Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dönercinin İkramı

Motovento
    REKLAM ALANI
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dönerci sahibi içeri sızan yağları caddeye boşaltınca ilginç görüntüler ortaya çıktı

Arnavutköy’de bir dönerci dükkanında stoklanan yağlar dükkana sızma yaptı. İşyeri çalışanları dükkanı temizlemek için yağı caddeye boşaltınca vatandaşlar ve araç sahiplerine zor anlar yaşadı. Bir araç kayarak başka bir araca çarparken çok sayıda kişi kayarak düştü. İlginç anlar kameraya yansıdı.
    Olay, dün öğle saatlerinde Arnavutköy Merkez Mahallesi Genç Osman Caddesi üzerinde gerçekleşti. Eski Edirne Asfaltı Caddesi üzerinde bulunan bir dönerci dükkanında stoklanan yağlar dükkana sızdı. Çalışanlar işyerini basan yağı temizlemek için su ve yağı caddeye boşalttı. Genç Osman Caddesi’nde bulunan yokuştan aşağıya akan yağ kısa süre sonra araç sürücülerine ve vatandaşlara zor anlar yaşattı. Park halinde olan bir otomobil hiçbir müdahale olmadan kayarak park halinde olan başka bir araca çarptı. Çarpmanın etkisiyle araçlarda maddi hasar oluştu. Bazı vatandaşlar ise yolda duramayarak yokuş boyunca kayarken bazıları ise ayakta durmakta güçlük çekerek düştü. İlginç anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde bir vatandaşın elleriyle yoldan da destek alarak kenara çıkmaya çalıştığı görüldü. Belediye ekiplerine yapılan ihbar üzerine yola kumlama çalışması yapıldı ve cadde trafiğe kapatıldı.

Elleriyle yola tutundu, ayakta durmakta güçlük çekip yokuş boyu kaydı. Bazı vatandaşlar yola akan yağ nedeniyle ayakta durmakta güçlük çekti. Vatandaşların güçlük çektiği anlar cadde üzerinde bulunan güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntülerde bazı vatandaşların araçlarından indikten sonra ayakta duramadığı ve yokuş boyunca kaydığı görülürken bazı vatandaşlar ise elleriyle yoldan destek alarak kenara çıkmaya çalıştı. Bir çocuk ise bisikleti ile kaygan yolda yere düştü.

Cadde üzerinden geçen ve yaşananları gören Ömürcan Yıldız, “Sabah saatlerinde dükkanımızı açtıktan sonra yerde bir kayganlık olduğunu fark ettik. Bir dönerci dükkanından geldiğini tespit ettik. Belediye ekipleri geldi ve yolda kumlama yaptı. Yokuş dik olduğu için kaza oldu bir araç olduğu yerde kaymaya başladı. Kumlama yapıltıktan sonra bir problem kalmadığını gördük. Pisliği dışarıya atmışlar yokuşta olunca burası buz pistine döndü resmen.” Şeklinde konuştu.

Yine cadde üzerinde düşmekten son anda kurtulan İrfan Saka isimli vatandaş, “Bunların denetlenmesi lazım buraya yağ dökülmüş çok tehlikeli bende düşüyordum az kalsın hem de ben engelli bir vatandaşım" ifadelerini kullandı.
    İhlas Haber Acansı
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ülkemizde bazı elit semtlerin çakmaları vardır. İstanbul dışında ikamet eden arkadaşlarımız habere konu olan Arnavutköy'ü Avrupa yakası boğaz tarafında Bebek'e yakın zarif bir yer sanabilir ama yanılmasınlar, bu Arnavutköy İstanbul'un kuzeyinde mokum gibi, hayırsız bir bölge. Zaten gökten Esenyurt, Başakşehir, Arnavutköy bölgelerine meteor düşse memleket muasır medeniyetler seviyesini yakalayacak.
    Cyan, DickName, stubborn ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Ulan ne güzel dönerci acaba, ne ikram etmiş, rotamıza eserse uğrarız diye girdim, ana avrat söverek çıktım başlıktan.

Bu ve bunun gibi işlere bulaşanları potansiyel cinayet diye bir başlık yaratıp, bununla yargılamak lazım.
    fazil, espresso ve DickName bunu beğendiler.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Eline silah alıp, yoldan geçenleri kafasına göre kurşunlasa, üstüne de hiç ceza almasa şaşırmam.
    Savunmada ben düz sıkıyordum, onlar geçerken kafa attılar falan da diyebilir.

Bunlar ancak Norveç'te falan haber olabilecek şeyler, buralarda normal, gündelik hayatın parçası.
    Basın iyice koptu halktan.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki bu salak dönerciye ceza ne verildi acaba

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Haber yapmışlar işte. O da utandı!, bir daha yapmayacakmış.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bu salak dönerciye ceza ne verildi acaba
    Etkili ve yetkili ağbiler en az bir hafta beleş yer içerler oradan.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkili ve yetkili ağbiler en az bir hafta beleş yer içerler oradan.
    Medyaya düştü ya artık yapmazlar. Takip ediyorlar diye düşünürler. Medya olmasaydı baya yerlerdi.

Bir gün siyasete atılırsam sende ye partisi kuracağım. Vatandaşada meydanlarda, biz buraya yemek için geleceğiz diyeceğim. Yiyip içip si.. olup gideceğiz.
    tommygun bunu beğendi.
    Mal sahibi mülk sahibi, nerde bunun ilk sahibi. Malda yalan mülkte yalan. Gel de biraz sen oyalan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)