Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MT 07 Swaplı Benelli TNT 250 Projem

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    Proje güzel hem de 700 cc kullanıp 250 cc vergisi ödemek,sigortanın da fiyatlarındaki avantaj baya işinize yaramıştır.!?
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Harika olmuş. En acilinden size bir takım lastik lazım. 120-160 set.
    Zaten TNT300-250 şasesinde yurt dışında 120-160 lastik ile satılıyor.
    Tabi ön çamurlukta lazım. Islak zeminde filan çok zorlar sizi bu hali.
    Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
    TheGokay bunu beğendi.

TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika olmuş. En acilinden size bir takım lastik lazım. 120-160 set.
    Zaten TNT300-250 şasesinde yurt dışında 120-160 lastik ile satılıyor.
    Tabi ön çamurlukta lazım. Islak zeminde filan çok zorlar sizi bu hali.
    Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
    Çok teşekkürler hocam. 120 160 a geçicem viento sport olarak ama şuanda üzerindeki lastiklerde sıfır olduğu için geçmiyorum. Ön çamurluğum da boyada gelince takıcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Alıntı ahmetk. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Proje güzel hem de 700 cc kullanıp 250 cc vergisi ödemek,sigortanın da fiyatlarındaki avantaj baya işinize yaramıştır.!?
    Teşekkürler. İnan ona hiç takılmıyorum. İşletmek kolay bi iş olsa umrumda olmaz öyle vergisi vs.
    oialdemir ve espresso bunu beğendiler.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı TheGokay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler hocam. 120 160 a geçicem viento sport olarak ama şuanda üzerindeki lastiklerde sıfır olduğu için geçmiyorum. Ön çamurluğum da boyada gelince takıcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Teşekkürler. İnan ona hiç takılmıyorum. İşletmek kolay bi iş olsa umrumda olmaz öyle vergisi vs.
    proje güzel tebrikler.

ama viento sport pek önermem. Hangi konuda adı geçse kullanıcısı olarak uzak durun diyorum. Yerde en ufak ıslaklık olsa bırakıyor kendini. Fiyat olarak albenisi var ama görevini yerine getirmeyen bir ürün.

Kışı geçirdim bu lastikle ama yediğim ayazı unutmadım
    espresso ve TheGokay bunu beğendiler.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel iş. Daha önce forumdan Mevlüt arkadaşımız da Pegaso ya takmıştı mt7 bloğu, hırçın bir enduro çıkmıştı ortaya.
    Yalnız ben olsam tnt250 yazıları çıkarmazdım. Olur olmadık yerde sidik yarışına giren 250-500 lük apaçileri dumura uğratması keyifli olurdu.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bu meşhur MT7 bloğu xmax 250'ye takılır mı acaba?

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    proje güzel tebrikler.

ama viento sport pek önermem. Hangi konuda adı geçse kullanıcısı olarak uzak durun diyorum. Yerde en ufak ıslaklık olsa bırakıyor kendini. Fiyat olarak albenisi var ama görevini yerine getirmeyen bir ürün.

Konuyu bulantmak istemiyorum ama, Sizinki su geçiren telefonla havuza girip su geçiriyor diye şikayet etmek gibi. Kuru asfalt lastiği olan bir lastikten nasıl bir kış performansı bekliyorsunuz.

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    proje güzel tebrikler.

Hem dominar 400 de hem benelli bn251 de hem de bi abim tracer900 gt de kullandı. Hepsinde memnun kaldık. Kurudan ıslağa geçerken başta salması çok normal çünkü normal yaz lastiği. Ama komple ıslak yağmurlu havada da kullandım gayet güzel tutuyordu fazla viraja yatırmadan yaz lastiği bilincinde olarak sürünce hiçbi sorun yaşamıyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel iş. Daha önce forumdan Mevlüt arkadaşımız da Pegaso ya takmıştı mt7 bloğu, hırçın bir enduro çıkmıştı ortaya.
    Yalnız ben olsam tnt250 yazıları çıkarmazdım. Olur olmadık yerde sidik yarışına giren 250-500 lük apaçileri dumura uğratması keyifli olurdu.
    Parçalar boyandığı için söktük. Zaten bakanlar ne olduğunu çözemiyo. 250cc görünümlü bi canavar şuan. Geçen gece arkama yeni kasa r25 takıldı bi tane sonra yetişemeyince saldı 😅

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takıp Otomatiğe de çevirdik mi tamamdır 😂😂
    espresso ve izzmarit bunu beğendiler.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Hocam proje emek kokuyor en kısa zamanda videosunu bekliyoruz

Bunun haricinde ciddi anlamda söylüyorum
    Gerçekten hayalimde olan bir proje mantığı ama ne yeteneklerim nede garaj vb imkansızlıklardan hiç yapamayacağım bir şey
    Satış yapmayı düşündüğünüzde lütfen bana ulaşın, ciddi anlamda ederine satın almak isterim

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam proje emek kokuyor en kısa zamanda videosunu bekliyoruz

