşekkürler hepinize iyi sürüşler

https://www.motomax.com.tr/4riders-w...klet-pantolonu
    https://riderdenim.com/oniks-motosiklet-pantolonu
    https://www.motomax.com.tr/4riders-breeze-evo-bot
    https://www.motomax.com.tr/4riders-city-bot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4riders in adını hatırlamadıgım bir modelini kullanıyorum; bilek kısımları bana cok güven verici gelmedi ama uzun modeller belki daha iyi olabilir.

Motosikleti
    Cf Moto 250SR
    Genel olarak deneyiminiz nasıl önerir misiniz varsa kullandığınız başka bot karşılaştırabilir misiniz teşekkürler

Ranke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 150
    Ben pantolon olarak 4Riders Ranger, bot olarak da Forma'nın Arbo botunu kullanıyorum birkaç aydır. İkisi de Motomax'ta mevcuttu. Pantolonun korumaları giydikçe kayıyor, onları giymeden önce elle düzeltip yerine koymak gerekiyor. Botun tabanı da ıslak zeminde kayıyor. Ama bunlar dışında bir sorun yaşamadım. Botun üzerindeki CE sertifikası detaylarına bakılırsa bayağı korumalı, ki zaten ben de kaval kemiğini de korusun diye uzun bir bot almıştım. Eğer bütçeniz ve koyacak yeriniz varsa kaval kemiğine de uzanan bot özellikle trafikte daha rahat hissetmenizi sağlar.

İklim açısından bu pantolonu da, botları da havanın yaz gibi olduğu Eylül günlerinde ve kış zamanında giydim. Pek bir sıkıntı çekmedim, tabii bir yerden sonra içlik, termal çorap gibi takviyeler gerekti. Siz sıcak bir yerde yaşadığınızı söylemişsiniz, şu durumda yağmur haricinde bir sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum.

camelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen spidi nin pantolonlarında güzel indirim vardı DRD den almıştım.

Motosikleti
    cb250r
    riderdenim kuklaniyorum gayet memnunum. Kaliteli hissi veriyor. Gerci siyah renk soldu biraz ama olcak o kadar.

Ruzgari guzel kesiyor, korumasi dize cuk oturuyor guzel kavriyor. Korumalar cok kolay takilip cikarilabiliyor.

Baharda gunluk kullanim gayet konforlu. Ama yazin gunluk kullanimda cok yakiyor, oda normal yapacak birsey yok.

Ama kisin kisa mesafelerde kullaniyorum. 30 35dk ve uzeri yol gidince donuyorum. Kisin normal pantolonun ustune cordura pontol cekiyorum.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Thebikerjeans ve yds bot. Yds bot 2 kere işini hakkıyla yaptı. Tabanıda hiç kaymadı.

Riderdenim Efil kullanıyorum, attığınız modelin önü fileli olan versiyonu. Hareket halindeyken bütün rüzgarı içine alan çok rahat bir pantolon. Bot olarak da YDS Diablo 7.4 yazlık modelini kullanıyorum, onun da üstü fileli, o da aynı pantolon gibi rüzgarı içine alan rahat bir model. İkisini de tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler