Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

06.02.2023 Maraş Depremi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimdeki 7 farkı bulunuz.(Alttakiler Hatay'da TIR'ın yol kesen yağmacılar)
    https://scontent.fesb6-1.fna.fbcdn.n...kQ&oe=63EE62DD
    (Boşuna aramayın, fark yok.)
    Depremin sabahında hemen valiliği aradım. Gitmek istiyorum diye not bıraktım. Beni sosyal hizmeyler müdürü veya yardımcısı tam emin değilim biri aradı. Gel yükleyelim dedi. Kadın aktivite merkezlerinden yükledik kamyonu. Pazar alanına gittim aracın önüne yazı astık falan filan.

İşim bitti artık. Çıkacağım diyorum ordaki adamlara. Nereye gideceğimi söyleyin diyorum. Başkan gelecek fotoğraf çekilecek dendi.

Az bekledim sonra isyan ettim. Şu an dakikaların önemi varken başkanın fotoğraf için gelmesini mi bekleyecez burda dedim. Sert çıkınca gönderdiler sonra. Orda yüklenen tırlar var. Hepsini yan yana dizip fotoğraf çekmenin mantığı yok. Sonra ben tek çıktım pazar alanından. Nereye gideceğimi filan yolda öğrendim. 18 30da yola çıkıp sabaha kadar hiç mola vermeden 4 30da indim Elbistan'a. Branda asmayla başkan beklemeyle uğraşmasaydık kadın aktivite merkezinden direk yola çıksaydım 3 30 da inerdim.

Ama işte reklam yapmadan olmuyor. (!)
    haluk23, espresso, tommygun ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu Ak Parti'nin algı merakı, pr çabaları artık kabak tadı verdi. Tiktok'ta kıç baş gösteren ilgi delisi kızlar gibi bu parti.
    espresso, DickName ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Ak Parti'nin algı merakı, pr çabaları artık kabak tadı verdi. Tiktok'ta kıç baş gösteren ilgi delisi kızlar gibi bu parti.
    Ellerinde başka hiç bir şey yok ki.
    Geçen sabah okulların WhatsApp gruplarına propaganda PDF'i atmışlar terbiyesizler. Yok tarihin en büyük yıkımıymış, Dünya'da böyle deprem görülmemişmiş.. Ahlaksızlığın artık anlaşılamaz bir boyutu bu, böyle ucuz yalanlarla cahil insanların gözünde yine suçsuz olacaklar. Öyle bile bir felaketmiş ki efendim bak İngiliz ne demiş, orda olsa Manchester Londra dümdüz olurmuşmuş..
    İspanyol bir jeolog (sanırım Jeolog'tu emin değilim) konuyla ilgili bir şeyler söylemiş, adamın sözlerini çarpıtmak falan değil resmen yalan yanlış çevirip yayınlamışlar, efendim bu deprem Japonya'daki 9.1'den kat kat güçlüymüş.. Terbiyesizlik değil de bu şekilde yalan söylemek? Bunu yayan Anadolu Ajansı, bunu yazan paralı trolleri.. Noldu dezenformasyon yasası hani?
    tommygun, haluk23, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askerlik uzamadı. 2 celp dönemi ötelendi (yaklaşık). Terhisler zamanında olacak. Peki bu boşluk nasıl dolacak? Bu sefer kışlalar boş? Cinsel organa sürecek akıl yok bunlarda...
    normalde celp ertelenirse terhisler uzar bu böyledir duyduğumda bu şekilde ama terhisler uzamaz ,celpler ertelenirse ,dediğin gibi katmerli sıkıntı var olur mu olur
    böyle bir dönemde bile youtube da izlediklerimiz çok farklı, medyada ki çok farklı, birisi soğuk birisi sıcak tam zıt haberler
    ne hale geldi ülke
    normal kanalları izliyorum tv de ,enkaz başında ambulanslar v.s ama youtube izliyorum ,köy köy gezen bazı gazeteciler anlık video atıyor ,çoğu yerde ne arama var ne başka bir şey
    algı böyle bir şey işte

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinde başka hiç bir şey yok ki.
    Geçen sabah okulların WhatsApp gruplarına propaganda PDF'i atmışlar terbiyesizler. Yok tarihin en büyük yıkımıymış, Dünya'da böyle deprem görülmemişmiş.. Ahlaksızlığın artık anlaşılamaz bir boyutu bu, böyle ucuz yalanlarla cahil insanların gözünde yine suçsuz olacaklar. Öyle bile bir felaketmiş ki efendim bak İngiliz ne demiş, orda olsa Manchester Londra dümdüz olurmuşmuş..
    İspanyol bir jeolog (sanırım Jeolog'tu emin değilim) konuyla ilgili bir şeyler söylemiş, adamın sözlerini çarpıtmak falan değil resmen yalan yanlış çevirip yayınlamışlar, efendim bu deprem Japonya'daki 9.1'den kat kat güçlüymüş.. Terbiyesizlik değil de bu şekilde yalan söylemek? Bunu yayan Anadolu Ajansı, bunu yazan paralı trolleri.. Noldu dezenformasyon yasası hani?
    Ben hayatımda bu kadar "Din,Din,Din" deyip dinin emrettiği ahlaktan zerre nasibini almamış bir yapı görmedim.
    espresso ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hayatımda bu kadar "Din,Din,Din" deyip dinin emrettiği ahlaktan zerre nasibini almamış bir yapı görmedim.
    kardeş bende dindar bir insanım müslüman ülkelerin çoğunda gerçek İslam yaşanmıyor, tarikat, cemaat liderlerinin çoğu sıkıntılı ve bu liderler halkı uyutuyor ,aynı ninni söyler gibi, sürekli rivayet diye ,hadis diye, ne olduğu belli olmayan olayları anlatıp duruyorlar, halk bunlardan kurtulabilseydi gerçek İslam ı anlar ve yaşardı

eskiden de konuştuğumuz yazdığımız meseleler ,bu insanlar büyülenmiş ,narkoz lanmış gibidir ,gerçekten doğruları göremiyor anlamıyor birde bu insanların karşısına inançsız bazı provokatör insanları koyduğun zaman hiç bir şeyi inandıramazsın
    Ekarademir ve haluk23 bunu beğendiler.

Abiler herkese selamün aleyküm bir konu hakkında size danışacağım;

Deprem bölgesinde motor ile afetzede vatandaşlarımıza motor ile erzak vs. dağıtımında yardımcı olmak istiyorum. Fakat benim motorumun sıkıntıları var ve oraya gitmeye uygun değil. Bir süreliğine motorumu scooter motosikleti olan birisi ile değiş tokuş etmek istiyorum. Ben İstanbul'dayım. Tır ile oraya gideceğim. Zaten iki teker üzerinde buradan oraya gidemem. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? Ya da başka bir fikri olan varsa beni aydınlatırsa çok memnun olurum.

Milletimizin başı sağolsun..

Motosikleti
    Alıntı moto67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler herkese selamün aleyküm bir konu hakkında size danışacağım;

Deprem bölgesinde motor ile afetzede vatandaşlarımıza motor ile erzak vs. dağıtımında yardımcı olmak istiyorum. Fakat benim motorumun sıkıntıları var ve oraya gitmeye uygun değil. Bir süreliğine motorumu scooter motosikleti olan birisi ile değiş tokuş etmek istiyorum. Ben İstanbul'dayım. Tır ile oraya gideceğim. Zaten iki teker üzerinde buradan oraya gidemem. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? Ya da başka bir fikri olan varsa beni aydınlatırsa çok memnun olurum.

Milletimizin başı sağolsun..
    bizde bekliyoruz kardeşim ,şuan orada en önemli ihtiyaç güvenlik ,bu saatten sonra enkaz kaldırılır, ölüler defnedilir, birkaç yere bizde başvurduk insan gücüne pek ihtiyaç yokmuş öyle söylediler, motor zaten riskli hem de hava soğuk ,en iyisi maddi yardım ve zamana yayarak bunu yapmalıyız ,çünkü bu olay öyle hemen çözülecek bir olay değil, zaten bozuk ekonomiye ,aşırı bir yük gelecek, bu yükte gene bizim sırtımızda olacak
    itibardan tasarruf olmazmış öyle diyorlar, iş makinelerinden v.s daha önemli olan lüks araçlarmış
    espresso bunu beğendi.

Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde bekliyoruz kardeşim ,şuan orada en önemli ihtiyaç güvenlik ,bu saatten sonra enkaz kaldırılır, ölüler defnedilir, birkaç yere bizde başvurduk insan gücüne pek ihtiyaç yokmuş öyle söylediler, motor zaten riskli hem de hava soğuk ,en iyisi maddi yardım ve zamana yayarak bunu yapmalıyız ,çünkü bu olay öyle hemen çözülecek bir olay değil, zaten bozuk ekonomiye ,aşırı bir yük gelecek, bu yükte gene bizim sırtımızda olacak
    itibardan tasarruf olmazmış öyle diyorlar, iş makinelerinden v.s daha önemli olan lüks araçlarmış

