Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne mont, ne pantolon, ne ....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio MP3 530 // 2023
    Gençler (yaş 50) peşin peşin söyleyeyim, dalga geçmeyin bak elimde kürek var

Şimdi benim boy 170, kg 100. Mont alıyorum göbekten sıkıyor büyük alsam kollar uzun geliyor. Yok mu bizim gibi herküllere uygun modeller? 50 tane şey alıp geri vermeye utanıyorum artık

Pantolon alıyorum bana 34-30 fln oluyor anca normal şartlarda ama kat kat oluyor

Vallahi sizi de şey ettim ama idare edin artık!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    montu önü kapamncak şekilde alıcaksın uzun kolları kestiirp diktireceksin mecbur.
    pantolonu da vucudunun şekline uygun model bakıcaksın.terzide daraltmaya falan gidiceksin mecbur.yanınada bayan bulundur yardım etsin )

Nashvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Abi spor yapmayı denesen ?

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Abi kilo vermenin önünde tıbbi bir engel yoksa, kilo ver. Aynı dertten müzdaribim, alt taraf iyi de(boy uzunca sayılır) ama göbek çevresi beni engelliyor. Kilo vereceğiz, başka çözümü yok.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Ya göbek eriyecek ya da mont gergin olacak ben 98 kiloyum XL mont giyiyorum 36-32 pantalon . Montu giyince göbek benden önde gidiyor

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    abi facebookta efsane motor var motorcu kıyafeti dikiyor kevlarlı korumalı polis kurye felan iş yapıyor ama
    bireysel olarakta istediğinizi dikiyor bence iletişime geçin

Motosikleti
    HERO DASH 125 E5
    Göbek yüzünden ben de montumu kapatmakta güçlük çekiyorum, işe giderken aç karnına biniyor akşam dönerken aç karnına dönüyorum. Olur da gün içi yemek yedikten sonra sürüş yapacaksam vay halime :D
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Maalesef yok.
    Piste çıkabilmek için bir tane eski enduro pantolon buldum, pantolon kadar para verdim terzi boyunu bana uyarladı zira kıçımın sığdığı pantolon 1 metre uzun =) montta bir nebze uzun kol daha iyi idare edilebiliyor. Özel dikim yaptırılabilir, bazı markaların dombili kesim kıyafetleri oluyor onlar denenebilir ama Türkiye'de iyice kısıtlı seçenekler.

Arkadaşlar;
    Niyetinizin iyiliğinden şüphe yok da. Kilolu bir insan, seçeneklerden birinin ve en sağlıklı olanın kilo vermek olduğunu bilmiyor olamaz değil mi?
    freasy bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı seyi yaşadım. türk malı LBC marka mont aldım; tam bizim vücut tipine göre.

korumaları değiştirdim öyle kullanıyorum.

gecen sene aldıgım sıkan durt marka yazlık montun önü pek kapanmıyor; ona çözüm olarak da yurtdışından kalın kot motosiklet yeleği aldım; montu kapatmayıp yeleği kapatıyorum.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de 1.72 boy ve 103 kg ağırlığımla görüntü olarak orta yaşlı bir Jurgen, bir Hans gibiyim. Issız köy yollarında hayrat görsem "lan acaba musluktan bira akıyor mudur?" diye bazen kendi kendime soruyorum. 50 beden mont ile başladığım motosiklet hayatımda şu an 54 bedenim. Pantolon bedenim ilginç bir şekilde değişmedi, montları da yazlık ve kışlık olarak geçen sene yeniledim. Gerçi ben 1 ayda 6-7 kg verdim, 2 senedir ilk defa 100 kg altına düştüm.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 1.72 boy ve 103 kg ağırlığımla görüntü olarak orta yaşlı bir Jurgen, bir Hans gibiyim. Issız köy yollarında hayrat görsem "lan acaba musluktan bira akıyor mudur?" diye bazen kendi kendime soruyorum. 50 beden mont ile başladığım motosiklet hayatımda şu an 54 bedenim. Pantolon bedenim ilginç bir şekilde değişmedi, montları da yazlık ve kışlık olarak geçen sene yeniledim. Gerçi ben 1 ayda 6-7 kg verdim, 2 senedir ilk defa 100 kg altına düştüm.

diyetisyenle diyet yapıyorum 1 ayda 108'den 103 e anca düştüm :(
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Beslenme hocasıyla dün konuşuyorduk. DSÖ nün tavsiye ettiği deger 4-6 kilo demişti

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyetisyenle diyet yapıyorum 1 ayda 108'den 103 e anca düştüm :(
    Aklıma bu geldi
    maximusti, bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler