Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Telefon Tutucu Tavsiyesi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı umtcnkt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet buldum dediğiniz ürünü inceleyeceğim şimdi teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Cevabınız için teşekkür ediyorum. Apple kullanmıyorum fakat titreşimin her türlü cihaza zararı olabilir bu nedenle önlem alınmalı. Telefon tutucuyu bir kararlaştırayım ondan sonra dediğiniz aparatı da değerlendireceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

Cwvabın için teşekkür ediyorum Hemen bakacağım.
    Açıklamaya dikkat "Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir"

İmkanın varsa nucrotech al ama gidona bağla ayna bağlantı aparatı plastik kaza da kırılıyor ben denedim kırıldı GP nin ürünü komple plastik BİMdeki eğer nuckrotech gibi demir ise kaçırma derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Çin mallından tut ram mount'a kadar kullandım kullandım ancak sp connect en iyisiymiş, 1,5 senedir kullanıyorum. Uzun yol şehir içi en ufak sıkıntı yaratmadı hem sağlam hem de çok pratik, lastik derdi falan da yok, fiyat tuzlu ama uzun ömürlü.

Motosikleti
    Arora GT250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değişik birçok model kullandım şuan bunu kullanıyorum piyasadaki replikaları bile alınır telefona hiçbir şekilde zara vermiyor

https://rammount.com/collections/pho...m-b-149z-un10u
    Tavsiyen için teşekkür ediyorum. Henüz ne alacağıma karar veremedim öneriler arasından bakıp karar vereceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değişik birçok model kullandım şuan bunu kullanıyorum piyasadaki replikaları bile alınır telefona hiçbir şekilde zara vermiyor

https://rammount.com/collections/pho...m-b-149z-un10u
    Tavsiyen için teşekkür ederim henüz ne alacağıma karar veremedim tavsiyeler arasından seçip alacağım bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında ben de bu arayışa girmiş ve tesadüfen SP Connect incelemesi izlemiştim. Sonra fiyatına baktım ve "hadi ordan buna o kadar para mı verilir. Altı üstü telefon tutacak" deyip 3te 1 fiyatına bir tane aldım. Kullandıkça doğru bir seçim olmadığını anladım. SP Connect'e o kadar para verilmez ya deyip onun yarına fiyatına başka bir ürün daha aldım. O da ihtiyaçlarımı karşılayamadı. Bunun üzerine SP Connect parası harcadıktan sonra bir de SP Connect'e para verip aldım. Benim hikayem böyle. Bu dediklerim 4-5 yıl öncesine dayanıyor.
    Demek istediğim markası A olur B olur, ucuz diye birşey alma. SP Connect al demiyorum. Eminim kaliteli birçok marka/model vardır. Telefon paraları taa nerelere gelmiş. Yerinde olsam benim yaptığım hataları yapmazdım.
    Seçim senin.
    Tamamdır tavsiyelerini dikkat alacağım. Çok teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)