Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıç motoru olur mu bundan?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Fury 110i
    Dostlar merhaba benim vitesli tecrübem 2-3 kez arkadaşımın motoruyla turlamaktan ibaret. O yüzden tecrübe edinmek için Hero XPulse 200 4V modelini almayı düşünüyorum. Dağ bayır çıkmayı düşünmüyorum ama şehir içi nasıldır ve başlangıç motoru olarak iyi midir yani önerir misiniz? Aslında Dominar düşünüyordum da bütçeyi biraz kısmam gerekti ve nakitim çıkmıyor kartla alabilirim sadece. Önerilerinizi bekliyorum sağolun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Çok da iyi bir seçim yapmışsınız. Başlangıç motoru tabi ki olur. Motorunuzla beraber güzel bir kapalı alan hakimiyet eğitimi alırsanız daha da güzel olur.
    truesaga36 ve espresso bunu beğendiler.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    X pulse 200 kullananların çok memnun olduklarına, motosikletin iyi bir fiyat/performans ürünü olduğuna dair motosiklet netin Xpulse 200 kullanıcıları başlığını okuyabilirsin. Başlangıç için de ve sürekli kullanmak için de sanırım uygun bir motosiklet imajı uyandırdı bende. Umarım keyifle, sağlık sıhhatle kullanırsın.
    truesaga36 bunu beğendi.

dağ bayır çıkmayacaksan bence alternatif bakabilirsin. Asfalt için pulsar çeşitleri daha iyi bence. Ama pulse kendi sınıfında fiyat performans ürünü arıza vs pek çıkarmıyor.
    truesaga36 bunu beğendi.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Şehir içi 10 numara 5 yıldız. Kesinlikle tavsiye ederim. Servislerin ilgi alakası muhteşem. Eğer boyunuz 170 altı değilse rahatça kullanırsınız diye düşünüyorum. Fazlasıyla hafif ve kıvrak bir motosiklet bence, yaklaşık 5 bin kilometre şehir içinde kullandım hala da kullanıyorum.
    truesaga36 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bir motosiklet, ama ikinci eli cok aktif değil sanırım.

bence hoşunuza gittiyse alın, güzel bir seçim.

ancak uzun süre düşük cc de kalmayacaksanız ns200 tarzı piyasası hızlı motor almanız daha mantıklı.
    truesaga36 ve Italian bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)