Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet nakliye

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar motosikletimi yanima getirmek istiyorum nakliye olarak uygun fiyatli guvenilir nasil getirebilirim otobuslere guvenemedim de daha once dneeyimleri olan paylasabilir mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    nakliyeci 2500 isterken,otobüse 1000 tl vrdim.otobuste problem motoru yan yatırdıgından ayna kırılabilir ezilebilir güzel yerleştirmek lazım.
    ben dikkat etmedim full depo verdim otobuse.bagaja benzin aktı.problem olmadı tabi benzin hemen ucuyuor.2-3 dakka koku geldi sonra kesildi.

Otobüse at kardeşim benzini boşalt ama

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Geçenlerde arkadaşıma araba almak için İzmir Torbalı'ya gitmemiz gerekiyordu. Antalya otogarında otobüse binmeden önce gözüme ilişti. Bi arkadaş motorunu otobüse vermiş. Muavini tebrik etmek lazım, motoru çok güzel yerleştirmiş bagaja. Motorun sağını solunu valizlerle doldurmuş. Motorun kıpırdayacak yeri yoktu. Ama şuna dikkat et bence, yanına evden eve nakliyecilerde bulunan, eşyaları sardıkları kilim gibi bişeyler oluyor. Motorun üzerini, etrafını onun gibi bişeyle sarıp, koli bandıyla iyice sağlamlarsan, etrafını da valizlerle sıkıştırırsan bence hiçbir problem olmaz...
    zihnigonen ve espresso bunu beğendiler.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Yüksek kasa Travego ve Setra otobüs bagajlarında taşınabiliyor.
    Ordu'da bir Travego bagajına koyulmuş YBR 125 motosiklet görmüştüm.
    Birde Facabookta çekiciler boş dönmesin diye bir grup var.
    Dönüş yolunda yükleri yoksa uygun fiyata taşıyabiliyorlar.
    Bu grup üzerinden bulduğum bir çekici ile İstanbul'dan Gelibolu'ya motosikletimi göndermiştim.
    iptaluyelik03 ve espresso bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Ben motorun arkasına aparat yaptırdım onunla istediğim yere taşıyorum 150 kg’ın altındaki motorları ama römork ve bu işi yapan birkaç arkadaşım var onlar taşımacılık yapıyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)