Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Torbacı youtuber izleyicileri hakkında.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    düldül(z-one)
    bugün yeni video atmış ne diyor diye baktım dava süreci devam ediyor falan demiş neyse dedim yorumlara bakayım ne görmez olayım 1000 yorumdan 900'ü "abi seni seviyoruz", "masum olduğunu biliyoruz", "en kısa sürede çıkarsın inşallah" tarzı yorumlarla dolu yani insanlar düşünme yeteneğini mi kaybetti yoksa biz de mi bir sıkıntı var diye düşünüyorum şu sıralar oldukca.
    espresso, DickName, zihnigonen ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Fanboyluk sadece , adamlar yaptıkları yorumlarına video yayıncısı like atınca ya da sabitleyince loto tutturmuş edasıyla seviniyorlar ve arkadaşım beni tanıyor diye hava atıyorlar resmen, çoğuda ya ergen yada 20 lerin başında çıtır motorcular oynadıkları video oyunlarında (ki bende oynadım yalan yok) gta serisi vs gibi oyunlar olunca kara paralar uyuşturucu taşıma vs. işin masum kısmı gibi geliyor çocuklara ne olucak ya diyor adam yemek taşır gibi düşün kimseye satmamış ki diyorlar ama işin aslını düşünmüyorlar bile.

Bakın vloglara hepsi motorla polisten kaçmanın güzellemesini yapıyor herkes illegalliği güzel gibi görüp özeniyor trafikte teker yapmanın en ufak hatada karşısı haklı bile olsa saldırmanın hakları olduğunu düşünüyorlar kısaca boş beleş bir gürüh ama ne yazık ki biz gibiler azınlık haliyle motorcular kural tanımaz serseri leş tiplere doğru evrildik.
    espresso, zihnigonen, maktama ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim ülkede gerizekalı çok.

polat ailesi için bile hala video çekip destek verenler var :D
    recaip, zihnigonen ve espresso bunu beğendiler.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Bahsettiğiniz cocukların yaşları 10-16 arası.. Bu kadar takılmaya gerek yok..
    espresso, Mr.wind ve ERROR88 bunu beğendiler.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Belirli bir yaşa kadar yaramazlık yapmak, büyükleri peşinden yapma oğlum, yapma kızım diye koşturmak marifet geliyor.

Seksen beş milyonluk bir ülkede nüfusun önemli bir kısmı onaltı yaş civarında olduğunu düşünürsek o yüzden fazla da kasmamak lazım.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Sadece tersten bakmış olmak adına yazıyorum.
    Peki biz biliyor muyuz suçlu olduğunu? Biz senin masum olduğunu biliyoruz diyen ergenlerden bir farkı var mı suçsuz olduğunu biliyor gibi davranmanın?
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki biz biliyor muyuz suçlu olduğunu?
    Cevap veriyorum bilmiyoruz.

Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin 6/2. maddesine göre, “Bir suç ile itham edilen herkes, suçluluğu yasal olarak sabit oluncaya kadar suçsuz sayılır”. Anayasa’nın 38/4. maddesi de “ Suçluluğu hükmen sabit oluncaya kadar, kimse suçlu sayılamaz”, diyerek aynı ilkeyi benimsemiştir.

Hukuk devletinin bir gereği olan bu ilke nedeniyle, bir kimsenin suçluluğunun kesinleşmiş yargı kararıyla ispat edilmiş olmasına kadar, o kişinin suçsuz olduğu varsayılacaktır[2].
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap veriyorum bilmiyoruz.

Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin 6/2. maddesine göre, “Bir suç ile itham edilen herkes, suçluluğu yasal olarak sabit oluncaya kadar suçsuz sayılır”. Anayasa’nın 38/4. maddesi de “ Suçluluğu hükmen sabit oluncaya kadar, kimse suçlu sayılamaz”, diyerek aynı ilkeyi benimsemiştir.
    itiraf etmiş her şeyi anlatmış. motoru kendi kullanıyor çantasında 1 kilo uyuşturucu taşıyor suçlu olup olmadığını sorgulamak absürt geliyor bana bir tık.

Motosikleti
    falcon flash 100
    İtiraf edebilir, her şey olabilir ama hukuk devletinde etiketi bağımsız yargı yapıştırır.

Hukuk devletinin bir gereği olan bu ilke nedeniyle, bir kimsenin suçluluğunun kesinleşmiş yargı kararıyla ispat edilmiş olmasına kadar, o kişinin suçsuz olduğu varsayılacaktır[2].

Yoksa ortalık vahşi batıya döner.
    espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    KHK ile hapse atılanlar suçlu değil yani? Yargı kararı yok.
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı turkerboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    itiraf etmiş her şeyi anlatmış. motoru kendi kullanıyor çantasında 1 kilo uyuşturucu taşıyor suçlu olup olmadığını sorgulamak absürt geliyor bana bir tık.
    Videoyu izlemedim bilmiyorum ki, öyle bir şey dediyse anlamsız olur tabi.

