Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kuralkan firmasının yeni getireceği motosiklet.

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Honda, yamaha ve diğer japon markaları alamayacak kadar fakirleştik, dandik anadolu kaplanı şirketlerin ucuz hint malı markalarını konuşup durmaya başladık. Çok feci, çok yazık.
    joshua bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Kuralkan sayfasındaki resmi biraz photoshopta oynadım ve hatlarını ortaya çıkardım. Bajaj Hindistan sayfasına girdim ve Pulsar 250 nin müjdesini vermişler. Kuralkanın daha fazla merak uyandırmasına gerek kalmadı sanırım

YsNLzTrK bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorlarına padişah ismi vermeyi severler.

joshua, bursalıali, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Mt25'i yeniden bizimle buluşturan Kuralkan ve Bajaj'ı kutluyorum.

ryangt ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    Blok Duke 250 ile aynı mı acaba ? Kapalı kutu olmasa bari.

BaCac Pul Zar 250

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Pulsar 250 gelir herhalde. Diğer herhangi bir motosikletin de Bajaj takipçilerini heyecanlandıracağını zannetmem.

https://dengeliyorum.com/pulsar-250/

Ns200'den memnun olanlar için, bi tık daha iyi bir alternatif olur diye tahmin ediyorum.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ns250 zaten var demin yazmıştım getirebilirler ama dominar 250 ile aynı blok olucak yüksek ihtimal yani ktm deki blok bence farklı bir şey getirseler daha güzel olurdu

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bajaj ayağında gelecekse n250 f250 olabilir yada modelleri biraz renklendirelim diye belki yeni kasa avenger getirebilirler pek sanmıyorum bu sonuncuyu ama bajaj da ekstra başka bir sürpriz olmaz çünkü model yok..

Bana göre F250 olucak sanki çünkü getirirlerse arada büyük bir segment boşluğunun ekmeğini yerler crf den oluşan bir boşluk var ve orası tam verimli dolmadı xpulse falan geldide performansı ile bir crf yerini dolduramadı bu f250 onu çok güzel doldurur ..

Benim gönlümden biraz artık modellere renk gelsin diye Cruiser olsun isterdim ama onun çok satışı olmaz .. birde bajajın cruiserları naked Cruiser arası bir duruşu var tam Cruiser havası da yok ama tasarımları hoş görseli güzel avengerların ..
    F250 de güzel ekmek yedirir çünkü crf 250 gelmiyor o alanda o kesimde büyük bir boşluk var daha doğrusu motor yok xpulse tam anlamıyla dolduramadı o boşluğu birde d400 touring se olduğu gibi f250 ekstra aksesuarlı crf250 rally gibi bir modelini getirirlerse bence satar çünkü o kesimin alıcısının çok maddi parayla ilgi sorunları olmuyor ... bajaj bu arada bir üst kesim alcısınada göz kırpar bu modelle ..

Gönlüm avengar gelsin ister ama hiç sanmam o modeli çünkü daha önce bir denemesini yaptılar çok tutmadı getirmeyi bıraktılar çünkü baktın mı ne bizim anladığımız şekilde tam olarak bir cruiser ne naked insanlar kafasında tam oturtamadı o modeli yoksa bence görseli tasarımı bana göre güzeldi ..
    O dediğin cruiser 150cc ne yapayım onu adam gibi Pulsar motoru veya d250 motoru koyarsın gözünün yaşına bakmam alırım ama sen getir 15 beygir motor tabi yüzüne kimse bakmaz bakmam da.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Eğer bajaj ayağında gelecekse n250 f250 olabilir yada modelleri biraz renklendirelim diye belki yeni kasa avenger getirebilirler pek sanmıyorum bu sonuncuyu ama bajaj da ekstra başka bir sürpriz olmaz çünkü model yok..

Bana göre F250 olucak sanki çünkü getirirlerse arada büyük bir segment boşluğunun ekmeğini yerler crf den oluşan bir boşluk var ve orası tam verimli dolmadı xpulse falan geldide performansı ile bir crf yerini dolduramadı bu f250 onu çok güzel doldurur ..

Benim gönlümden biraz artık modellere renk gelsin diye Cruiser olsun isterdim ama onun çok satışı olmaz .. birde bajajın cruiserları naked Cruiser arası bir duruşu var tam Cruiser havası da yok ama tasarımları hoş görseli güzel avengerların ..
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 250 gelir herhalde. Diğer herhangi bir motosikletin de Bajaj takipçilerini heyecanlandıracağını zannetmem.

Ns200'den memnun olanlar için, bi tık daha iyi bir alternatif olur diye tahmin ediyorum.
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt25'i yeniden bizimle buluşturan Kuralkan ve Bajaj'ı kutluyorum.

https://i.hizliresim.com/ifxqqxf.jpg
    Böyle diyon ama mt25 te zontes in çakması kimse ona birşey demiyor bajaj yapınca göze batıyor nedense.
    https://motogaraj.net/zontes-s-250-inceleme/

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blok Duke 250 ile aynı mı acaba ? Kapalı kutu olmasa bari.
    Duke veya d250 ile hiç alakası yok, yağ soğutmalı 5 vites gücü Pulsar ile aynı gibi veya birazcık üstü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

Ns250 zaten var demin yazmıştım getirebilirler ama dominar 250 ile aynı blok olucak yüksek ihtimal yani ktm deki blok bence farklı bir şey getirseler daha güzel olurdu
    Ns250 hiç olmadı ki insanların yazıp çizdiği ama gerçekte olmayan bir motor, dominar 250 ile aynı olacağını hiç sanmıyorum, getirecekleri model ve fiyatı hakkında bilgim var ama bekleyip görcez.

Motosikleti
    Dominar D400
    Şu kafa tasarımlarını şişme **** oyuncaklarına benzetmeye neden bu kadar istekliler anlamıyorum.
    Vargath, tommygun, DickName ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu kafa tasarımlarını şişme **** oyuncaklarına benzetmeye neden bu kadar istekliler anlamıyorum.
    Aynı şeyi düşündüm ama efendi bir "asian love doll" görseli bulamadım.
    ryangt ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Aynı şeyi düşündüm ama efendi bir "asian love doll" görseli bulamadım.
    Ben "forumdan banlarlar" diye meramımı anlatmaya yeterli olan ilk bulduğumu koydum.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben "forumdan banlarlar" diye meramımı anlatmaya yeteri olan ilk bulduğumu koydum.
    Allah belamı versin görsel bulacağım diye hepsiburada'da Censan ürünlerine bile baktım. İnşallah karşıma sürekli şişme bebek, yapay dam reklamı çıkmaz.
    espresso, pea ve maktama bunu beğendiler.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    5 vites ve yağ soğutma ve berbat bir tasarım direkt çöp

Motosikleti
    Dominar D400
    Allah belamı versin görsel bulacağım diye hepsiburada'da Censan ürünlerine bile baktım. İnşallah karşıma sürekli şişme bebek, yapay dam reklamı çıkmaz.
    Aramayı benim gibi gizli sekme açıp yapmadıysanız gelsin ilgili reklamlar
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahah hocam bi gelseydi, gorseydik, kullansaydik belki guzeldir. Bajajin her başliginda "bu bajajin Allah belasini versin" tarzi bir mesajin var
    Cyan bunu beğendi.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    D400 ADV olur mu

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle küçük motorlarda soğutma sistemi o kadar önemli değil. Mühendislik hataları yoksa yağ soğutma da görevini yerine getirir. Yağ soğutma sadece kışın biraz daha geç ısınıyor diye biliyorum. 3-4 dakika ısındıktan sonra binilirse sorun olmaz. Yeterki yağ kaçırma, stop etme, elektirik arızaları, akü vs. sorunlar çıkarmasın.

NS200 ile karşılaştırmasını yapmışlar. Önemli bir fark göremedim. Yalnız N250'de daha düzgün bir tip var.

Şu kafa tasarımlarını şişme *** oyuncaklarına benzetmeye neden bu kadar istekliler anlamıyorum.
    Kutsal sandıkları için olabilir mi?
    Şişme kadını melek sandılar!
    Endonezya'da kıyıya vuran şişme kadını 'cennetten düşmüş melek' sanan köylüler şişme kadını bir güzel giydirip evin baş köşesinde günlerce ağırladılar.

Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında kıyıya vuran şişme kadını, ‘cennetten düşmüş melek' sanan köylüler, ona kıyafetler giydirip evlerinde ağırladılar. Olay araştırılınca melek sanılanın aslında ‘şişme kadın’ olduğu ortaya çıktı.

Köylüler melek sandıkları şişme kadına saygıda kusur etmediler.

Güneydoğu Asya ülkesi Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında balıkçılık yapan 21 yaşındaki Pardin, kıyıya vurmuş ve kadın bedenine benzeyen bir cisim gördü. Bunun ‘cennetten düşmüş bir melek' olduğunu sanan Pardin, şişme bebeği' köyüne götürdü. Olay yerel medyada ‘melek çocuk üzerinde sadece beyaz bir bez parçasıyla yüzü koyun şekilde ağlarken bulundu' ifadeleriyle haberleştirildi.

‘Meleğe’ saygılarını göstermek isteyen Endonezyalı köylüler, bebeği giydirdiler, her gün de kıyafetlerini değiştirdiler. Şişme kadının, ada yakınlarından geçen bir gemiden atıldığı sanılıyor.

03 Mayıs 2016 Tarihli Haber
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.hizliresim.com/mogzd80
    Aynalar niye farklı ya

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)