Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar RS 200 Ön Sipariş

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,

Yakın zamanda RS 200 almaya karar verdim. Bayileri aradığımda, 18 ila 22 Mayıs tarihleri arasında teslim edeceklerini söylediler. Ön sipariş ile motor alanlar var ise yardımcı olursanız sevinirim. Belirtilen tarihte gerçekten teslim edilecek mi yoksa 18 Mayıs'ta teslim edilecekmiş gibi gösterip daha sonra 1 ay daha bekletirler mi? 3-4 gün gecikme olması sorun değil. Ön siparişte motor fiyatının tamamını ödememiz gerekiyor mu ve bu süreç nasıl işliyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ekuralkan’da 18 mayıs teslim diyor, oradan alabilirsiniz, hayırlısı olsun

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Teslim tarihinden 5 10 gün öne veya geç teslim olabilir ama sıkıntı olmuyor birçok kişi k şekil alıyor hiçbir fiyat artışı yansıtılmadan.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Bedeli tamamen öder isen fiyat sabitlenir ve belirtilen tarihte teslim olur
    Stok biterse zaten ekuralkan otomatikman bir sonraki tarihi gösteriyor

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Ben belirttiğiniz sekilde satın aldım herhangi bir sorun yasamadım. 2-3 gün gecikme olabiliyor ama oyle 1 ay gibi felan asla.

bende dominar 400 ug almayı düşünüyorum sıfır olarak, salı günü bayiden sipariş vereceğim ama site ile bayi arasında ne fark var daha fazla gecikmeye sebep olmaz diye düşünüyorum sanırım umarım 1 ayı geçmez

Alıntı cansedefoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dominar 400 ug almayı düşünüyorum sıfır olarak, salı günü bayiden sipariş vereceğim ama site ile bayi arasında ne fark var daha fazla gecikmeye sebep olmaz diye düşünüyorum sanırım umarım 1 ayı geçmez
    Siparişler hangi tarihte vereceğine bağlı şuan için siyah rengini sipariş verirseniz mayıs sonu teslim olarak gözüküyor yeşil rengi ise daha erken 16'sında teslim olarak gözüküyor. Bende RS 200 için 18 mayısı bekliyorum

Ben de Haziran sonunu bekliyorum ama naptınız teslim alabildiniz mi motoru tarihinde ?

Alıntı ex3llency adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Haziran sonunu bekliyorum ama naptınız teslim alabildiniz mi motoru tarihinde ?
    Motorumu teslim alamadım beklemekteyim Bu hafta içinde teslim olur diyorlar bakalım göreceğiz

işlemler yüzünden biraz sarkıyor deniliyordu ama hayırlısı bakalım umarım çok uzun sürmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler