Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Racing Sisy Bar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Superlight 200
    Evet konu başlığı saçma olacak ama

Chopper model aracım vardı vedalaşıp satışını yaptık.

Yeni araç olarak tür değişikliğine gitmek istiyorum. Racing araç bakıyorum.

Artçı konusunda chopper modelde sisy bar falan vardı rahat oluyordu. Racing modellerde de artçı için sisy bar tarzı bir çözüm yapılabilir mi?

Güzel durmasından değil de artçının rahatlığı için racing araçlarda ne yapılabilir?

Gören duyan var mıdır acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Güzel bir işçilikle yapılabilir, bu tarz motosikletlere çanta taktıklarını gördüm sizde çanta yerine bar takabilirsiniz. Elbette estetik olarak kötü olacaktır.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Xmax’lerdeki gibi kibar birşey olabilir.
    Yada temizi topcase takacaksın, önüne de bir sırt ped’i. Öyle de çözülebilir.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir işçilikle yapılabilir, bu tarz motosikletlere çanta taktıklarını gördüm sizde çanta yerine bar takabilirsiniz. Elbette estetik olarak kötü olacaktır.
    Estetiklik pek derdim yok Sadece rahatlık önemli

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax’lerdeki gibi kibar birşey olabilir.
    Yada temizi topcase takacaksın, önüne de bir sırt ped’i. Öyle de çözülebilir.
    Topcase değil de Xmaxlerdeki gibi istiyorum aslında ama yaptırabilir miyiz yoksa satılıyor mudur acaba

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    cok zor bir sey değil. Sen bile tasarlayabilir güzel bir kaynak iscilği ile yaptırabilirsin.Tabi katlanır yaparsan daha mantıklı olacaktır. Artcın olmadıgında cok da dıkkat cekmez. dediğim gibi kendin tasarla bir iki model kuyrugun sağlam noktalarını belirlemen gerekli önce.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı SonyaDor113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estetiklik pek derdim yok Sadece rahatlık önemli[COLOR="Silver"]
    Eminim konunun farkındasındır ancak tekrar hatırlatmak isterim; Estetiklik derdi olmayıp, rahatlık arayan birisi için artçılı kullanımda racing doğru tercih olmayabilir. Artçılı kullanıma daha uygun motorlara (tarza) bakmanı tavsiye ederim.
    wing41 bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    motorun ne olduğuna göre değişmekle birlikte agresif bir oturuşu olan 600 cc üstü güçlü bir spor motosikletten bahsediyorsan , artçın sisy bara her yaslanışında rüzgarı çılgınlar gibi yer konfordan çok eziyet çeker sende yatık oturucağın için doğal olarak konforlu olmaz ama sport touring sınıfı bakarsanız daha rahat edebilirsiniz ikinizde çünkü spor motosikletlerde artçı selesi ve artçı basamakları rahat değiller hem basamaklar yukarıda hemde. sele size daha eğik durucak gibi konumlu oluyor.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Sport tipte motosiklette arkada sisy bar olsa da oturuş posizyonu ona yaslanmaya uygun değil, yani olsa da ona yaslanılamayacak, gereksiz kalacak. Artçı rahat etsin diyorsanız ss tarzı motosiklet bakmayacaksınız. Bu tarz motosikletlerde artçı olmaz, olursa da çok kısa süreliğine olur.
    berk_cglr bunu beğendi.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    racing makinelere mono kapak yapıyorlar artçı oturmasın diye.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yine racing dediğimiz ama nispeten dik oturuşlu Cbr 250, Pulsar Rs 200 gibi bir makine alacaksanız arkaya topcase takmak da kötü bir fikir olmayabilir. Hem eşya koyar hem de artçınızın sırtını yaslamasını sağlarsınız. Bu tip motorlarda topcase çok çok kötü durmuyor. Tabi ki Zx-6R ya da R6 aldıktan sonra arkasına topcase takın diye öneride bulunmuyoruz
    espresso ve berk_cglr bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler