Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asfalt lastik tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    Şehir içi ve şehirler arası yol yapıcak naked motosiklet için lastik tavsiyesi arkadaşlar özellikle asfalt kullanımı için yardım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Lastiklerinizin ebatları nedir? Kullanım alışkanlığınız nasıldır? Soğuk ya da yağmurlu havalarda sürüyor musunuz? Kullandığınız parkur kısa mıdır uzun mudur? Yol yapısı nasıldır? Bütçeniz nedir?

Motosikleti
    Dominar 400UG
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

[/COLOR]
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiklerinizin ebatları nedir? Kullanım alışkanlığınız nasıldır? Soğuk ya da yağmurlu havalarda sürüyor musunuz? Kullandığınız parkur kısa mıdır uzun mudur? Yol yapısı nasıldır? Bütçeniz nedir?
    Yağışlı havalarda kullanılmıycak fakat soğuk havalarda kullanılıcak toprak zemin kesinlikle kullanılmıycak sürekli asfalt 10-12 bin civarı bütçe ve 110 70 17 - 150 60 17 şeklinde lastikler
    Hissettiğin gibi yaşa...

Motosikleti
    düldül(z-one)
    sportec m9rr, rosso 4
    tatlisert45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400UG
    Alıntı turkerboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sportec m9rr, rosso 4
    Tşk ederim bakıyorum ����
    Hissettiğin gibi yaşa...

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    bridgestone s22 test birincisi

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tatlisert45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağışlı havalarda kullanılmıycak fakat soğuk havalarda kullanılıcak toprak zemin kesinlikle kullanılmıycak sürekli asfalt 10-12 bin civarı bütçe ve 110 70 17 - 150 60 17 şeklinde lastikler
    Size büyük bir hevesle Michelin'in Road 4-5 serilerini önerecektim ama sizin lastik ölçülerinde bulamadım. Sanırım üretilmiyor.
    berk_cglr, tatlisert45 ve espresso bunu beğendiler.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Bridgestone S22 epey bir öne çıktı son zamanlarda kullananlar hep memnuniyet belirtiyor. Fakat bu lastiklerin hemen hepsi yaz lastiği kategorisinde. 10 derece ve altında soğuk havalarda zayıflık gösterirler dikkat etmek lazım.
    espresso, killingroad ve tatlisert45 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bridgestone S22 epey bir öne çıktı son zamanlarda kullananlar hep memnuniyet belirtiyor. Fakat bu lastiklerin hemen hepsi yaz lastiği kategorisinde. 10 derece ve altında soğuk havalarda zayıflık gösterirler dikkat etmek lazım.
    S22 supersport lastiği. Hem soğukla ilgili söylediğin dezavantaja sahip, hem de S22 ne kadar en uzun ömürlülerinden olsa da (daha doğrusu S20 öyleydi 22'yi bilmiyorum) bunlar ömrüleri kısa lastikler. Road 4-5-6 gibi Angel GT gibi tur lastikleri daha iyi olur.
    tatlisert45 bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Motosikleti
    Dominar 400UG
    Hepinize teşekkür ederim araştırmalar ve tavsiyeler sonucu bir boy ebat büyüterek(orijinal ebatlarında yok) Michelin Road4 lastiklerini aldım gerçekten mükemmel yol tutuşu var orijinal lastiklerine göre tabi,çok çabuk ısınıyor ve uzun Ömürlü olduğu çoğu formda belirtilmiş aldığım bayide aynı şekilde uzun Ömürlü olduğunu iddia etti bakalım şimdilik memnunum ilerleyen zaman tecrübelerimi yazarım lastikle ilgili
    espresso bunu beğendi.
    Hissettiğin gibi yaşa...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tatlisert45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize teşekkür ederim araştırmalar ve tavsiyeler sonucu bir boy ebat büyüterek(orijinal ebatlarında yok) Michelin Road4 lastiklerini aldım gerçekten mükemmel yol tutuşu var orijinal lastiklerine göre tabi,çok çabuk ısınıyor ve uzun Ömürlü olduğu çoğu formda belirtilmiş aldığım bayide aynı şekilde uzun Ömürlü olduğunu iddia etti bakalım şimdilik memnunum ilerleyen zaman tecrübelerimi yazarım lastikle ilgili
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler. Siz yine de ilk 150-200 km boyunca o lastiklerle çok risk almayın, sonra başlarsınız yardırmaya.
    espresso bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Pirelliden şaşmam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler