Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilia Rs660 Hakkında Görüşleriniz Neledir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Aprilia Rs660 Hakkında Görüşleriniz Neledir ?

2021 - 2022 model yılları arasında ki farklılıklar nelerdir . Kullanıcılar görüşlerini sunabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    motor bloğu revizyonlu diye biliyorum 2022lerin.2021 lerin bazı serilerinde sandık motor değişti garantiden.belki 2022 lerde de devam ediyordur bu sorun.aprilia en kapalı gruplardan ve bilmiş insanlardan oluşur.en iyi ve en sağlam motora bindiklerini sanarlar 0 aldığın motorun komple motorunun değişmesi onlar için çok normaldir bi kaç yerde denk geldim okudum katıldım burdada denk gelsem lafımı sakınmam valla.bilgi toplanması en zor markadır şişirme ve yalan baya çok yurt dışından takip et derim.sannki babalarının markası gibi
    ha bu arada tipi gidişi duruşu kalitesi süper bir motordur

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Forumdan killingroad arkadasimizin harika uzun donem incelemesi , tum sorularinuza cevap olacaktir, ayni kanalda limited edition ile ilgili de farkli donanım bilgilerini veriyor

https://youtu.be/gVkJojsBRx8
    tommygun, killingroad, gurucuk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Selamlar, 2021 Haziran'dan beri kullanıyorum 10bin km'de şu an motorum. Bana bırakırsan videodaki 45dk'yı da devirir 88bin paragraf konuşurum. Merak ettiğin şeyleri sen sordukça ben yanıtlayayım istersen, hem başka merak edenler olursa onlar için de de net noktalar konuşulmuş olur.

2020'de banttan inen ilk RS660 ile az önce inen 2023'ler arasında herhangi bir mühendislik farkı, revizyon vb bulunmuyor, bir farklılık yok yani kısaca.
    2023'te özel renkler geldi, siyah olan biraz görsel olarak değişti, özel renklerden bir tanesi ayrıca SC eksozla geliyor bir de alt sakalı da biraz daha farklı, o kadar.
    gurucuk ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Valla ben bu testten sonra apriliyaya suphe ile bakiyorum )
    https://youtu.be/9GAUo8eUXeU

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    İnternet böyle bir şey işte.
    Daha önce konuşuldu diye hatırlıyorum, Aprilia'yı savunuyor gibi konuşmak istemediğim için de çok girmiyorum ama, senin çekeceğin videoyu seveyim Ryan. Bu kadar hiç bir bilimsel test kuralına uymadan bir iş yapıp sonra bunu bilim yapıyor gibi sunmak gerçekten yürek işi.

Ne veri güvenilirliği var, ne de doğru kabul etsek bile eldeki veriyi doğru yorumlama var. Bu kadar kötü bir içerik çıkarmak maharet işi. Hala izlerim keyifle, ama söylediği şeyin ne olduğunu bilip bilmediğine dikkat etmek lazım. Aynısını kask konusunda da yaptı, yalan yanlış bir cümle kurup onun üzerine şekillendirdi her boku. Bunların farkında olmamasını pek ihtimal dahilinde bulmuyorum, bu da daha kötü, bilerek izlenmek için "hoax" içerik çıkartıyor.
    Atincozkan ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Aynen oyle.bende bilimsel olmadigini dusunuyorum.ayrica elindeki veri ne kadar dogru tartisilir.acaba defalarca test ettimi yoksa sadece 1 keremi etti.
    Youtuberlar boyle malesef.bende 2-3 kez izledim o adami.sonradan yapay geldi hareketleri izlemiyorum

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben bu testten sonra apriliyaya suphe ile bakiyorum )
    https://youtu.be/9GAUo8eUXeU
    hayatımdan 7.5 dakika çaldın.
    bomboş subjektif bir çalışma. elemanın laboratuarda bir arkadaşı varmış da, o yağları test edecekmiş de...

böyle bir işe giriyorsan bir kere tüm bu süreçleri resmi kayıt altında yapmak zorundasın. motor cinslerine göre ayırmak zorundasın. kullanılan yağ cinslerine göre ayırmak zorundasın. motorların kilometrelerine bakımlarında kullanılan parça kalitelerine kadar bile ayırmak zorundasın. ve örneklemin tutarlı bir sonuç vermesi için, aynı marka model ve kilometrelerde başka motorlardan da referans olarak aynı örnekleri almak zorundasın.

kısaca işte bu yüzden bilimsel metodlara uymayan bu youtube saçmalıkları insanların zihinlerini bulandırıyor.

özet; saçma sapan hiçbirşey anlatmayan bir video.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Bende bu videoyu çok mantıksız buluyorum, pistonun iniş ve çıkışı duyulacak kadar sakin çalışan bir motor bloğu ile yüksek stres altında çalışan bir bloğun içinden çıkan yağ aynı olmayacaktır ve kullanıcılarında farklı olması işi daha bozuyor. Benim görüşümde aynı sizler gibi gereksiz bir video olduğudur.
    Atincozkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)