Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet gps takip sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 250D
    Motosikletime Turuncu takip sistemi taktırdım merak edilen tüm soruları da ustaya sormaya çalıştım, daha iyi içerikler üretebilmek için olumlu yorumlarınızı bekliyorum videoya.

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun. Ben de 1 sene önce taktırmıştım. Satın alırken 2 yıllık peşin ödemesini yapmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam 2 yıl için 2000-2400 lira arası bir şey ödemiştim. 150 lirada işçiliğe verip bir ustaya taktırmıştım.

Benim deneyimlerim olumlu yönde. Mobil uygulaması ve tarayıcılardan rahatlıkla görebiliyorum. Şİmdiye kadar 2-3 kere gps geri kaldı ve 2-3 saat boyunca kendini güncellemedi onun dışındaki tüm durumlarda sorunsuz çalıştı.

Bazen saçma bildirimler atıyor. Kontak açıldı bildirimi atmıştı gece saat 2-3 gibi bildirimi görür görmez elimde bıçakla apartmandan nasıl indiğimi hatırlayamıyorum bile :D Bir de abartı egzoz ile motorsikletin yanından geçince ya da rüzgarda sallanınca hareket algılandı diye ötmesi var.

250 CC motorsikletlerin 100 bin lira olduğu bir ülkede aylık 100 lira GPS'e verilmesi gerektiğini düşünüyorum. MT-25 Abs modeli için benden 46 bin liraya kaskonu yapabiliriz demişlerdi :D
    dundanbiri ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 250D
    Alıntı ckx23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Ben de 1 sene önce taktırmıştım. Satın alırken 2 yıllık peşin ödemesini yapmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam 2 yıl için 2000-2400 lira arası bir şey ödemiştim. 150 lirada işçiliğe verip bir ustaya taktırmıştım.

Benim deneyimlerim olumlu yönde. Mobil uygulaması ve tarayıcılardan rahatlıkla görebiliyorum. Şİmdiye kadar 2-3 kere gps geri kaldı ve 2-3 saat boyunca kendini güncellemedi onun dışındaki tüm durumlarda sorunsuz çalıştı.

Bazen saçma bildirimler atıyor. Kontak açıldı bildirimi atmıştı gece saat 2-3 gibi bildirimi görür görmez elimde bıçakla apartmandan nasıl indiğimi hatırlayamıyorum bile :D Bir de abartı egzoz ile motorsikletin yanından geçince ya da rüzgarda sallanınca hareket algılandı diye ötmesi var.

250 CC motorsikletlerin 100 bin lira olduğu bir ülkede aylık 100 lira GPS'e verilmesi gerektiğini düşünüyorum. MT-25 Abs modeli için benden 46 bin liraya kaskonu yapabiliriz demişlerdi :D
    Çok teşekkürler yorum için, her şeye bildirim atması beni de rahatsız etti o yüzden çoğu bildirimi kapattım hareket algıma gibi hayati bildirimleri açık bıraktım sadece hassasiyet ayarını da az hassas yaptım rüzgara kediye aramıyor.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben de 2-3 ay önce turuncu takip cihazını HPS Motor'da taktırdım. İnstagram'da karşıma çıkmıştı. İşçiliklerinden memnun kaldım. Gitmişken sis far da taktırmıştım, gidonun sol tarafına taktıkları butonlarla sis farını kontrol etme işini de çok pratik yapmışlar, sanki motorun orjinalinde varmış gibi oldu.

Turuncu'nun ilk kurulduğu halinde bütün bildirimler açık geliyor. Hareket algılandı bildirimi hariç hepsini kapattım. Hareket hassasiyeti de en düşüğe getirdim, motorun üzerine kedi çıktığında ya da rüzgardan hemen alarm ötmesin istedim. Bir tek geçen kar yağdığında şiddtli fırtınada gece bir saat içinde 3-4 kez telefon araması gelince telefon aramasını da uygulamadan geçici olarak iptal ettim.

Tek sıkıntım şu: Benzin istasyonuna gittim, kontağı kapattım, daha motordan inerken alarm ötüyor, kontağı açıp tekrar kapatınca 1.5 dk bir süresi var ötmüyor. Benzin doldururken kontak açık duruyor mecburen. Alarmı ve hareket algılanmayı uygulamadan gecici olarak kapatma işlemini biraz daha kolay yapsalar iyiymiş, yani benzinciye gittim, kontağı kapadım hemen telefondan alarmı 10dk için kapat, sonra benim açmama gerek kalmadan otomatik tekrar aç gibi bir kolay erişilecek butonu olsaymış, ama bu da yazılımla ilgili bir konu, Turuncu'ya ilettim böyle karşılaştığım ufak tefek şeyleri, umarım düzeltirler.

Aküyü kolay kolay bitirmiyor, benim akü zaten ölmüş derecede kapasitesi bitmişti, ha değiştiricem falan derken 3 ay geçti ama benim bitik akü ile motor 2-3 hafta yattığında tam bitmedi. Kontak kapalıyken elektrik tüketimi çok düşük.
    dundanbiri ve adalramazan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)