Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25 Piyasası Nedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Arkadaşlar merhaba.3 yıldır kullanmış olduğum R25 motorumu satmayı düşünüyorum. 12.000 kmdeyken almıştım 29.000 kmye kadar kullandım. 17.000 km keyifli ve sıkıntısız kazasız geçti çok şükür. Motorun herhangi bir kazaya karışmışlığı ya da hasar kaydı yok. Muayenesini yeni yaptırdım zincir dişli seti 4.000 km önce orjinal setiyle değişti. Lastikler 16.000 kmde taktırmıştım ve hala da tutuşu ve performansı yerinde. Metzeler sportec street serisi takılı. Benden önce herhangi bir yatması ya da düşmesi mevcut değil bendeyken ilk aldığım zamanlar ırc lastik ve soğuk hava şartlarından dolayı 20-25 km hızla sağ tarafıma doğru düşmüştüm. Koruma takozu işini yaptı.Krenajlar da veya pegler de hiçbir hasar yok düşmeden kaynaklı sağ sinyal bağlantısında hafif bir çatlak ve egzozda çizik mevcut. Kaza denilebilecekse tek kazası bu. Onun harici temiz ve sorunsuz bakımları zamanında yapılmış teker vesaire apaçi tarzlarda kullanılmamış ve uzun yol motoru misali sadece haftasonları kullandım. 2016 model olan bu R25 sizce piyasası ne olur ? Sarı site de maşallah öyle bir fiyatlar var ki akıl alması mümkün değil ? Küfür yemeden hem de zararına satmadan istenilecek rakam hakkında fikirleriniz paylaşırsanız sevinirim ? Bu arada Tracer 700 almayı düşündüğüm için satıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sizin motorun ilginç bir piyasası var. "Oha amma pahalı" dediğimiz her ilan satılıyor. Talep çok, motor çeyrek altın gibi. Siz de fiyat belirlerken elinizi korkak alıştırmayın, mutlaka biri alacaktır.
    espresso ve Gaahl bunu beğendiler.

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    Talep çok motor o yüzden pahalı. Pahalıya satılabildiği için talep çok. Eninde sonunda delici tayfa için daha mantıklı bi model çıkacak. O zaman elinizde kalmasın yeter.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin için sarı sayfalarda bir arama yaptım.
    2016 model için 28bin-30bin km aralığına baktım (Seninki 29bin km).
    14 adet ilan çıktı.
    En uygun fiyatlısı 155bin, en yükseği 300bin TL çıktı.
    İşin zor vesselam.
    Sadece 29bin km 5 ilan var.
    Onlar da bile fiyat aralığı 155-195 arasında geziniyor.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

R25 mt07 den daha pahalı
    Ben 300 bine satamadım 2021 6binkm taş gibi 07
    R25 çatır çatır gidiyor
    Boşuna değilmiş r25 deler lafları 😁
    R25 Gruplarına da üyeyim satılıyor vallahi

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    180 civarı galiba

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    R25' in pahalı olmasının ilk nedeni tabii ki stok sorunu. İkinci nedeni kullanıcı kitlesinin tarz olarak son hız ve şekli şemalle ilgilenen yapıda olması. 3. nedeni ise bence ülkemizde motosiklet kültürunün çok az olması. Tabii ki r25' e 300.000 verenler için diyorum yanlış anlaşılmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)