Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bütçeme uygun motosiklet tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Drift L CBS
    Selamlar. Yaklaşık 6 ay önce husqwarna swartpilen 250 model motosikletimi sattım arabaya geçtim şimdi tekrar bir motor almak istiyorum fakat piyasanın halini görünce inanamadım. Türkiye pazarına çok fazla motosiklet girmiş çoğunu hiç görmedim bari almadan önce sizlere danışayım bir hata yapmış olmayayım diye düşünüyorum.
    100.000 tl bütçem var üstüne çıkmak istemiyorum 125-250 cc arası bir motosiklet istiyorum tercihen naked.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    cf moto clx 250 yada nk 250

Motosikleti
    Mondial Drift L CBS
    Clx'i çok beğendim fakat ilanlara bakınca 110 dan aşağı yok 120bin tl bütçem var 15i ekipmana harcayacağım. Ayrıca 2.el motosiklet alırken nelere dikkat etmeliyim önemli hususları söyler misiniz rica etsem.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Mt125, Cb125r, Ns200, Dominar 250D ve Duke serilerine bakabilirsiniz.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir

sedattemiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT249-S
    Merhaba,

TNT249-S incelemenizi öneririm. Videolarda çok hantal, gitmiyor vs diyorlar fakat bence gayet yeterli derecede gidiyor. İncelemenizi en azından bir şeyi almaya karar vermeden önce bir yakından görmenizi tavsiye ederim

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Su ulkede yasamaktan tiksindim son bir haftadir motosiklet bakiyordum ktm 390 bakiyordum fiyati 20 20 artti 300 u gecti.dominar alayim dedim.Parayi denklestirene kadar 10 10 arta arta 185 lira oldu .Pazartesi 190 olacak en iyi ihtimalle yahu bu hale gelmemizde kimlerin payi varsa Allah belasini versin.
    tommygun, espresso, motorine ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Mondial Drift L CBS
    hocam hiç sorma 6 ay önce svartpilen250 yi 65 bine sattım. şimdi bakıyorum da inanamıyorum 180 bin ne ya inanılmaz artmaya devam ediyor 100 bin tl ye motosiklet yok eli ayağı düzgün gerçekten sonumuz ne olacak düşünemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı sedattemiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

TNT249-S incelemenizi öneririm. Videolarda çok hantal, gitmiyor vs diyorlar fakat bence gayet yeterli derecede gidiyor. İncelemenizi en azından bir şeyi almaya karar vermeden önce bir yakından görmenizi tavsiye ederim
    hocam 110 dan aşağı ilan yok. ki fikrimce clx 250 daha ilgi çekici fiyatlar neredeyse aynı ama gerçekten şuan iğrenç bir durumdayım ne alacağıma karar veremiyorum karar verene kadar sanırım ülkede 150 bin tl den açağı motosiklet kalmayacak.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    benim tavsiyem ne kadar çok önerilse de cfmoto ya bulaşmamak.
    bajaj modellerine bak derim, neticede ktm husqarna ile aynı fabrika üretimi.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Pulsar N250.
    NS200'ü önermem. Kronik sorunları var. Ama şu ana kadar 4K-5K km N250 ile yol yapan kimsede herhangi bir şikayet duyamadım.
    Şu an kullandığım F250 yi de öneririm. Naked sınıfına tam olarak girmediği için N250 dedim.

AlanParson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Naked degil ama honda crf250r yada l modeli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler