Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa'da motosiklet ekipmanları satan büyük mekanlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar Bursa Turkiyenin 4ncü buyuk şehri. Ama bi istanbulun hasanpaşasina nedensahip degiliz? Boyle canimiz sıkıldiginda kask olur efendim mont olur, ne bileyim disk kilidinden lastige bakmak gezmek icin neden bi avm miz yok hala anlamis degilim. Acaba talep mi yok diyorum.o kadar motorcu dostlar var talep de var diyorum sonra. yetkili ve ilgili kisiler okuyorsa lutfen tez zamanda boyle buyuk bi mekan acilmasini talep ediyoruz. Saygilar
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı okancaytasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Bursa Turkiyenin 4ncü buyuk şehri. Ama bi istanbulun hasanpaşasina nedensahip degiliz? Boyle canimiz sıkıldiginda kask olur efendim mont olur, ne bileyim disk kilidinden lastige bakmak gezmek icin neden bi avm miz yok hala anlamis degilim. Acaba talep mi yok diyorum.o kadar motorcu dostlar var talep de var diyorum sonra. yetkili ve ilgili kisiler okuyorsa lutfen tez zamanda boyle buyuk bi mekan acilmasini talep ediyoruz. Saygilar
    İstanbul'da Hasanpaşa'daki o mahalle kendiliğinden oluştu, güzel de oldu. Hatta artık çoğu insan oraya gidiyor diye daha önce başka yerde olan mağazaların da oraya taşındığını gördüm. Bu konuda İstanbul'da yaşayanlar olarak şanslıyız. Motosiklet fuarına bile gerek kalmıyor yılın her günü açık motosiklet fuarı gibi oldu orası.

Motosikleti
    Triumph Trident 660
    Özlüce bulvarı üzerinde "Bursa Motohawk" var, epeyce motosiklet ekipmanı bulabileceğiniz, aynı zamanda kafe olarak çalışan güzel bir yer.

Alıntı motorstorm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özlüce bulvarı üzerinde "Bursa Motohawk" var, epeyce motosiklet ekipmanı bulabileceğiniz, aynı zamanda kafe olarak çalışan güzel bir yer.
    Tesekkur ederim. Gidip bi bakicam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)