doğru söylüyorsun abi benim okuduğum üniversite tır yolluyor okul ile görüştüm aslında sadece motor işini halletmek kaldı
    Guven, AzÇok ve xterkan bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normalde celp ertelenirse terhisler uzar bu böyledir duyduğumda bu şekilde ama terhisler uzamaz ,celpler ertelenirse ,dediğin gibi katmerli sıkıntı var olur mu olur
    böyle bir dönemde bile youtube da izlediklerimiz çok farklı, medyada ki çok farklı, birisi soğuk birisi sıcak tam zıt haberler
    ne hale geldi ülke
    normal kanalları izliyorum tv de ,enkaz başında ambulanslar v.s ama youtube izliyorum ,köy köy gezen bazı gazeteciler anlık video atıyor ,çoğu yerde ne arama var ne başka bir şey
    algı böyle bir şey işte
    Beyinsizlerin açıklamalarından anladığım benim bu yönde idi ama belki de ben yanlış anladım. Ne dedikleri belli değil ki...
    xterkan bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    doğru söylüyorsun abi benim okuduğum üniversite tır yolluyor okul ile görüştüm aslında sadece motor işini halletmek kaldı
    Allah sizlerden razı olsun arkadaşlar.

Bölgede (Antakya) bu afeti dibine kadar yaşayan biri olarak duyarlı davranışınız ve düşünceleriniz bizleri gerçekten çok duygulandırıyor.
    Motosiklet böyle ortamlarda çok daha pratik ve işlevsel.

Ben, fiziken çok iyi değilim. Duvarların altından ailemle birlikte kurtulduktan sonra aşağı indim ve arabamı garajdan çıkardım. Binanın dışına çıktıktan sonra kımıldayamadım. Yollar kilit olmuştu. Buna en büyük sebep, yıkılan binaların yolları kapatması, herkesin arabalarla kaçmaya çalışmasıydı.

Ertesi gün bir cesaret binanın bodrumundaki motosikletimi çıkardım ve bir arkadaşıma kullanması için verdim.

Ilaçlarım evde kalmıştı. 4 gün boyunca ilaçlarımı alamadım. Kötü hissetmeye başlamıştım ki, diğer illerden arkadaşlarımın temin ettiği ilaçlar Antakya'ya geldi. Bu sefer de işlemeyen trafik ve kapalı yollar engeline takıldık. İlaçlarımı getiren araçlar bulunduğum lokasyona gelemediler. Ben de gidemiyorum.
    Tam bu esnada yine motosiklet devreye girdi ve ilaçlarım elime ulaştı.

Arkadaşım birçok kişiye motosikletin pratikliği sayesinde yardımcı olabildi. Olmaya da devam ediyor.
    espresso, AzÇok, DickName ve 8 diğerleri bunu beğendiler..
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bölgede (Antakya) bu afeti dibine kadar yaşayan biri olarak duyarlı davranışınız ve düşünceleriniz bizleri gerçekten çok duygulandırıyor.

Ben, fiziken çok iyi değilim. Duvarların altından ailemle birlikte kurtulduktan sonra aşağı indim ve arabamı garajdan çıkardım. Binanın dışına çıktıktan sonra kımıldayamadım. Yollar kilit olmuştu. Buna en büyük sebep, yıkılan binaların yolları kapatması, herkesin arabalarla kaçmaya çalışmasıydı.

Ertesi gün bir cesaret binanın bodrumundaki motosikletimi çıkardım ve bir arkadaşıma kullanması için verdim.

Ilaçlarım evde kalmıştı. 4 gün boyunca ilaçlarımı alamadım. Kötü hissetmeye başlamıştım ki, diğer illerden arkadaşlarımın temin ettiği ilaçlar Antakya'ya geldi. Bu sefer de işlemeyen trafik ve kapalı yollar engeline takıldık. İlaçlarımı getiren araçlar bulunduğum lokasyona gelemediler. Ben de gidemiyorum.

Arkadaşım birçok kişiye motosikletin pratikliği sayesinde yardımcı olabildi. Olmaya da devam ediyor.
    Geçmiş olsun abi şimdi nasılsınız var mı ihtiyacınız
    Guven bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT

Geçmiş olsun.
    Size büyük geçmiş olsun demekten başka elimizden bir şey gelemiyor. Buradan uzaktan elimizden geleni yapmaya çalışsak da böyle somut örnekler karşısında dilim tutuluyor. Tekrardan büyük geçmiş olsun.
    Guven bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun. Sizin deprem bölgesinde yaşadığınızı forumda okuduğum zaman iyimser düşünememiştim. Sağ salim kurtulmanız sevindirici. Bağış yardımına katılmak dışında bir şey elimden gelmiyor. Sizin de yönlendirmeniz ile MT ailesi böyle bir zamanda dayanışmaya katılacaktır. Sağlıcakla kalın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Foruma yeni üye olmuşsunuz. Varsa forumda sizi tanıyan bir üyeden alabilirsiniz. Akıl almaz olayların yaşanabildiği bir zamanda kim hiç tanımadığı bir kişiye aracını verir. Kişisel olarak değil de Üniversite olarak ifade ettiğiniz kurum böyle bir şeyi ayarlayabilir. Sözünü ettiğiniz Üniversite yönetimi bir motosiklet bayisinden bağış olarak veya geçici olarak bir motosiklet temin edebilir.
    Guven ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100

Geçmiş olsun yaralılara acil şifalar, vefat edenlere rahmet yakınlarına sabırlar dilerim.

Bizi depremi yaşamış biri olarak biraz bilgilendirmenizi rica ederim. Malum çok bilgi kirliliği var. Barınma, yeme içme, tuvalet gibi temel ihtiyaçlarınızı nasıl karşılıyorsunuz işler biraz yoluna gir dimi?
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    ... Duvarların altından ailemle birlikte kurtulduktan sonra ...
    Çok geçmiş olsun, ne mutlu ailenizle birlikte bu korkunç felaketten canlarınızı kurtarabilmişsiniz. İnşallah akraba ve dostlar da böyledir. En kısa zamanda rahata ermeniz dileğiyle tekrar büyük geçmiş olsun.
    Guven ve espresso bunu beğendiler.

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Sizin deprem bölgesinde yaşadığınızı forumda okuduğum zaman iyimser düşünememiştim. Sağ salim kurtulmanız sevindirici. Bağış yardımına katılmak dışında bir şey elimden gelmiyor. Sizin de yönlendirmeniz ile MT ailesi böyle bir zamanda dayanışmaya katılacaktır. Sağlıcakla kalın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Foruma yeni üye olmuşsunuz. Varsa forumda sizi tanıyan bir üyeden alabilirsiniz. Akıl almaz olayların yaşanabildiği bir zamanda kim hiç tanımadığı bir kişiye aracını verir. Kişisel olarak değil de Üniversite olarak ifade ettiğiniz kurum böyle bir şeyi ayarlayabilir. Sözünü ettiğiniz Üniversite yönetimi bir motosiklet bayisinden bağış olarak veya geçici olarak bir motosiklet temin edebilir.
    Motosikleti sadece bir süreliğine takas etmek istiyorum benim de var ama işimi görebilecek bir motor değil maalesef. Üniversitenin de bir motor ayarlayacağını hiç sanmıyorum ne yazık ki.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar siz niye böylesiniz..Tamam hepimiz farklı şeyler düşünüyoruz farklı şeyleri yanlış buluyoruz ama şu vakit aynı şeyleri düşünsek..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:50 ----------

Şu konu da fayda sağlayacak yaptırımları yapılabilecekleri konuşmak yerine birbirinize dümdüz gidiyorsunuz..Mesela bu akşam Turkcell denilen garabet kurumun depremzedelere hat iptali istemi için 1700 küsür tl para istediğini..Depremzedelere fatura yolladığını ve hani iyilik olsun diye 1 hafta son ödeme tarihlerini erteleyeceklerini ve gecikme faizi almayacaklarını beyan etmişler yolladıkları bildirim ile..Selçuk tepeli canlı yayında bunlara dümdüz gidince .. Halktan tepki gelince geri vites yapmışlar..Gelin bunu konuşalım ben mesela cimer üstünden şikayet ettim gündüz de müşteri hizmetlerini arayıp gerekirse hattı taşıyacağımı bildireceğim kendilerine..Gelin bunları konuşalım azdan çok olur biz çok olunca bu kansızlar az olur.Yapmayın etmeyin..Lan bir araya gelince hepiniz can ciğer oluyorsunuz yahu..
    espresso bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siz niye böylesiniz..Tamam hepimiz farklı şeyler düşünüyoruz farklı şeyleri yanlış buluyoruz ama şu vakit aynı şeyleri düşünsek..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:50 ----------

Şu konu da fayda sağlayacak yaptırımları yapılabilecekleri konuşmak yerine birbirinize dümdüz gidiyorsunuz..Mesela bu akşam Turkcell denilen garabet kurumun depremzedelere hat iptali istemi için 1700 küsür tl para istediğini..Depremzedelere fatura yolladığını ve hani iyilik olsun diye 1 hafta son ödeme tarihlerini erteleyeceklerini ve gecikme faizi almayacaklarını beyan etmişler yolladıkları bildirim ile..Selçuk tepeli canlı yayında bunlara dümdüz gidince .. Halktan tepki gelince geri vites yapmışlar..Gelin bunu konuşalım ben mesela cimer üstünden şikayet ettim gündüz de müşteri hizmetlerini arayıp gerekirse hattı taşıyacağımı bildireceğim kendilerine..Gelin bunları konuşalım azdan çok olur biz çok olunca bu kansızlar az olur.Yapmayın etmeyin..Lan bir araya gelince hepiniz can ciğer oluyorsunuz yahu..
    Türkselin ben a... koyayım... deprem afetinin ilk gününden beri sosyal medya yayıncıları öyle bir çaba ile yardım topluoyr ve organizasyon yapıyorlar ki uyku diye bir şey kalmadı adamlarda... toplanan yardımlar ile yabancı ülkelerden 2 tane gemi kiralayıp bunlar ile erzak, ilaç, giyinme gibi yardımlar toplayıp gemi ile nakliye yaptılar...

birde kanunen yabancı bayraklı gemilerin 2 türk limanı arasında seyahati kanunen yasakmış bunu aşmak için devletin kurumları ile de yoğun görüşme ve baskı yaptılar sonuç olarak başarılı oldular fakat türksel depremin ilk günlerinde mobil baz istasyonunu bunlara vermedi(satmadı) ve 3. gün mü 4. gün mü ne gittiler "pawguard" isminde dolandırıcı bir kuruma vererek bu işi yaptılar...

bu akp acilen gitmelidir zira bütün iş birliği dolandırıcılar ile oluyor ve sizlere şunu söyleyeyim ben bu mesajı yazdıktan sonra inşaata çalışmaya gideceğim ve çalıştığımız binalar 6 katlı, her katta 4 dairesi olan geniş bloklar ve depreme dayanıklı görünmüyorlar çünkü kolon demirleri paslanmış durumda ve kolona koyulan her demir demetini ben ellerimle rahat kaldırıp yerine koyabilirim... o kadar az miktarda demir kullanılıyor.

yani şu anda olası istanbul depremi için 24 dairelik beton tabutlar yapılıyor gözümüzün önünde...

neyse, ne yapalım, bu işler sırayla... İstanbul depreminde de artık türkiyenin diğer bölgelerinden buraya yardım gelir artık. halka yardımı yapan yine halk oluyor hatta devlet yardım yapacağı yerde yardımları baltalıyor, twitter gibi ulaşım kanallarını kapatıyor.

dediğim gibi şu anda hassas bir zaman ve ben seçimlerin bir kaç ay ertelenmesi gerektiğini düşünüyordum ama acilen hemen seçim olmalı ve bu parti gitmeli, aksi halde seçim zamanına kadar istanbul'u düzeltmeye başlamayı bırakın yeni beton tabutlar yapılıyor ve bunlar kaybedilen milli servetler.
    Guven bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun abi şimdi nasılsınız var mı ihtiyacınız
    Teşekkürler Moto 67
    Su an için bir ihtiyaç yok. Hoş, neye ihtiyacımız olduğunu da bilmiyorum ya...
    Evimiz oturulmaz halde. Tüm eşyamız evde. Antakya'ya 45 km. mesafede bulunan Reyhanlı İlçesi'nde iki aile (kızkardeşimlerle birlikte 8 kişi) bir arkadaşımın evindeyiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:48 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Size büyük geçmiş olsun demekten başka elimizden bir şey gelemiyor. Buradan uzaktan elimizden geleni yapmaya çalışsak da böyle somut örnekler karşısında dilim tutuluyor. Tekrardan büyük geçmiş olsun.
    Çok teşekkürler Espresso.
    Dün nasıldı, bugün nasıl. Karanlık bir yarin var karşımızda.
    Ne olacağını bilmeden bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:54 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler AzÇok
    Haklısın. Biz de mucize bir şekilde kurtulduk.
    Evin duvarları başımıza çöktü. Binanın ayakta kalması sayesinde zor da olsa eşim, kızım, ve annemle birlikte çıkabildik.
    Her saat iyi tanıdığım, Hergün görüştüğüm, akraba, eş dostun kayıp haberini alıyorum.
    Bu psikoloji içinde sağlıklı düşünemiyorum. Onun için yönlendirme konusunda ne yapabilirim bilmiyorum.
    espresso bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)