Sadece bu haber ilk çıktığı günden beri insanların gömmeye bu kadar hevesli olmasını anlamıyorum. Kendisini tanıyor falan değilim, pek de hazzetmem bu arada merak eden varsa bu detayları.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ülkemiz gençliğinde mafya olmaya özenme, hırt adam olmaya özenme, torbacı olmaya özenme, beyaz kadın tacirliğine özenme, ne kadar Allah'ın çarptığı Peygamber'in tekmelediği boş beleş adam varsa onlara özenme had safhada. Bunu araştırmak gerek. Gençler neden tarak kürek tiplere öykünüyor?

Motosikleti
    Kymco AK550
    kim bu youtuber arkadaş. benim haberim yok mevzudan.

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemiz gençliğinde mafya olmaya özenme, hırt adam olmaya özenme, torbacı olmaya özenme, beyaz kadın tacirliğine özenme, ne kadar Allah'ın çarptığı Peygamber'in tekmelediği boş beleş adam varsa onlara özenme had safhada. Bunu araştırmak gerek. Gençler neden tarak kürek tiplere öykünüyor?
    hocam rol model eksikliği, baba figürü eksikliği, kötü eğitim, kötü ekonomi ve 7/24 bu tiplere maruz kalıyorlar artık okumanın adam olmanın aşağılandığı bir döneme giriyoruz veya girdik emin değilim sizin nesil de düzgün adam kıymete biniyordu şuan tam tersi nerede kolay para kazanan torbacı boş beleş tip varsa kıymete biniyor. çok büyük bir kısmı çalışmaktan okumaktan kaçındığı için ilerleyen dönemlerde hem cahil hem parasız mal mülk edinemeden ömür geçirecekler hatta bence büyük bir kısmı ölene kadar çalışacak. "Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız" sözü sanırım tamamiyle bizim nesli temsil ediyor. iyi bir üniversite de bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim yapay zeka alanıyla ilgileniyorum ve beş seneye kalmaz farklı bir dünyada yaşayacağımızı öngörüyorum muhtemelen bu büyük eğitimsiz çoğunluğa ihtiyaç duyulmayacağını düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim bu youtuber arkadaş. benim haberim yok mevzudan.
    oğuzhan muslu.
    hasmet, uykuszsürücü ve haluk23 bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtiraf edebilir, her şey olabilir ama hukuk devletinde etiketi bağımsız yargı yapıştırır.

Yoksa ortalık vahşi batıya döner.
    Supersin @yaşlıveacemi... Aynen. Teyakkuzda olmak lazim. Yoksa bir haksizlik adaletsizlik durumu ortaya cikar da ortam vahsi batiya doner mazallah.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    On tane karakterler...

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler neden tarak kürek tiplere öykünüyor?
    Kazma küreğin deliğini görünce sap olacaklarını sanıyorlar.

espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    hocam rol model eksikliği, baba figürü eksikliği, kötü eğitim, kötü ekonomi ve 7/24 bu tiplere maruz kalıyorlar artık okumanın adam olmanın aşağılandığı bir döneme giriyoruz veya girdik emin değilim sizin nesil de düzgün adam kıymete biniyordu şuan tam tersi nerede kolay para kazanan torbacı boş beleş tip varsa kıymete biniyor. çok büyük bir kısmı çalışmaktan okumaktan kaçındığı için ilerleyen dönemlerde hem cahil hem parasız mal mülk edinemeden ömür geçirecekler hatta bence büyük bir kısmı ölene kadar çalışacak. "Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız" sözü sanırım tamamiyle bizim nesli temsil ediyor. iyi bir üniversite de bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim yapay zeka alanıyla ilgileniyorum ve beş seneye kalmaz farklı bir dünyada yaşayacağımızı öngörüyorum muhtemelen bu büyük eğitimsiz çoğunluğa ihtiyaç duyulmayacağını düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

oğuzhan muslu.
    Çinde bilmem kac yillik yazit bulmuslar. Uzerinde yeni nesli elestiren bir yazi cikmis.

Yani yeni nesli gömme gelenegi biraz eski bir hikaye maalesef. Adamlarin kiymete binmesi de, gercek adamlarin az olmasindandir.

Linc yemeyiz insallah
    yaşlıveacemi, killingroad ve xtrafrozen bunu beğendiler.

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinde bilmem kac yillik yazit bulmuslar. Uzerinde yeni nesli elestiren bir yazi cikmis.

Yani yeni nesli gömme gelenegi biraz eski bir hikaye maalesef. Adamlarin kiymete binmesi de, gercek adamlarin az olmasindandir.

Linc yemeyiz insallah
    yani mevzunun o kadar basit olmadığını düşünüyorum çünkü istatistiklere de yansıyor bu durum özellikle dikkat süresi olarak bizim nesil japon balığı kadar bile odaklanamıyor.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    "abi seni seviyoruz", "masum olduğunu biliyoruz", "en kısa sürede çıkarsın inşallah" tarzı yorumlarla dolu yani insanlar düşünme yeteneğini mi kaybetti yoksa biz de mi bir sıkıntı var diye düşünüyorum şu sıralar oldukca.
    bu ülkenin vatandaşından ne bekliyonki yıllarca malumpartiye oy veren bi milletin devam eden soyu bu işte çoçuklarıda böylelerine mal mal takip ediyolar

atatürkün yanıldığı tek yer türk milleti zekidir demesidir
    arndiol ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)