Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik Polislerini kıl Eden Noktalar....

Motovento
    REKLAM ALANI
    entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Evet Trafik Polisi de neticede bir insan, Akşama kadar sıcak demeden soğuk demeden ayakta dikilen, sağa sola koşuşturan ve yorulan, birde normal memurlardan fazla mesai yapan bir emekçi... Eeee nelere kızarlar? Ben üşenmedim araştırdım... En önemlilerini yazmaya çalışacağım...
    1.) Eksozu bağıran araçlar... Müthiş sinir olurlar...
    2.) Yolda giderken birden boş gördükleri yere dalış yapanlar... Özellikle sağ tarafa...
    3.) Yolu ortalayıp babasının tarlasında traktör sürer gibi ağır ve yaylana yaylana gidenler...
    4.) Sanki mühim bir şahsiyetmiş gibi Seyir halinde Cep telefonuyla konuşarak Kültür seviyelerini(?) gösterenler...
    5.) Kırmızıda durup ufak ufak yola uzayan araçlar...
    6.) Yürüyen Diskolar, ve pavyonlar... Yani otolarını motorlarını pavyon girişleri gibi rengarenk ışıklarla donatmış Cıstak cıstak gezenler...Hatta kadın sorasımız bile geliyoo diyorlar...
    7.) Kask Takmadan, Ayaklarını neredeyse gidona koyacak kadar uzatan Keyif Ehli(Scooter sürücüleri)
    8.) Performans eksozu taktırmış bağırta bağırta ortalığı yırta yırta gezenler... (Bunlara Psikopat oto yada Motor diyorlar)
    9.) Araç kullanırken Tesbih çekenler...
    10.) Motora Tüm sülalesini bindirip gezenler...
    11.) Motorlarını nakliye aracı gibi kullananlar...
    12.) Yüklerken Kaçak kat çıkmış gibi aşırı yüklenmiş kamyonlar...
    13.) Asi gençlik ayağı takılan kasklarını kafalarında değil motosikletin elciklerinde aksesuar gibi kullananlar...
    14.) Sen benim Kim olduğumu biliyormusun? Diyenlere...
    15.) Trafik Kontrolünde kukaları görünce kaçmaya çalışanlara (Özellikle ilgileniyorlarmış...)
    16.) Karayolları ve belediyenin zırt pırt iş olsun diye diktikleri ikaz tabelalarına...
    17.) Hemi ehliyetsiz hemi korumasız, Tarzan gibi şort, atlet ve terlikle motosiklet kullananlara...
    18.) Yanlış yapınca yaa görmedim idare et abi diyenlere...
    19.) Işıksız, Sinyalsiz, Aynasız döküntü motosikletlere...
    20.) Yolları dumana boğan yürüyen sis makinesi gibi araçlara...
    Şimdilik bu kadar...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    edizel1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili dostum..yaptığın araştırman için teşekkürler..eline sağlık...çalışmalarının devamını dilerim...bize ışık tutacak..bir araştırma.......
    [B]İNSANLARLA YAŞAMAK İÇİN ONLARA MUTLAKA SABIR GÖSTERMEN GEREKİR...[/B]:cat:

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    galiba gecen gün bende cevizlibagda gil ettim memurlarımızı celik marka scooterle 125 cc zeytinburnu tarfındacıkarcıkmaz en sol ardından dur durak bilmeden sag tekrar sol ve siren sesleriyle birlikte bmw gs yunus polislerimiz

ehliyet olmadığı halde beni bıraktılar sağolsunlar gercek motorcu dostular ama o gün bu gün yawas gidiom

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    dediklerine sinir olmayan warmıdır acaba polislerimize sabır diliyorum

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    geçen Ankara Meclisin önünde kasksız bir scooter sürücüsü Genel Kurmaya doğru gitmek için teşebbüs ediyor. orta yaşın üstündeki trafik polisi geri dön gelme bu tarafa diyor.
    scooter sürücüsü kask arkaya bağlanmış durumda trafik polisine doğru sürmeye devam ediyor. suratında sırıtık bir hal, polis sinirden deli olmuş eliyle git burdan elimi kana bulama diyor.
    bizim oğlan hala geçmeye çalışıyor. resmen kaşınıyor vatandaş. kask yok hiç olmazsa arkadaki kaskı kafana tak. polisi de sinir etme.
    sonra ben niye 50 kağıt ceza ödedim derler. resmen kaşınıyor. ters yerde olmasa ben gidip kaşıyacam.

valla polisin işşi de zor ole oturduklarına bakmayın dısarda tip tip adamlar var.Bide polisden polisse degısır bu durumlar bırı herseye takar(Ne bıcım donuyon lennn)deyıp gil polisler yada duzgun calısan polısler cesıt cesıtler

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyiki varlar

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten Polislerimizin işi zor... Okuduklarıma sinir oldum Biz polis olsak nasıl dayanırdık acaba (ben dayanamaz birini döverdim sonra da hakkımda soruşturma açılır işimden olurdum ) Allah polislerimize sabır versin....
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

valla kardeş eline sağlık şimdi (hiçkimseye önermiyorum örnek olmak istemiyorum) ehliyetsiz 1 ay kadar motor sürmek zorundayım her çevirmeyi gördüğümde yüreğim ağzıma geliyor ama memurlarda haklıymış bu maddelerin çoğuna bende sinir oluyorum özellikle yürüyen diskolara (aslında çok severim ama gece 1 de camımın önünden geçmeye başlayınca..)

özellikle 17. maddenin altını çizmek istiyorum gebzeden istanbula geliyordum:
    ben araçtaydım ama 2 tane ktm ci geçiyordu yanımızdan ; önce kaskları yoktu o dikatimi çekti tam onları ayıplarken bi baktım şortla sürüyorlar hadi onada neyse derken yuh dediğim şeyi gördüm parmak arası terlikle motor sürüyorlardı ve dikiz aynaları olmadığı için 120 ile giderken(bizim sabit hızımız bu adamlar bizi geçtiğine göre...) kafalarını çevirip arkalarına bakıyorlardı araç varmı diye
    Kask tak!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    motor sesi hariç saydıklarının hepsine gil olmamak mümkün değil

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiki varlar
    +111
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Etrafta kıl kaynıyor haliyle adamlara da fenalık geliyor.

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    dediklerine sinir olmayan warmıdır acaba polislerimize sabır diliyorum
    Gerçekten öleinsanları sinir hastası eder böle sürücüler...
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler