Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

cbr 125 teyp takılır mı???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Teyp takacak yer var mı?
    Var da ben mi göremiyorum?
    Ben bile zor sığıyorum yaaa
    Ducatista:)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    teypten başka yanar dönerli ışıklar yapalım
    birde bu vakitte teyp dinlenmez yapalım bi mp3 çalar sistemi

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    al bendende o kdar bence çok saçma madem dikkat çekmek istiyorsun o zaman ayaklarınla kullan motoru bence her ikiside aynı ha ayakla motor kullamak hada cbr teyp takmak bence sen daha sağlıklı şeyler yap mesala tam koruma falan al o zaman dikkat çekersin işte tabi istediğin buysa

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Heh ! bir o kalmıştı... Nereye sokucaksın o teyibi ? Yavru kedinin bile girmediği o ufak bagaj dediğimiz yeremi ? Bence, iğrenç olur
    Okan ACAR

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    abi yapmayın yaa vazgeçin o sevdadan motora teyp mi takılır yaa motorun doğasına aykırı bi kere. çok istiosan al bi mp3 player kulaklığını tek kulağına tak.
    0 Rh +

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    abiii aman gözünü seviyimm tüm bas takmayı unutma

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Sanayide tesisatlı sarı sis farlı cbr 600 r görünümlü cbr 125 satıyorlarmış duyduğuma göre (kızma bak)

Espiri bir yana teyp takmak hem motorun dışarıdan hoş görüntüsünü bozar, hemde sen dışarıdaki sesleri duymazsan trafikte problem yaşarsın.

En güsel örnek mp3 playerlar ;)
    Soda Ayran Cool

Xmaxman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    taktır yaa ne demek... türkün biri ferrariye lpg taktırmaya kalkmıştı....yanlız bigün birileri gelipte hondadan motorunu almaya kalkarlarsa sakın şaşırma
    [COLOR="Red"][B]vınnnnnnnnnn !!![/B][/COLOR]

yunus emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya tamam kızmayın bi fikirdi sadece...takmıyorum kardeşimm

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    motora gore degısır cok ses cıkarmadan calısan bır motorda dısardan ılgı cekmıcek kadar ses acıp kulanılabılır kımsede sesın senden geldıgını sen durmadıkca anlamaz sende dısardakı seslerden mahrum kalmasın,
    hem motora hemde kişiye baglı bu olay..
    amaç muzık dınlemekse dınlenebılır bence.. ve bazı arkadaslar motorun dogasına aykırı yazmış motor kulanıcılarının cogu motor sevdalısı olabılır ama bazı kısıler var ekmek parası ıcın veya yol parası makul dıye motoru tercıh edebılır bu durumdada doğa ya bakmaz iş, zevk meselesi bence..
    ben ne arabalar gordum arkaya adam yarış otomobıllerındekı gıbı bagaja ruzgarlık taktırmış kocaman bence yakışmamış aynı zamanda sadece goruntu başka bırsey deyıl.. ama buraya bırısı boyle bırsey yapcam dese adama aracın dogasına aykırı veya cok dıkkat ceker dıyemesın ayıp yanı zevk bu..

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    Alıntı SPEC0PS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora gore degısır cok ses cıkarmadan calısan bır motorda dısardan ılgı cekmıcek kadar ses acıp kulanılabılır kımsede sesın senden geldıgını sen durmadıkca anlamaz sende dısardakı seslerden mahrum kalmasın,
    hem motora hemde kişiye baglı bu olay..
    amaç muzık dınlemekse dınlenebılır bence.. ve bazı arkadaslar motorun dogasına aykırı yazmış motor kulanıcılarının cogu motor sevdalısı olabılır ama bazı kısıler var ekmek parası ıcın veya yol parası makul dıye motoru tercıh edebılır bu durumdada doğa ya bakmaz iş, zevk meselesi bence..
    ben ne arabalar gordum arkaya adam yarış otomobıllerındekı gıbı bagaja ruzgarlık taktırmış kocaman bence yakışmamış aynı zamanda sadece goruntu başka bırsey deyıl.. ama buraya bırısı boyle bırsey yapcam dese adama aracın dogasına aykırı veya cok dıkkat ceker dıyemesın ayıp yanı zevk bu..
    otomobile yapılacak modifiyeler bazıları her ne kadar komik olsa dahi otomobile gayet düzgün bi şekilde takılabilio rüzgarlık, side skirt, jant, kaput vs. vs. bunlar zaten bi yere kadar otomobilde olan şeyler fakat cbr 125 i gördüysen anlarsın ki o motorun hiç bi yerine teyp takamazsın. aslında takamazsında değil hırs yaparsan takarsın ama ne teybi kontrolün doğru düzgün olur ne de motoru. hiç bi racing motor (gerçi cbr 125 için racing die satılsa bile bence tam olarak racing değil) tüketici buna teyp takar da yolda neşesini bulur die üretilmemiştir. haliyle de motorun doğasına aykırıdır. zevk meselesi konusuna diyeceğim hiç bişi yok herkesin kendi seçimi
    0 Rh +

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla scooter olurda cbr125 gibi bi alete uymaz bence.vazgeçin böyle sevdadan.gülerler adama .
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bi amelede görmüştüm takılır tabi niye takılmasın bikaçtanede mor ışık koyarsın oooooooh deymeyin keyfime

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    iyimisin sen?

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    sen söyledikten sora gidip donniedarko'nun motoruna taktım ben. çok güzel oldu, hasan abi hayran kaldı.
    bundan sonra motoruna daha bir şevkle severek bineceğine eminim
    hasan abiyle bir sonraki projemiz ise cbr 125'e polis radyosu takmak!! böylece br basın mensubu olarak haber atlamayacak bundan sora
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen söyledikten sora gidip donniedarko'nun motoruna taktım ben. çok güzel oldu, hasan abi hayran kaldı.
    bundan sonra motoruna daha bir şevkle severek bineceğine eminim
    hasan abiyle bir sonraki projemiz ise cbr 125'e polis radyosu takmak!! böylece br basın mensubu olarak haber atlamayacak bundan sora
    bi de yanlara fotoğraf makinesi taktırmak istiyorum gidona cd sallandırıp yan grenajlara 'tek rakibim thy' filan yazsam mı acep

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi de yanlara fotoğraf makinesi taktırmak istiyorum gidona cd sallandırıp yan grenajlara 'tek rakibim thy' filan yazsam mı acep
    tabi yaparız hasan abi ayıp ediosun
    nası memnun kaldın ama di mi?
    stajı thy de yaptım zaten, sana thy logosu buluruz dert değil.
    farlar ampüllerini söker içine foto makinasını yerleştiririz, rügar ve titreşimden de fazla etkilenmez böylece

ha bi de motorun her yerine çakar takarız, flaş niyetine kullanırsın onları da
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    neyse bu kadar değerli bir topice bu kadar rating yeter

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse bu kadar değerli bir topice bu kadar rating yeter
    katılıyorum, senin motor da daha fazla ... olmasın

TOMY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi sen tey dınlemek istiyosan bi arba al motora teypmi olur ya sacmalamayın ya

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler