Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba pesaro 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4 yıl sonra
    Merhabalar trendyol veya diger kurye islerinde calismak icin motor ariyordum 25-30 bandinda 2. El japon motoru yok hepsi kirik dokuk km si yuksek tesadufen gordum kuba pesaro diye model cikmis 125cc enjeksiyonlu modelide ciktigi gibi bitmis karbüratörlu var 24 bin tl sifir urun sizce alinirmi 2. El yerine bunu almak mantiklimi fiyatida iyi geldi sizinde goruslerini almak istiyorum karbüratörlü olmasi kotumudur yoksa hemen hemen fark yok mu dersiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba,

İlk olarak yeni işinizin hayırlı olmasını dilerim. Kuba için iyi veya kötü ne yazık ki diyemeyeceğim. TVS de 36.600 TL' e Jupiter vardı. Sağlamlık ve yakıt olarak kurye motosikleti açısından bence ideal. Japon motosikletler evet çok pahalı. Hint markalarına bir bakın derim, Çin'e oranla daha dayanıklı tarafta duruyorlar. Kuba' nın 125 CC bir modelini bizim tekelde ki kurye arkadaşımız kullanıyor. Ara sıra denk geliyorum. Daha motosiklet ile alakalı amanda aman bir şikayetini görmedim. Ara sıra masrafları oluyor dedi ama büyük şeyler değil, genel olarak işini görebiliyormuş. O yüzden almayın desem yanlış bir yaklaşım olur. Sonuç olarak Çin üretimi ve ucuz motosikletler. Genelde memnun değilim diyen kişilerde az para vererek çok şey bekleyen insanların arasından çıkıyor. Bahsettiğiniz fiyat günümüz için çok makul. Dikkatli kullanılırsa da büyük sorunlar muhtemelen yaşatmaz. Sonuçta o fiyatlara başka modeller de yok gibi duruyor. O yüzden bütçe Hint'e yetmiyor ise neden Kuba olmasın ki? Karbüratörlü olmasının bir zararını görmezsiniz. Yakıt olarak biraz daha fazla tüketim olabilir ama enjeksiyonlu versiyona oranla da muhtemelen gidişi bir tık daha iyi olacaktır. Aynı zaman da karbüratörlü olduğu için daha pratik tamir işleri ve ayar işleri de modelin artısı bakıldığı zaman. Tam olarak yardımcı olamadım ama kişisel olarak düşüncem bu yönde. Hayırlısı olsun diyelim sizin için hem iş hem motor tercihi konusunda. Sevgiler.

Motosikleti
    4 yıl sonra
    Cevabiniz icin tesekkurler bence her markanin illa bir modeli digerlerine kiyasla sorunu fazla olabiliyor keske bu dedigim motoru kullanan olsaydi daha yeni cikti bir yandanda almayincada pahalanacak biliyorum ne yapsam bilemedim ikilem arasinda kaldim

Motosikleti
    CRF 250
    Kurye için kullanılacak motorun Çin malı olmasını tavsiye etmem. O kırık dökük Japon 10 tane Çinli eskitir. İkinci el Japon öneririm bütçe uygun değil ise Hintli Hero markasını araştırman iyi olur. Kymco scooterda güzeldir.

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Heronun modellerinede bakabilirsiniz bizim burda kırmızı döner kullanıyor 3 tane sıfır aldılar motorlar 20 bin kmyi devirdi sahibi kaza harici çok bir sıkıntı çıkarmadı dedi alır almaz buji lastikler akü ve kayışlarını iyi markalarla değiştirdiğini söyledi motorların

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler