Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yunanistan Gezisi Tür Arkadaşı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Selamlar arkadaşlar
    Iki arkadaş bayramdan sonra iki hafta sürecek Yunanistan gezisi planladık. Ancak arkadaşım ailevi sebeplerden dolayı gelemiyor. Bende baya heveslendim hazırlık yaptım gitmek için ancak tek gitmek istemiyorum. Bana eşlik edecek veya bu rotaya gidecek bir ekip varsa tanışmak isterim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    nc750x
    niye arkadas ariyorsunki.
    yunanistanda birsey olmaz
    bas git!

Motosikleti
    Alıntı manifest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye arkadas ariyorsunki.
    yunanistanda birsey olmaz
    bas git!
    Merhaba güvenlik açısından değil beraber sürecegim, mesela akşam bara gündüz denize gideceğim kafa dengi biri olsa daha iyi olur.

Motosikleti
    Afrikalı ikizler
    merhabalar. bence de arkadaşla muhakkak daha keyifli olur. tek kişi insan sıkılıyor. bu arada sadece güvenlik için değil de mesela motorda bir sorun olsa birinin daha bulunması çok büyük bir avantaj. en basitinden rampada motor devrilse kaldırması bile mesele oluyor. ekşisözlükte de benzer bir girdi vardı orda tarih belirtilmişti, tarihler bana uymuyor maalesef. aynı kişi olduğunuzu tahmin ediyorum. ha tabi bir de schengen meselesi var

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Tür derken nasıl bir tür mesela

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Yunanistan seyahatinden yeni döndüm. Thassos-Kavala-Selanik yaptım. Otoban yollarda hiç bir tesis yok. Benzin için bile otobandan çıkış yapıp 4-5 km sürmelisin. Muhakkak çantanda su olsun. otobanda susuz kalsan ancak 40-50 Km de bir sadece tuvaletler var, için alırsa oralardan içebiliyorsun. Su ve yiyecek otobanda tesis olmadığı için yok maalesef. Bu nedenle yalnız gitmemen iyi olur. Olurda otobanda kalsan arada otoban yardım aracı geçiyor onu yakalaman lazım. en az iki kişi seyahat çok iyi olur.

Sormak istediğin bir şey olursa ben cevaplayabilirim. Ben geziden çok memnun kaldım. İnşallah senin içinde iyi bir gezi olur.

Motosikleti
    Alıntı Mallaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunanistan seyahatinden yeni döndüm. Thassos-Kavala-Selanik yaptım. Otoban yollarda hiç bir tesis yok. Benzin için bile otobandan çıkış yapıp 4-5 km sürmelisin. Muhakkak çantanda su olsun. otobanda susuz kalsan ancak 40-50 Km de bir sadece tuvaletler var, için alırsa oralardan içebiliyorsun. Su ve yiyecek otobanda tesis olmadığı için yok maalesef. Bu nedenle yalnız gitmemen iyi olur. Olurda otobanda kalsan arada otoban yardım aracı geçiyor onu yakalaman lazım. en az iki kişi seyahat çok iyi olur.

Sormak istediğin bir şey olursa ben cevaplayabilirim. Ben geziden çok memnun kaldım. İnşallah senin içinde iyi bir gezi olur.
    Verdiginiz bilgiler icin teşekkürler.Harika bir rota izlemissiniz. Ben ek olarak batı yunanistan adaları paxos, kefalonya ve zakintosta ikişer gece kalıp oradan atina ya gececegim. Dönüşü atina midilli ayvalık olarak gemi ile yapacağım. Midilli adasında da iki gece kalmayı düşünüyorum.
    Evet otobanlar bizdeki gibi değil tesis pek yok. Normalde iki kişiydik ama arkadaşım gelemiyor bende tek gideceğim sanırım farklı bir tecrübe olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı pH5.5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. bence de arkadaşla muhakkak daha keyifli olur. tek kişi insan sıkılıyor. bu arada sadece güvenlik için değil de mesela motorda bir sorun olsa birinin daha bulunması çok büyük bir avantaj. en basitinden rampada motor devrilse kaldırması bile mesele oluyor. ekşisözlükte de benzer bir girdi vardı orda tarih belirtilmişti, tarihler bana uymuyor maalesef. aynı kişi olduğunuzu tahmin ediyorum. ha tabi bir de schengen meselesi var
    Evet ama şartlar bu şekilde gelişti benim içinde farklı bir tecrübe olur. Profilinize baktım samsun yazıyor bende samsundayim. Evet schengen süreci biraz uzuyor bu aralar bende yesil pasaport olduğu için direkt gidecegim

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı anotherbrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar
    Iki arkadaş bayramdan sonra iki hafta sürecek Yunanistan gezisi planladık. Ancak arkadaşım ailevi sebeplerden dolayı gelemiyor. Bende baya heveslendim hazırlık yaptım gitmek için ancak tek gitmek istemiyorum. Bana eşlik edecek veya bu rotaya gidecek bir ekip varsa tanışmak isterim
    Merhaba hocam. Ben de Samsun'da yaşıyorum ve ağustos ayı için Yunanistan'a sürüş planım var. Tarihlerimiz sizinle uymuyor ama yine de tanışıp fikir alışverişinde bulunabiliriz. Hatta birlikte günübirlik sürüş yapabiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)