Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

"Takas fiyatım farklıdır" saçmalığı bizden başka bir millette var mı acaba?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı 1996furkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 NK motorumu satarken telefonda ki muhabbeti direkt aktarıyorum.

Ufak tefek kozmetik sorunu vardı (1 çizik manet vb.) İlan fiyatı 40 bin tl sitedeki en ucuz ilanlardan 2 veya 3.süydü zaten

-Usta kolay gelsin ilandaki motor için aramıştım
    -Evet buyrun
    -En son ne düşünüyorsun
    -En fazla noteri düşerim (Fiyatıda uygun yazmıştım pazarlık olmadığınıda belirtmiştim)
    -Bişeyler yap alalım para kazanalım
    -Uygun yazdım zaten sen ne düşünüyorsun
    -33 bin Senin motorun masrafı var bahsettiğin gibi 2000 tl de değil daha fazla
    -Öyle mi gel bakalım (rakamları sallıyorum) manet 500 yazmışım 300 tl gidon 1000 yazmışım 750 tl fazla bile yazmışım
    -Ne yapacaksın oturduğun yerden para mı kazanacaksın millet senin motorunu topluyacak sende para kazanacaksın
    -Kardeşim sen al satcısın galiba benim motor sana gelmez o fiyatlara motor vermem
    -Satamazsın o motoru sen
    -Ulan bi s.git a.oglu boş yapma diyip suratına kapattım

Motor 5 6 saat içerisinde satıldı pazarlıksız şekilde noteri yine kendim düştüm sattığım adamda gayet efendi bir adamdı.
    Şu al satçı tayfasından nefret ediyorum. Hele böyle "usta, başkan, reis vs" diye hitap edenlerin içine krank mili sokasım geliyor.
    espresso, ilker a., xtrafrozen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu al satçı tayfasından nefret ediyorum. Hele böyle "usta, başkan, reis vs" diye hitap edenlerin içine krank mili sokasım geliyor.
    Abi sen o krank milini sokma da bana ver, 2 ay oldu hala arıyorum bak demek bu yüzden piyasada kalmamış bu kranklar
    bkgzl34, MSMorkan, DickName ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kymco AK550
    ben scooter'ı satarken şöyle bir mesaj gelmişti. anında blokladım hiçbir cevap vermeden.

"slm abim. 2024 kalmiş 3 ay sen yani demem oki 2 yillik motor, sen bize bu motoru kaca bırakırsın. abim bide motor yana yatmış abim."

2023 ağustos ayında 2022 model scooter'ı 2 yıllık motor yapmış

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben scooter'ı satarken şöyle bir mesaj gelmişti. anında blokladım hiçbir cevap vermeden.

"slm abim. 2024 kalmiş 3 ay sen yani demem oki 2 yillik motor, sen bize bu motoru kaca bırakırsın. abim bide motor yana yatmış abim."

2023 ağustos ayında 2022 model scooter'ı 2 yıllık motor yapmış
    Tam bir dilenci, tam bir bit yavrusu. Kullanmayacağı motoru alıp anında satmaya çabalayan herkes benim gözümde bu. Şahsiyetsiz, karaktersiz ve de paranın köpeği.
    Cyan ve freasy bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Valla böyle tipler yüzünden 10 yıldır aynı motoru kullanıyorum
    Satarken böyle tiplerle muhatap olacak sabrım yok, alırken de kazıklanacak kadar param yok.

Gramer, dilbilgisi vs. takıntım yok ama "slm abim. 2024 kalmiş 3 ay sen yani demem oki 2 yillik motor, sen bize bu motoru kaca bırakırsın. abim bide motor yana yatmış abim." cümlesini yazan adamdan da hiçbir halt olmaz yahu. İlkokul terk misin mübarek?
    espresso, tommygun ve Khaira bunu beğendiler.

Motosikleti
    2019 sym-jet 14 125 cc /// 2016 pulsar 150 ns
    Sırf piyasadaki al satçılar uyanık zannedenlerle bu tarz muhabbetlere girmemek için ne alırsam uzun yıllar kullanmayı hedeflerim onun için tercihim sym olmuştur. Satışı çok zor bi ara mecbur kalmıştım 2 ayda 2 veya 3 kere telefonum çaldı (onlarda sym kullanıcısı veya markayı bilip bilinçli arayanlardı) ama çok şükür satmadan işimi halletmiştim.
    ilker a. ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bundan daha gıcık olanı ilan başlığında" borçtan dolayı, ihtiyaçtan satılık",açıklamalarda "takas fiyatım farklıdır"yazanlar.
    freasy ve espresso bunu beğendiler.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    bende 3 4 sene önce şahinimi satmak için malum siteye ilan verdim, aracımda çok ciddi renk soluğu vardı, klasik şahin durumu, fotoğraflar gündüz açık havada çekildiği için oldukça belli soluk olduğu.aracın fiyatını da oldukça makul tuttum 14.000 tl yazmıştım o zamanlar. aradı birisi, yaklaşık yarım saat telefonda pazarlık yapmaya çalıştı,ısrarla telefonda pazarlık yapmam gel aracı gör dememe rağmen, en son aracı görmeye geldi bakıyor e bunun boyası soluk, e fotoğrafta zaten soluk olduğu gayet belliydi, kaputu açtı bagajı açtı, altına yattı baktı vs. vs. bu sefer e bunun tamponları yan sanayi,ulan sene olmuş 2020, araba gelmiş 20 yaşına, e fiyatı gayet makul tutmuşum sen neyin peşindesin. o daha arabanın sağına soluna bakarken herife birşey söylemeden kapıları kilitledim döndüm çıktım eve. 10 dakika sonra geri aradı abi nereye kayboldun pazarlık yapıyorduk diyor. aracın fiyatı bu alıyorsan gidelim notere yoksa işim gücüm var seninle uğraşamam dedim.
    sonra birisi mesaj attı;
    + fiyat olarak ne düşünüyorsun?
    - 20.000 tl
    + e ilanda 14.000 tl yazıyor
    - o zaman fiyat olarak 14.000 düşünüyorumdur.
    ondan sonra gazel okumaya başlıyor tabi, en son böyle saçma tekliflerden sıkılıp 10. günde ilanı kaldırdım, aracı memlekete götürdüm kuzene bıraktım al sen bunu sat diye.
    freasy, espresso, ilker a. ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gramer, dilbilgisi vs. takıntım yok ama "slm abim. 2024 kalmiş 3 ay sen yani demem oki 2 yillik motor, sen bize bu motoru kaca bırakırsın. abim bide motor yana yatmış abim." cümlesini yazan adamdan da hiçbir halt olmaz yahu. İlkokul terk misin mübarek?
    bu benim düzeltmiş halim öyle düşünün. orijinali hiç anlaşılmıyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 3 4 sene önce şahinimi satmak için malum siteye ilan verdim, aracımda çok ciddi renk soluğu vardı, klasik şahin durumu, fotoğraflar gündüz açık havada çekildiği için oldukça belli soluk olduğu.aracın fiyatını da oldukça makul tuttum 14.000 tl yazmıştım o zamanlar. aradı birisi, yaklaşık yarım saat telefonda pazarlık yapmaya çalıştı,ısrarla telefonda pazarlık yapmam gel aracı gör dememe rağmen, en son aracı görmeye geldi bakıyor e bunun boyası soluk, e fotoğrafta zaten soluk olduğu gayet belliydi, kaputu açtı bagajı açtı, altına yattı baktı vs. vs. bu sefer e bunun tamponları yan sanayi,ulan sene olmuş 2020, araba gelmiş 20 yaşına, e fiyatı gayet makul tutmuşum sen neyin peşindesin. o daha arabanın sağına soluna bakarken herife birşey söylemeden kapıları kilitledim döndüm çıktım eve. 10 dakika sonra geri aradı abi nereye kayboldun pazarlık yapıyorduk diyor. aracın fiyatı bu alıyorsan gidelim notere yoksa işim gücüm var seninle uğraşamam dedim.
    sonra birisi mesaj attı;
    + fiyat olarak ne düşünüyorsun?
    - 20.000 tl
    + e ilanda 14.000 tl yazıyor
    - o zaman fiyat olarak 14.000 düşünüyorumdur.
    ondan sonra gazel okumaya başlıyor tabi, en son böyle saçma tekliflerden sıkılıp 10. günde ilanı kaldırdım, aracı memlekete götürdüm kuzene bıraktım al sen bunu sat diye.
    En güzeli; kafa ütüleyene / şark kurnazlığı yapana fiyat yükselteceksin. Yallah tazyik...
    maximusti,, espresso ve tommygun bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende ilanı araç koydum garip bir zihniyet türemiş araç halen satılık mi diye soruyor cevap veriyorum geri dönüş yok bazıları hiç mesaja dahi bir daha bakmıyor bazıları da bakıyor geri bildirim vermiyor fiyatı yüksek geldi, hoşuma gitmedi vs vs bir şey yazsa tamam diyeceğim o da yok harbiden kanser ederler

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben "takas fiyatım farklıdır' ibaresini faydalı buluyorum. Elenecek ilanı seçmede kolaylık sağlıyor. Her cinsten insan ile karşılaşmak mümkün malum sitede. Fakat, birkaç yıl önce sattığım emlak için arayan kişi beni bile şaşırtmıştı.
    freasy bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    iki taraf da fiyatı arttırdığı için değişen bişi olmuyor aslında.
    bu tarz ilan açanlardan uzak duruyorum. en kaliteli araca sahip olsa bile alışveriş yapmam prensip olarak.
    bi de sigorta şişirmesi olanlar var, bunların komple trafikten men etmek gerek.
    freasy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)