Bunun haricinde ciddi anlamda söylüyorum
    Gerçekten hayalimde olan bir proje mantığı ama ne yeteneklerim nede garaj vb imkansızlıklardan hiç yapamayacağım bir şey
    Satış yapmayı düşündüğünüzde lütfen bana ulaşın, ciddi anlamda ederine satın almak isterim
    Hocam konuya link bıraktım sürüş videosu birazda motoru anlattım. Müsait zamanda da dış inceleme çekicem. Şuanlık sarı sitede ilanı mevcut ama keyfen koydum ederini bulmazsa satmayı düşünmüyorum. Tnt250 bölümünde bulabilirsiniz. Bulup mesaj atarsanız konuşuruz

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cesaretiniz için tebrikler. Fakat motorun altı yere bayağı yakın olmuş.(egsoz boruları, hatta yağ filtresi) Benim bu şekilde içim rahat etmezdi.
    TheGokay bunu beğendi.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı TheGokay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam konuya link bıraktım sürüş videosu birazda motoru anlattım. Müsait zamanda da dış inceleme çekicem. Şuanlık sarı sitede ilanı mevcut ama keyfen koydum ederini bulmazsa satmayı düşünmüyorum. Tnt250 bölümünde bulabilirsiniz. Bulup mesaj atarsanız konuşuruz
    Şimdilik favorilerime ekledim, aklımdaki fiyat 175-190 arası olurdu aslına bakarsanız, belki ileride fiyatta aşağı yönlü düşüş olur ise sarı siteden ulaşırım size teşekkürler

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik favorilerime ekledim, aklımdaki fiyat 175-190 arası olurdu aslına bakarsanız, belki ileride fiyatta aşağı yönlü düşüş olur ise sarı siteden ulaşırım size teşekkürler
    sarı site harici 200k teklif aldım zaten. mt25 r25 e 200k istenen piyasada 700 lük absli 8000deki motoru kolay kolay ucuza vereceğimi düşünmüyorum açıkcası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cesaretiniz için tebrikler. Fakat motorun altı yere bayağı yakın olmuş.(egsoz boruları, hatta yağ filtresi) Benim bu şekilde içim rahat etmezdi.
    evet bundan bir tık muzdaribim zaten :( altına dikkat ederek sürmek gerekiyor. genelde egzoz borusu değiyor çok alçak geçersem. oraya karter koruma tarzı bir şey yapıcam.
    200 NS --> TNT 250 --> Xtreme Max Enduro --> MT 03 660 --> 2015 XJ6 --> Custom Yamelli XSR 07

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Uzun zamandır Aprilia rsv4 125 kasasına r25 bloğu takmak gibi bir hayalim var ancak şasi alüminyum olunca ölü doğmuş bebek gibi oldu.

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır Aprilia rsv4 125 kasasına r25 bloğu takmak gibi bir hayalim var ancak şasi alüminyum olunca ölü doğmuş bebek gibi oldu.
    Alüminyum şaseyle kesinlikle oynamayın. O şaseye zaten r25 bloğu sığmaz geniş gelcek kesip biçmeniz gerekcek. 2 zamanlı daha yüksek beygir bi motor belki olabilir

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu bulantmak istemiyorum ama, Sizinki su geçiren telefonla havuza girip su geçiriyor diye şikayet etmek gibi. Kuru asfalt lastiği olan bir lastikten nasıl bir kış performansı bekliyorsunuz.
    kış performansı beklemiyorum yanlış olmasın, ıslaklık.

önünüzde birisi tükürse lastiğin altına gelmesin diye dua edersiniz.

yaz günlerinde yerdeki ıslaklık yağmurda sürmekten daha zordur, motor kullanan herkes bunu bilir. Bizim ülkemizde otomatik viraj yıkama sistemi var heryerde. 5 liralık çiçek ekmişler günde 100 litre su sıkıyorlar üzerine.

Yoksa en dandik naylon lastik bile kuru asfalta yapışır gider yaz günü. viento ya para vermeye bile gerek kalmaz
    espresso bunu beğendi.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayabusa versek abime..
    ERROR88 bunu beğendi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    kış performansı beklemiyorum yanlış olmasın, ıslaklık.

önünüzde birisi tükürse lastiğin altına gelmesin diye dua edersiniz.

yaz günlerinde yerdeki ıslaklık yağmurda sürmekten daha zordur, motor kullanan herkes bunu bilir. Bizim ülkemizde otomatik viraj yıkama sistemi var heryerde. 5 liralık çiçek ekmişler günde 100 litre su sıkıyorlar üzerine.

Yoksa en dandik naylon lastik bile kuru asfalta yapışır gider yaz günü. viento ya para vermeye bile gerek kalmaz
    Anlas yeni bi lastik çıkartmış viento turismo diye. O lastikte gayet yumuşak hamurluya benziyodu fuarda tırnaklamıştım 😬 belki onu takıp bi deneyebilirim

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Ne becerikli adamlar var yav helal olsun baya emek var,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne becerikli adamlar var yav helal olsun baya emek var,
    Eyvallah hocam sağolun. Elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştık. Eksiklerimiz illaki vardır ki var. Zaman geçtikçe hepsini tamamlıcam. Proje araçları her zaman yaşayan projeler hiçbi zaman tam bitmez. Hep şunu da yapalım diye diye gider 😅

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)