Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gaz takılı kalma sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Merhaba arkadaşlar bugün işten çıktım eve geliyordum 15 km kadar sürdüm artık eve geldim sayılır yavaşladım debriyaja bastım baktım motor hala gaz veriyor 3 bin devirde kaldı motor hem boşta hem viteste kaldı sürekli gaz veriyor kapattım açtım düzelmedi sonra biraz sürdüm ustaya göstereyim dedim bi 10 km sürdüm ustaya gittim hala yapıyordu kapattık açtık ara gaz verince 3 bin devirde duracak gibi yapıp indi az daha sürdüm sonra bişey kalmadı şimdi sıkıntı yok bunun sebebi ne olabilir motor cbr250 sesinde gidişinde sıkıntı yok ustada pek bakmak istemedi benzine su gitmiş olabilir dedi geçiştirdi bende eve geldim geri sizden yardım istiyorum sebebi ne olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Gaz teli takılıyor olabilir ama ustan bunu çok kolay fark ederdi , büyük ihtimalle yakıtta sorun var ve motor stop etmesin diye Ecu rölantiyi yükseltti..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaz teli takılıyor olabilir ama ustan bunu çok kolay fark ederdi , büyük ihtimalle yakıtta sorun var ve motor stop etmesin diye Ecu rölantiyi yükseltti..
    usta bakmıyor ki keyfi yetecekte bakacak depo kapağı biraz kalkık gibi yıkarken içine su kaçmış olma ihtimali çok yüksek bundan yaparmı acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)