Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar 200 bedava mı dağıtıyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Adım başı pulsar var hemde yeni kasa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    O fiyata başka fp motosiklet yok hocam maalesef cfmoto güzel ama parça sıkıntısı var kimse bulaşmak istemiyor en basit parçalar bile bulunamayabiliyor.Ee mt25-r25 desen o paraya 100k kmde olanı alınır herhalde geriyede başka bir alternatif kalmıyor nispeten sorunsuz,piyasası müthiş hızlı,parça sıkıntısı yok fiyatına göre de bekleneni veren bir motosiklet keşke bajaj fiyatları %10-15 daha fazla yazsa da tamamen sorunsuz motosikletler getirse.Dominar 250 100 bin oldu ama rakibi varmı?Yok.İstanbul'da deli gibi dominar görmeye başladım artık.
    espresso, Yunus Özbek ve dundanbiri bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyata başka fp motosiklet yok hocam maalesef cfmoto güzel ama parça sıkıntısı var kimse bulaşmak istemiyor en basit parçalar bile bulunamayabiliyor.Ee mt25-r25 desen o paraya 100k kmde olanı alınır herhalde geriyede başka bir alternatif kalmıyor nispeten sorunsuz,piyasası müthiş hızlı,parça sıkıntısı yok fiyatına göre de bekleneni veren bir motosiklet keşke bajaj fiyatları %10-15 daha fazla yazsa da tamamen sorunsuz motosikletler getirse.Dominar 250 100 bin oldu ama rakibi varmı?Yok.İstanbul'da deli gibi dominar görmeye başladım artık.
    Egzoz kesip gezen bizim mahallede çok.
    Ben de şeklini sevmiyorum ya clx 250 almayı cok istiyorum parça sorunu var neyi sevsem problemli

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütçe meselesi

O bütçeye göre alınabilecek en mantıklı motosiklet markalarından bir tanesi olduğu için. Gerçektende öyle

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Yıl 2007- 2010..piyasada sadece güçlü commuter+ tarzı çok da hoş olan cbf250 ler vardı ama onlar da Honda nın azizliğine uğramış, her şeyi pahalı ve tırım tırım parça aramaktaydılar ,bu nedenle üzücüdür kısa zamanda azalarak bittiler Honda bu modeli için büyük haksızlık etti neyse bu ayrı konu.. piyasada uzun zaman 4-5 sene kadar güçlü commuter tarzı motor yoktu. bu açığı honda yamaha kapatamadı, bajaj güzel bir atak yaparak bu açığı kapattı. cbf150 ile olmuyordu, ybr125 ile olmuyordu, o yıllarda her ortamda fuarlarda bunu sordum, neden Türkiye piyasasında 200-250cc bandında Japon, vitesli, su soğutmalı, 20+hp motosiklet yok? ee elin oğlu getirdi uygun fiyata bajaj ns200ü ve o açığı kapattı. hem de tam zamanında getirdi.. daha piyasada satılmadan biz Kuralkana teste gitmiştik, ben bajaj ns200alır mıyım? asla, bana göre çok rahatsız tarzan gibi, gergin bir motosiklet, benim tazım scooterdir her zaman, bana göre değil ama hakkını yiyemem gayet başarılı fiyat performans bir alet..

Motosikleti
    falcon flash 100
    Merak etme yakında onunda aksesuarlısı çıkar.
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Pulsar dediğin motor 2015 yılından beri çok büyük değişiklik görmeden düzenli satılan bir motor piyasalar düzeni sever parçacılar sever servisler ustalar sever alan insanlar da sever ..

Her yerde olması gayet doğal ..
    dundanbiri bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)