Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar, 2. el dominar 250 almayı düşünüyorum temizinden ortalama 7 ila 10 bin km olacak şekilde 2022 model. Sıfırları 131 bin TL iken benim istediğim km aralıklarla fiyat 120 bin TL civarını buluyor ama ne yazık ki altımda ki motoru satıp üstüne ekleme yapacağımdan dolayı bir de 1.5 2 ay motorsuz kalamayacağım için direkt elimin altında motor olsun istiyorum. Sizce mantıklı mı yoksa 0'mı daha mantıklıdır bilemedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Bence sıfır almak daha mantıklı.
    Bazen sahibindende liste fiyatına sıfır km bulunabiliyor.
    Örnek olarak Ben husqvarna svartpilen 401 almıştım , farklı bir model alacağımdan liste fiyatının altına sıfır km motorumu satmayı düşünüyorum.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    10.000 km bir motor için önemli bir değer değil. Sizin de Bajaj delisi ya da "illa 250 cc tek silindir olacak lan" diye bir inadınız olmadığını farz ederek bu motorunuzu daha güçlü bir motor öncesi ara motor olarak kullanacağınızı tahmin ediyorum. Alın daha ucuza 2. el bir D250 ve bol bol gezin. 5-6 ay sonra satıp farklı bir şeyler bakarsınız.

Forumda "250 cc herşeye yeter gardaş" diyen üyeler olacaktır, onları asla ciddiye almayın.
    mavellen ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Komşunun oğlu geçen hafta sıfır Dominar 250 aldı , vitese rahat geçmiyor servise gidiyor daha rodajda düzelir diye gönderiyorlar , vites çubuğu gevşemiş freze boşluk yapmış bir şekilde boşluğunu giderdim sıktık düzeldi , yan ayak kapalı ama açık ikazı veriyor yolda giderken stop etmiş az daha kaza yapacakmış , servise gitmiş yan ayağı çok hızlı kapat düzelir demişler baktım çocuk tekmeleyip duruyor , manyetik müşüre ufak bir ayar çektim hafifçe kapasan bile ışık sönüyor , bir haftada yaşananlar böyle , devamı gelirse Dominar 250 uzmanı olurum :D çocuğun da ilk motoru hevesi kaçmasın diye kıramıyorum ihale bize kaldı biraz kullandım gidişi falan güzel oturuşu konforlu motor ama..
    Cyan, TIGERSHARK, mavellen ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komşunun oğlu geçen hafta sıfır Dominar 250 aldı , vitese rahat geçmiyor servise gidiyor daha rodajda düzelir diye gönderiyorlar , vites çubuğu gevşemiş freze boşluk yapmış bir şekilde boşluğunu giderdim sıktık düzeldi , yan ayak kapalı ama açık ikazı veriyor yolda giderken stop etmiş az daha kaza yapacakmış , servise gitmiş yan ayağı çok hızlı kapat düzelir demişler baktım çocuk tekmeleyip duruyor , manyetik müşüre ufak bir ayar çektim hafifçe kapasan bile ışık sönüyor , bir haftada yaşananlar böyle , devamı gelirse Dominar 250 uzmanı olurum :D çocuğun da ilk motoru hevesi kaçmasın diye kıramıyorum ihale bize kaldı biraz kullandım gidişi falan güzel oturuşu konforlu motor ama..
    Başkan, motor uzun yolda çok rahat. Hiç yormuyor, ağır olduğu için mükemmel bir sürüş keyfi veriyor.

Anlattığın sorunların hiçbirisini yaşamadım. Bahsettiğin delüğanlı çok şanssız birisi olabilir.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Dominar'la bir motor bloğu ve yaklaşık 20 bin km yemiş birisi olarak 2. el almanızı tavsiye etmem. Sizden önceki sahibinin fazla sıkıştırması veya hor kullanması yüzünden henüz 20 bin km'yi devirmeden yeni bir blok sahibi olabilirsiniz. 0 her zaman iyidir bence, uzun süreli kullanım düşünüyorsanız ikinci eline yanaşmayın derim.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Türkiye macera aranacak bir ülke değil bence 0 almanız sizin için daha mantıklı. Ülkemizde düzenbaz çok herkes birini silkmeye kalkıyor 2. el düşünceniz de varsa iyi bir motorcuya göstermenizi öneririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler