Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Sofuoğlu Almanya'nın EuroSpeedWay Pistinde 1. Oldu !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sofuoğlu şov devam ediyor ... Sezonun sondan 4. yarışı olan EuroSpeedWay az önce tamamlandı . Yamaha Motor German pilotu Curtain'ı uzun süre takip eden Sofuoğlu , yarışın son turlarına yakın güzel bir atakla Curtain'ı geride bıraktı ve pozisyonunu yarış sonuna kadar korudu , Sofuoğlu aynı zamanda pistin en hızlı turunuda attı , candan tebrikler !

Sofuoğlu böylece pilotlar puan sıralamasında 4. sıraya çıkarken , takım arkadaşı Charpentier ise yarışı tamamlayamadı .

Yarışın Toplu Sonuçları ,
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Kenana başarılar dilerim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    güzel bi haber bu.tebrikler Kenan Sofuoğlu.
    nice başarılar dilerim.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Tebrikler !!!
    Bu yarışların hiçbirisinin kayıtlarını dahi izletmedikleri için utansın Türk basını...

Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takımdan az önce yayınlanan basın açıklamaları ,

"şuanda karışık duygular içindeyim , malesef Sebastien Charpentier yarış dışı kaldı ve puan farkı kontrolsuz bir şekilde açılmaya devam ediyor , öte yandan Kenan'ın birinciliği ile sevindik . Bazıları Kenan'ın kuru zeminde iyi olmadığını söylüyordu eminim şimdi Kenan'ın nekadar iyi bir pilot olduğunu ve takım için nekadar doğru seçim olduğunu görüyorlardır" Ronald Ten Kate , takım menajeri

"çok mutluyum , geçen hafta Assen'de çok zor şartlar altında kazanmıştım , bir hafta sonra kuru zeminde kazanmak çok güzel . Önümüzde bitirmemiz gereken 2 yarışımız daha kaldı onlarıda en az podyumda bitirmek istiyorum . Honda'ya , Winston Ten Kate takımına çok teşekkür ediyorum . Benim kariyerim 2002 senesinde bu pistte başlamıştı , 4 yıl sonra burada birinci olmak harika!" Kenan Sofuoğlu
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    tebrikler kenan....asıl siz kenanı seneye görün şampiyonluğu kovalayacağına eminim...çok başarılı bir yarışçı...(bu haberin yarın ki basında çıkacağına pek inanmıyorum neden böyle ilgisiziz ki bir türk genci uluslararası bir şampiyonada 1. oluyor ve medyadan tık yok...yazıkkkkkkk)
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    helal olsun be kim tutar seni!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler