Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

19.Kasım.2022 yarınlar olmayacakmış gibi gezmem

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla güzel gezi olmuş. Havalar bozmadan bir tur da ben yapayım diyordum ki bu hafta tamamen yağmurlu gösteriyor :(

Bir; Şahin Islama Köfte'nin köfteleri, fiyatları vs. iyi mi?

İki; konfor selenin markası, modeli ne? Artçı için olanı da var mı? Bir sürü konfor sele çıktı mantar gibi, ama hangisi iyidir, hangisi sıradandır bilnmiyor.
    King konfor sele diye Facebook'ta aratırsanız çıkacaktır. Ben zamanında çok düşük bir fiyata almıştım. Artçı selesi için de konfor sele var ve paketten çıkıyor tabi ama ben prensip olarak artçı almadığım için sevgilisi olan motorcu bir kardeşime boşta duran arka konfor seleyi hediye ettim.

Şahin Islama köfteye ben son 1 ayda 3 defa gittim. Temiz bir aile işletmesi, mekan çok dolu değil. Ben 1,5 ıslama köfte, piyaz, acı biber turşusu, acı sos ve ayran için 150 TL ödedim, aynı menünün üzerine bol kaymaklı ekmek kadayıflı versiyonu 200 TL tutuyor. Aile işletmesi derken baba ocak başında, oğul hem ocak başında hem kasada, anne ise servisleri getiriyor. 43 yaşımdayım bu kadar esnaf işletme görmedim, hepsinin muhabbeti süper. Hele anne bambaşka, ben motorla geldim diye hafızasına kazımış, ertesi hafta gittiğimde "Geçen haftaki aynı menüden mi oğlum?" diye sordu, bunlar ufak şeyler ama insan seviyor.

Köfteler de güzel bu arada.
    Cyan, ilker a., espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    bir zamanlar almak istediğim motosikletti Er6f. Görünüşü hala hoşuma gider..
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    Rotalardan biri bu taraflardan geçerse,gurcanozturk gibi senin de arpa suyu hakkın saklıdır Tommygun.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rotalardan biri bu taraflardan geçerse,gurcanozturk gibi senin de arpa suyu hakkın saklıdır Tommygun.
    Çok teşekkürler, umarım en kısa sürede gerçekleştiririz.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagolasin hocam, telefon numaran var bende, ugrarim oralardan gecersem.

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    Tekerin düz bassın. bende wolf ile haftada 1 gün olan tatilimde benzer kmler yapıyorum.
    senelik izin alabilirsem son bir kaçamak yapabilirim.
    tommygun bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bravo Tommgun vallahi imrendiriyorsun tek tabanca gezmekten vazgeçersen takılırım bir gün peşine , çadır kamp olayları yok mu sende aynı gün gidip geri dönüyorsun yorucu olmuyormu..
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı benhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerin düz bassın. bende wolf ile haftada 1 gün olan tatilimde benzer kmler yapıyorum.
    senelik izin alabilirsem son bir kaçamak yapabilirim.
    Sym Wolf Türkiye FB grubunun yöneticilerinden biriyim, hatta forumda Memcoş48 nick.li kardeşim de bir diğer yöneticilerimizden biridir. Gezilerinizin resimlerini müsaitlik durumunuza göre FB grubumuzda paylaşsanız çok güzel olur, diğer Wolf kullanıcılarını da motive etmiş olursunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo Tommgun vallahi imrendiriyorsun tek tabanca gezmekten vazgeçersen takılırım bir gün peşine , çadır kamp olayları yok mu sende aynı gün gidip geri dönüyorsun yorucu olmuyormu..
    Ne zaman istersen gel valla başımın üstünde yerin var. Çadır, kamp işine çok özeniyorum ama hiç kafamın basmadığı bir konu. Alışkanlık oldu, nereye gidersem gideyim kedi gibi evime geri dönüyorum.
    espresso ve GoGi bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym Wolf Türkiye FB grubunun yöneticilerinden biriyim, hatta forumda Memcoş48 nick.li kardeşim de bir diğer yöneticilerimizden biridir. Gezilerinizin resimlerini müsaitlik durumunuza göre FB grubumuzda paylaşsanız çok güzel olur, diğer Wolf kullanıcılarını da motive etmiş olursunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Ne zaman istersen gel valla başımın üstünde yerin var. Çadır, kamp işine çok özeniyorum ama hiç kafamın basmadığı bir konu. Alışkanlık oldu, nereye gidersem gideyim kedi gibi evime geri dönüyorum.
    Tommy beni de habire çağırıp duruyor ama gidemiyorum fırsat bulup. Gidemiyorum diye küsecek diye de çok korkuyorum. En son güzel gezdim dediğimde onunla birlikte Çatalca-çilingöz turu yapmıştık, virajlı yollar güzelmiş ne güzelmiş demeye o turda tam kesin karar vermiştim. Gezinin sonunda Çatalca'da köfte yemek de iyiydi.

Bir dahakine sucuk alıp çadır kurup gece kalıp sucuk pişirmeli kamp yapalım diyorum ama işte bende fırsat yok. Olsa alıştırırdım kamp mevzularına.
    tommygun ve GoGi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tommy beni de habire çağırıp duruyor ama gidemiyorum fırsat bulup. Gidemiyorum diye küsecek diye de çok korkuyorum. En son güzel gezdim dediğimde onunla birlikte Çatalca-çilingöz turu yapmıştık, virajlı yollar güzelmiş ne güzelmiş demeye o turda tam kesin karar vermiştim. Gezinin sonunda Çatalca'da köfte yemek de iyiydi.

Bir dahakine sucuk alıp çadır kurup gece kalıp sucuk pişirmeli kamp yapalım diyorum ama işte bende fırsat yok. Olsa alıştırırdım kamp mevzularına.
    Ağa sen şu sıkıntılarını atlat, sucuklar söz benden.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi aşkolsun, lazımsın sen foruma, boşver sorgulama. Ben günü birlik yol yapıyorum, senin gibi yola çıktım mı 1 hafta 10 gün sürebilsem keşke.

Buarada Kumkapı işini atlamayalım.
    Unuturmuyum yahu.
    Sorun bende.
    Geçen hafta kulübün Kumkapıda yemeği vardı.
    Gidemedim.

Bu pazar kulübün güzel uçuş günlerine veda, kışa merhaba yemeği var.
    Muhtemelen gidemeyeceğim.

Sebebini az da olsa biliyorsun.
    Şu ana sayfanın altındaki ilaç mevzusuna yazmıştım.

Gideceğiz bir gün...
    tommygun, espresso ve GoGi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unuturmuyum yahu.
    Sorun bende.
    Geçen hafta kulübün Kumkapıda yemeği vardı.
    Gidemedim.

Bu pazar kulübün güzel uçuş günlerine veda, kışa merhaba yemeği var.
    Muhtemelen gidemeyeceğim.

Sebebini az da olsa biliyorsun.
    Şu ana sayfanın altındaki ilaç mevzusuna yazmıştım.

Gideceğiz bir gün...
    Allah şifa versin Ufuk Abi. Aile işi bir başka, çok zor. Sen feraha er, yaparız Kumkapı.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

oyy oy bu soğukta ateşi harlayacaksın üstüne kara demlikte şarap ısıtıp sucukları gömücen , seneler önce Mudurnu'da Yoldançık isimli bir grupla yapmıştık bunu hava gece 3 dereceye indi ama yanıyorduk ;)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)