Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor sürmek için ekipman önerileriniz nelerdir

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Rockstar91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum hocam, az önce aradım öyle dedi. Hazırladığımız belgelerle ruhsatı siz çıkartacaksınız biz sigorta ve plaka işlemlerini hallediyoruz dedi
    hero bayiliğini yapan yer
    Sigortayı da sizin istediğiniz yerde yaptırabiliyor olmanız lazım. Kim daha ekonomik teklif veriyorsa o sigortayı tercih eder, bayinin anlaşmalı olduğu pahalı yerden almak durumunda kalmazdınız.

Forumda "Hero aldım, ohhh dünyam değişti" diyen üyelerimiz sanırım bu konuda benden daha yararlı şeyler söyleyip sorununuzu çözecektir.
    Rockstar91 ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hero Dash 125
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortayı da sizin istediğiniz yerde yaptırabiliyor olmanız lazım. Kim daha ekonomik teklif veriyorsa o sigortayı tercih eder, bayinin anlaşmalı olduğu pahalı yerden almak durumunda kalmazdınız.

Forumda "Hero aldım, ohhh dünyam değişti" diyen üyelerimiz sanırım bu konuda benden daha yararlı şeyler söyleyip sorununuzu çözecektir.
    oraya gitmeden sigorta araştırması yapıyım hocam ona göre onay veririm(sigortayı belki yanlış anlamış olabilirim ama ruhsatı siz geri kalanı biz hallederiz demişti)
    tommygun bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    bilmiyorum hocam, az önce aradım öyle dedi. Hazırladığımız belgelerle ruhsatı siz çıkartacaksınız biz sigorta ve plaka işlemlerini hallediyoruz dedi
    hero bayiliğini yapan yer
    Ruhsatı da bayi çıkartması için bayiye vekalet vermek gerekiyor. 2016 Kasım ayında notere vekalet için 85 lira, bayiye de bu işlemleri yapması için 450 lira (ruhsat masrafları dahil) vermiştim. şimdi artmıştır. Eğer bayinin istediği miktar çoksa kendim uğraşırdım ama 200 lira falan farkedecekse uğraşmazdım.
    Rockstar91 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    oncelikle kask eldiven ve bot
    Ben sehir icinde 3unu takiyorum.uzun yola cikinca dizlik be korumali mont
    Rockstar91 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Sigortayı ben motor bayiden çıkmadan önce bayiden proforma fatura alıp onu verip sigorta acentesinden yaptırmıştım. Ruhsat çıktıktan sonra ruhsat bilgilerini acenteye gödnerdim sigortadaki kayıtları ona göre düzenledilerdi.
    Rockstar91 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hero Dash 125
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsatı da bayi çıkartması için bayiye vekalet vermek gerekiyor. 2016 Kasım ayında notere vekalet için 85 lira, bayiye de bu işlemleri yapması için 450 lira (ruhsat masrafları dahil) vermiştim. şimdi artmıştır. Eğer bayinin istediği miktar çoksa kendim uğraşırdım ama 200 lira falan farkedecekse uğraşmazdım.
    noter yakın sayılır gidip hallederim ruhsat işini. Ruhsat için ödeme kredi kartıyla yapılıyor mu yoksa yanımda nakit bulundurmalı mıyım acaba

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    noter yakın sayılır gidip hallederim ruhsat işini. Ruhsat için ödeme kredi kartıyla yapılıyor mu yoksa yanımda nakit bulundurmalı mıyım acaba
    En son başka bi rişlem için notere gittiğimde vekaletname ücretleri için kredi kartı ile ödeme almışlardı ama noterden notere değişiyor olabilir, önceden sormak lazım. Ben de sevmem nakit taşımayı yanımda.
    Rockstar91 bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Çok uzun zamandır gittiğim her noterde pos makinası vardı.
    Ama burası Türkiye.
    Rockstar91 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hero Dash 125
    Tamamdır teşekkürler cevaplar için

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)