Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Levent beşiktaş istikametindeki suziki gsx1400 lü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Abi kafa selamı verdi bana sana da selam olsun burda takılıyorsan :D
    İşe gidiş yolum bu yolda böyle sesli gürleyen genelde 250 cc üstü bir motor görünce arkasına yapışıyorum sanki yol arkadaşımmış gibi hissediyorum cok güzel oluyor giderken.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bugun denizde kesiştiğim kız burdaysan sanada selam olsun
    tommygun, kaanklky, Jeansque ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ben tanımadığım birisi arkama yapıştığında acayip rahatsız oluyorum.
    Onun dozajını ayarlayabilirsin tabii ya da ayarladığını da sanabilirsin. Sana değil ama genel olarak dikkat etmek lazım buna diye bir yazmış olayım.
    En son Hacıllı'da MT-09'lu bir arkadaş peşime takılmıştı. Yapmayın

Motosikleti
    cb250r
    Burdan bir selam da ben gondermek istiyorum. Kanki Kadir iyi geziyosun helal. Motorla gezmiyor, ama olsun bi selam gondereyim dedim.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun dozajını ayarlayabilirsin tabii ya da ayarladığını da sanabilirsin. Sana değil ama genel olarak dikkat etmek lazım buna diye bir yazmış olayım.
    hacıllıda normal ama ya kendi temposunda giden birini bulunca genelde kuyruk moduna bağlıyor millet zaten yardıran abileri ne yakalamak mümkün ne de arkanda kuyruk olarak tutman
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcu motorcuya tehlikedir. Arada çok mesafe olmalı.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacıllıda normal ama ya kendi temposunda giden birini bulunca genelde kuyruk moduna bağlıyor millet zaten yardıran abileri ne yakalamak mümkün ne de arkanda kuyruk olarak tutman
    Normal mi?
    Kavga çıkartacağım ender şeylerden biridir söyleyeyim, hele Hacıllı'da..
    Önünde birisi giderken kendi temponun çok üstüne çıkabilirsin, ama konu kimin kime yetişebildiği arkada tutabildiği falan değil. Oraya bir hobisini icra etmeye geliyor herkes, ve yine hepimiz farkındayız ki orada riskli bir sürüş yapmaya giriyoruz. Babamızın tarlası değil orası, kimse de bizim için marker olmaya gelmedi. Benim o an eşrefim tuttu bir anda biraz daha yavaş gitmek istedim, napıcaz?

Yapmayın
    berk_cglr bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Dün akşam işten eve giderken emniyet şeridine girmeden levent sapağından beri arkamda bir pcx boyna korna çalıyor yol veriyorum geçmiyor. Bastım gaza gittim fsm köprüsünde en sağda her zaman manzarayı izleye izleye yavaş giderim yanıma yanaştı. Abi bagajın anahtarını üstünde unutmuşsun dedi. Sağol düşmez o dedim. (Zaten köprü ortasında da anahtarı alma ihtimalim yok) kavacığa giderken yol kenarına parkettim. Aldım anahtarı gidon çantsına koydum yola devam ettim. Daha önce de anahtarı unuttuğum olduğu için düşmeyeceğini biliyordum. Tabi bir gün düşerse de şaşırmayacağım o ayrı.
    espresso bunu beğendi.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün akşam 1. köprü çıkışında korna ile uyardığım, sinyalini açık unutmuş Trafik Polisi kardeşim. Eğer sen de buradaysan vallaha bak seni uyarmak için çaldım o kornayı, el kol yaptım sen de hemen sirenleri çaldın... Selam mı verdin, bana kızdın mı bilemedim bastım gittim ben de. Cezayı yapıştırmayasın hemen

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    geçen yanımdan geçip giden 50cc mobiletli arkadaş! sana selam vermeye çalıştım, oralı bile olmadın
    eğer burdaysan alacağın olsun

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sürdüğüm tüm motorlar günümüz şartlarında popüler olmayan motorlar, o nedenle kullanıcı sayısı az ve ortalıkta pek görünmüyorlar. Etrafta nadir olan motorlar, arabalar aynı ortamda denk düştüler mi sürücüleri konuşurlar, selamlaşırlar genelde.

Yine bir gün popüler olamayan Sym Wolf ile Şile taraflarında benim motorun aynı mavi rengine denk geldim, adamla selamlaşmak belki de sohbet etmek için yanına gelmek istedim, adam ürktü sanırım, ben peşinde gidiyorum adam basıyor, ben yakalıyorum adam kaçıyor. Ben de sandım ki adam oyun yapıyor, takibi bırakmadım. Sonra ileride bir yerlerde tesadüfen konuşmuştuk adam beni yanlış anlamış, benim motorun da Wolf olduğunu o heyecanla fark etmemiş. Adama selam vereceğiz diye kaza yaptırtacakmışım az kalsın.
    mavellen, espresso, freasy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Ona asıldığımı iddia edip anadolu çomarı öğretim görevlisi arkadaşlarımla aramı bozan Nermin sana da buradan selam olsun.

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu istanbul trafiğinde aslında güzel bir taktik çünki sıkışık yolda önümdeki motor sağ taraftan gitse ben de soldan gitsem araba kime yol vereceğini saşırır ikimizden birine çarpabilir veya biz sıkışırız hemen arkaya geçip trafik açılana kadar takip etmek mantıklı geliyor bana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)