Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2017 pulsarlar en hızlısı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar 2017 ns 200 lerin digerlerinden daha hizli oldugu soyleniyor. Model yillari arasinda ne farklar var?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    2023 modeli 24.5 hp iken 2017 modeli 23.5 beygir aralarında 1 hp fark var, söylenenler hurafeden başka bir şey değil sanırsam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    saçma işler.yeni versiyonu google a göre 4kilo daha agır.kalkış yapsan arada 1 metre fark olur başka bişe ydegil.
    sürünün agırlıgı da var.her kalkış aynı degil.
    sen o 4 kilo agırlıgı farketmessin bile.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Yanlış bilmiyorsam 2018 ve sonrasında kesiciye daha erken giriyor.

Bu arada bu hız da top speed, bu motorla sık sık top speed denemeyeceksinizdir diye düşünüyor, ümit ediyorum.

Yeni model her zaman daha iyidir. Zaten piyasa kudurmuş vaziyette. 2017 modele de 20 modele de benzer fiyat çekiyor sarı site mensupları.

Ben de bazi forum sitelerinde gordum. Daha gec kesiciye girdiginden 160km h hiz yapabildigi soyleniyor 17 modellerin. Digerleri 145 son imiş. Deneme yapma firsatim olmadi. Zaten hizi da sevmem

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende ki 17 pulsar ama öyle bahsedildiği gibi 160 ları falan göremedim. Düzde kaymak gibi asfaltta en fazla ıkına ıkına yapabileceği 140 . O zamanda yol tutuşu çok düşüyor tekerlekler yeri tutmuyormuş hissi veriyor.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Alıntı okancaytasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bazi forum sitelerinde gordum. Daha gec kesiciye girdiginden 160km h hiz yapabildigi soyleniyor 17 modellerin. Digerleri 145 son imiş. Deneme yapma firsatim olmadi. Zaten hizi da sevmem
    Bir kere top speed denedim, 155'te giriyor, 145'i biz iki kişi(ben 100 kilo, diğer arkadaş 92 kilo, uzun boyluyuz) gördük 20 modelde rahatça.

Yani 145 olduğunu sanmıyorum ama uzun yolda bile top speed yapmak isteyeceğiniz bir model değil bence Pulsar. Hem motorun ömrünü kısıyor, hem de zaten ihtiyaç duymuyorsunuz 90-100-120 aralığında f/p sürüşü veriyor rahatça.

Top speede bu kadar takılmayın, aralarında 3-4 km ya oynuyordur, ya oynamıyordur. Alt devirleri gayet torklu aletin, üzmüyor trafikte ya da ara hızlanmalarda.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200 cc motorda bence hız aramak ayrı bır garıplık :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    herkes kafayı yemiş motor 3-5km daha hızlı gitsin diye parçalıcaklar

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Birçok motorun daha eski Euro normlu modelleri daha canlı karaktare sahiptir tabi tüketimleride fazladır , atıyorum Euro 4 veya 5 bir motorla aynı motorun Euro 6 versiyonu arasında son hız pek fark etmesede akselerasyon farkı vardır..

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 cc motorda bence hız aramak ayrı bır garıplık :D
    Haklisiniz. Aralarindaki farklari ogrenmek istedim. Forum sitelerine bile neler yazilmis. Limitoru kaldiran mi istersiniz yazilim attiran mi. Kerameti 200cc. Bana 100-120 yetiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)