Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 CC scooter için tavsiyeleriniz var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba motor sever dostlarım 2 senedir 110 cc motosiklet kullanmaktayım artık değişim icin vakit geldiğini düşünüyorum çünkü kuryelik yapmayı da bıraktım ve İstanbul'dan bilecige uzun yol yapmaya da başladım (takriben Yalova'dan 167 km ediyor) geçen İstanbul'dan bilecike 110 CC motorumla yola çıktım ve 4 saatte varabildim bu yüzden bunun yeterli olmayacağını düşünüyorum her markaya açığım yeter ki bindiğiniz ve guvendiginiz olsun scooter olsun 250 cc ve üstü olsun sadece kritik özellik olarak 110/120 ile giderken motosiklet yorulmasin ve fiyatı 140 bin lirayı aşmasın istiyorum tavsiyeleriniz fikirlerinize açığım iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2019 sym-jet 14 125 cc /// 2016 pulsar 150 ns
    SYM Joymax 250 cc senin fiyat bandına uyuyor bakabilirsin.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    250 cc ler 120km/s de top speedlerine yaklaşmış oluyor , az daha zorlasan 130-140 yaparlar ama 100 km/s den sonra özellikle uzun rampa çıkışlarında zorlanırlar , sürekli uzun yol yapıyorsan Dominar 400 gibi vitesli bir motor o hızlarda daha keyifli olur , 140 bine ikinci elde bulunabilir diye düşünüyorum , illa sukuter isterim dersen Piaggio da 350-500 cc civarı uygun fiyatlı sukuterler var temiz düşük km bulursan üzmez seni..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)