Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Alırım Bir Hayırlı Olsun :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    hayırlı uğurlu olsun hocam bende benim cbf i satıp ns 200 alacağım bende düşük modellere bakıyorum mecburen size birkaç sorum olacak malum aldığınız motor 77 k kmde bu kmye gelmiş motorda malzeme aşınma korozyon durumu nasıl yüksek km motoru sıfırlanmış almak mantıklı olurmu cbf deki konforu bulamayacağımı biliyorum ama titreşim konfor nasıl enjeksiyon sisteminde sapıtma vs varmı gibi
    Motoseverrr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı salih dalkıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun hocam bende benim cbf i satıp ns 200 alacağım bende düşük modellere bakıyorum mecburen size birkaç sorum olacak malum aldığınız motor 77 k kmde bu kmye gelmiş motorda malzeme aşınma korozyon durumu nasıl yüksek km motoru sıfırlanmış almak mantıklı olurmu cbf deki konforu bulamayacağımı biliyorum ama titreşim konfor nasıl enjeksiyon sisteminde sapıtma vs varmı gibi
    Korozyon durumu daha çok yağmur durumuna bağlı ama motosiklette genel olarak cıvatalar ve boyası kalkan yerlerde hafif düzeyde paslanma mevcut ama genel olarak şase gibi önemli yerlerde görmedim. Maalesef motosikleti aldım alalı 50 kilometre civarı ancak yaptım ama enjeksiyon da sapıtma gibi bir durumla karşılaşmadım, bende 2 tane kronik sorunu var onlarda rölanti dalgalanması ve saat resetlenmesi onun haricinde bakımlık durumlar. Konfor ve titreşim dersek, selesi sert ama titreşim konusu az miktarda mevcut onunda ekipman giyerseniz titreşim hissetmezsiniz, tabi bu titreşim konusu daha önceden ne kullandığınıza bağlı bir durum ama beni rahatsız edecek titreşim yok. Bloğu sıfırlanmış bir motosiklet almaktansa 10-15 bin lira harcayıp kaya gibi motor yaparsınız uzun sürede sorunsuz binersiniz.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kazasız belasız güzel günlerde , keyifle binin..

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    İyi dilekleriniz için herkese çok teşekkür ederim, hayalinizdeki motosikletlerin anahtarı tez vakitte cebinizde olsun .

Motosikleti
    250r
    Hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)