Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Drift l cbs iptali nasıl yapılır

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Drift L 125, 2023 Beyaz
    Selam forumseverler, ilk motorumu sonunda alabildim. Drift L 125
    Bugün tırdan indirdiler kurdular ve motoru aldım, plaka vesaire işleri pazartesiye kaldı.
    Fakat arka freni beğenmedim çok aşağıya indirmem gerekiyor sıkmak için, onun ayarını nasıl yapabilirim?
    Bir de gaz kolunda biraz boşluk var onu bayii ye soracağım, debriyaj da çok ileride kavrama noktası onu da kendime göre nasıl ayarlayabilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Alıntı Eren Bayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam forumseverler, ilk motorumu sonunda alabildim. Drift L 125
    Bugün tırdan indirdiler kurdular ve motoru aldım, plaka vesaire işleri pazartesiye kaldı.
    Fakat arka freni beğenmedim çok aşağıya indirmem gerekiyor sıkmak için, onun ayarını nasıl yapabilirim?
    Bir de gaz kolunda biraz boşluk var onu bayii ye soracağım, debriyaj da çok ileride kavrama noktası onu da kendime göre nasıl ayarlayabilirim?
    gaz kolu boşluğu gaz kolu telli motorların hepsinde olur bir miktar debriyajı da debriyaj manetinin üzerinde ayar vidası var ordan ayarlayabilirsin

Motosikleti
    Drift L 125, 2023 Beyaz
    Tamamdır hocam, normalde motorları çok istop ettirmem ama bunun debriyajına alışamadım ilk kalkışta istop edip duruyorum.
    Bir de bir kere yanlışlıkla vitesi 1 e atmak yerine 3 e attım motor zorlandı istop etti, bir sorun olur mu?

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Alıntı Eren Bayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır hocam, normalde motorları çok istop ettirmem ama bunun debriyajına alışamadım ilk kalkışta istop edip duruyorum.
    Bir de bir kere yanlışlıkla vitesi 1 e atmak yerine 3 e attım motor zorlandı istop etti, bir sorun olur mu?
    hayır olmaz motosiklet motorları kolay kolay bozulmaz böyle vitesi yanlış atmayla vs

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)