Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Joker Batman kılığında ülkemize gelmiş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Öncelikle hepimizin derinden sarsıldığı acı dolu günlerden geçmemiz hasebiyle sabır diliyor yakınlarını kaybedenlere baş sağlığı diliyorum.

Yeniden aranıza her ne kadar uzun süre önce tanıtılmış, çokça incelenmiş, yorumlanmış ve artılarıyla eksileriyle kendini ispatlamış olsada yeni motorumu tanıtmaktan mutluluk duyuyorum.

İlk Ducatim olması hasebiyle yabancılık çekmeyi beklerken, markanın sürücü yaklaşımını oldukça kullanıcı dostu buldum.

Ekran arayüzü, gidondaki kontrol tuşları ve diğer tuşların ergonomik yerleşimi takdire şayan.Açıkçası daha önce bir çok premium ligde bulunan markaların modellerini sürmeme rağmen v4S'ler de bulunan elektronik süspansiyonların uçan halı hissi verdiği kanısını yadırgıyor küçük buluyordum. İlk 100 kilometrelik sürüşümün çoğunu İzmir içinde yaptım ve kesinlikle süspansiyonun çok iddialı olduğunu söyleyebilirim. Çukurlar, tümsekler, bu çukur nereden çıktı şimdi bizi hoplatıcak dediğim yerlerde geçtikten sonra bir kaç kere afalladım.

Açıkçası motorda genel anlamda bir endüstri birliği var. Janta bakıldığında marchesiniler, frene bakıldığında merkezine kadar brembo ve çelik fren hortumları, lastikler rosso corsa 2, Öhlins&Ducati iş birliği içinden çıkmış elektronik süspansiyonlar, elektronik gidon amortisörü ve daha nicesi. Eskilerde sahibi olduğum Mv Agusta Rivale modelinde benzer şaşkınlıklar içindeydim. Fakat Mv Agusta özelinde beni memnun etmeyen konular vardı (plastik parçaların kalitesizliği, motor sesi kulağa hitap etmemesi vs). V4 Ducatilerin motor sesi için şahsi görüşüme dayanaraktan kulağa hitap ettiğini düşünmekteyim. Egzoz sistemiyle beraber senfoni olucağından da kuşkum yok.

Şimdi sizi bu güzelliğin bir kaç fotoğrafıyla baş başa bırakıyor ve şimdiden iyi dilekleriniz için şükranlarımı sunuyorum. Sevgiler.

oialdemir, tommygun, infernus ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Her gün tartıştığımız Hintli ya da Çinli motosiklet modellerinin ardından açtığınız bu konu ilaç gibi geldi. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
    KityVity ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Hayırlı olsun. Keyifle gezin.
    KityVity bunu beğendi.

Bir videoda görmüştüm, eminim güzeldir.

Güle güle kullanın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun
    yolda giderken üzerinde durmakta zorluk çekiyormusunuz?

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.
    Merak ettiğim bir şey var, artık tüm motosiklet üreticileri aynı yerden mi far alıyor? Yoksa biz mi çok klasikçi kaldık?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Güle güle kullanın. Model nedir? Radyatör kısmını çok sevdim. Isı üretimi durumu nasıldır?

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    yolda giderken üzerinde durmakta zorluk çekiyormusunuz?
    Teşekkür ederim, biraz öne yatık pozisyonda sürüş yapıldığı için motora yek vücut kapanabiliyorsunuz. Bu sebeple super sport kadar olmasada çoğu naked modelden başarılı. Bunu kawasaki Zh2 mt9 mv agusta rivale gibi modellere kıyasla söyleyebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın. Model nedir? Radyatör kısmını çok sevdim. Isı üretimi durumu nasıldır?
    Selamlar, modelin tam ismi Streetfighter V4S black livery. Isı üretimi konusunda trafik ve düşük hızda seyir halinde sıcaklık veriyor. Fakat Mv agustada pizza fırınına bacağımı sokmuş gibi hissederken bunda o hissiyat yok. Bana göre çoğu italyandan daha rahat serinliyor. Bir diğer konu ne kadar sıkışık trafiğe girsemde hararet ortalamanın üstüne yeltenmedi, bu italyanlarda nadir görülen bir beceridir. Scooterına kadar çoğu italyan sıkışık trafiğe girdiği anda agresif şekilde hararet çubuklarını lego gibi ard arda dizer. Ben katolizör iptali ve sistem egzozla hararet konusunun tamamiyle yok olabileceğini düşünüyorum. Bu konuda bu makinede büyük potansiyel var.
    F54 bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız binersiniz umarım. Bi radyatör koruması filan mı düşünseniz hocam.
    Maşallah radyatör 3 + 1 ev gibi daş maş gelmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

https://evotech-performance.com/prod...t-2020-onwards

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)