Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Muayenede gömme sinyal ve sinyalin hızı

Motovento
    REKLAM ALANI

motorumda ön tarafta gömme sinyal var ve olması gerekenden hızlı yanıp sönüyor. cumartesi günü muayeneye kızıltoprağa götüreceğim sorun çıkarırlar mı? orjinal sinyalleri duruyor değiştirmeli miyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Aslında flaşör mü ne basit bir parça değişimiyle sinyallerinizin yanma hızı normale dönebilir.
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında flaşör mü ne basit bir parça değişimiyle sinyallerinizin yanma hızı normale dönebilir.
    Doğru söylemişsiniz, motorundaki sinyal rölesi yerine led için olan "ayarlanabilir röle" alacak eski rölesinin yerine takacak, röleden yanıp sönme hızını ayarlayabilecek.
    tommygun bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı YubuaZillo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumda ön tarafta gömme sinyal var ve olması gerekenden hızlı yanıp sönüyor. cumartesi günü muayeneye kızıltoprağa götüreceğim sorun çıkarırlar mı? orjinal sinyalleri duruyor değiştirmeli miyim
    Hafif kusur verir hızlı yanmaya. Cumartesi benim motorun da muayenesi var kızıltoprak'ta inşallah susturuculu egzozu geçirirler.
    Türkiye'de yoksa 'Aliexpress'ten motoruna uygun led flaşör alıp takarsan hızlı yanma sorunun çözülür. Ben öyle yaptım.
    tommygun bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Herhangi bir sinyal ampülü patladığı için hızlı yanıp sönüyor olabilirmi? Onun haricinde bahsedildiği gibi flaşör takmanız gerekmektedir.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafif kusur verir hızlı yanmaya. Cumartesi benim motorun da muayenesi var kızıltoprak'ta inşallah susturuculu egzozu geçirirler.
    Türkiye'de yoksa 'Aliexpress'ten motoruna uygun led flaşör alıp takarsan hızlı yanma sorunun çözülür. Ben öyle yaptım.
    gözümün önünde oradan arrow egzozlu street triple geçmişti muayeneden db killer takılı olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir sinyal ampülü patladığı için hızlı yanıp sönüyor olabilirmi? Onun haricinde bahsedildiği gibi flaşör takmanız gerekmektedir.
    bazı motorlarda röle halojen tipe göre oluyor ampul yanınca ısınır rölede sıcaklığa göre keser elektriği bu şekilde sinyal vermiş olur led takınca bu ısınma süreleri değiştiği için daha seri yanma oluyor patlaklıktan ziyade ki arkadaştaki gömmle sinyallerde led zaten anladığım kadarıyla
    yamtareroglu bunu beğendi.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı motorlarda röle halojen tipe göre oluyor ampul yanınca ısınır rölede sıcaklığa göre keser elektriği bu şekilde sinyal vermiş olur led takınca bu ısınma süreleri değiştiği için daha seri yanma oluyor patlaklıktan ziyade ki arkadaştaki gömmle sinyallerde led zaten anladığım kadarıyla
    Arkalar halojen olma ihtimali olabilir diye düşündüm, eğer arkalar halojen ve patlaksa aynı durumu yapar diye düşünüyorum.
    berk_cglr bunu beğendi.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Bence hafif kusurla geçer geçen muayenede motorumda çanta vardı hafif kusur ile geçirdiler geçen ay yaptırdım çantayı görmezden geldiler kaskım yanımda yoktu kaskı yok diye hafif kusur verdiler,
    espresso bunu beğendi.
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Sinyal yanıp sönüyorsa muayeneden geçer, sürekli yanıyorsa veya hiç yanmıyorsa kalır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler