Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM mi yoksa KYMCO mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Arkadaşlar scooter alma arifesindeyim sizce hangisini ttercih etmeliyim ( 250 cc)
    Birde önceden SYM de takas olayı vardı acaba halen devam ediyormu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    10 gün önce Sym mi Kymco mu diye bir konu açılmıştı. O konu içinde verilen bilgiler eminim size faydalı olacaktır. Konu başlığının linkini aşağıya bırakıyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-tavsiye.html
    stubborn, espresso ve ryangt bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 250
    Teşekkürler.
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Sym için sitede parça temini kolay dendi yakın zamanda fakat videolarda bir ara 5 sene gibi piyasada parça yokluğundan bahsetmişti motomania izmir
    stubborn bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    İki motosiklet içinde şahsi fikrim satışı zor olacaktır. Şayet biraz kullanıp değiştirmek istiyorsanız xmax veyahut forzaya bakın, Böyle söylemek kötü biliyorum lakin daha yüksek km olmasına rağmen japonlar sizi üzmeyecektir.

Yinede ikisinin arasında kalsam 4-5 sene önce sym derdim. Ne yazıkki sym türkiyede pek tercih edilen bir marka değil. Bayrağı japonlardan sonra kymco taşıyor. Downton350i ikinci el bakarsanız şayet en rahat scooterdir. Tartışmasız.
    stubborn ve espresso bunu beğendiler.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Motosikleti
    Dominar 250
    aslında baştan xmax yada forza ikinici eline baktım fakat sıfırına bakınca fiyatların çok uçuk olduğunu gördüm
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Ben yaklaşık 1 yıldır Sym joymax kullanıyorum. Tavsiye ederim. Parça sorunu yaşamadım . Motopit firması orjinal olarak tüm parçaları stoklarında bulunduruyor. Yakıt tüketimi 2.9 - 3.5 arasında kullanıma bağlı olarak. Forza ve Xmax ' e göre konfor olarak daha üstün. Fiyat olarak hepsinden avantajlı durumda. Sadece satarken Xmax ve forzaya göre daha zor satabilirsin. Yedek parça fiyatları da diğer modellerine göre daha uygun. İşletme maliyeti diğer tüm modellere göre oldukça düşük. Yağ filtresi olmadığı için sadece 1.2 lt yağ değişimi yapıyorsunuz. Günümüz ekonomik koşullarını baz aldığınızda bunlar diğer tüm rakiplerinin önüne geçiyor. Scooter aldığınızda her 10.000 km ' de bir detaylı varyatör bakımı yaptırmayı unutmayın.
    stubborn bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor kalitesi olarak birbirlerine yakın olsalar dahi sym'nin yeni distribütörünün Z-moto olduğunu hatırlatmak isterim . Parça ve servis yüzünden Z-moto ile muhattap kalmamak için sym yerine ıslak banyo terliğini bile tercih ederim.
    tommygun ve dovahhkin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor kalitesi olarak birbirlerine yakın olsalar dahi sym'nin yeni distribütörünün Z-moto olduğunu hatırlatmak isterim . Parça ve servis yüzünden Z-moto ile muhattap kalmamak için sym yerine ıslak banyo terliğini bile tercih ederim.
    Parça konusunda motopit'ten destek alabilirsiniz. Servis konusunda Anadolu yakasında Sevpayı tek geçerim. Esnaflıkları olsun,İşçilikleri olsun gerçekten hakkını veriyorlar. Servisle Honda ve yamahada ' da sorunlu servisler var.Bu durum forumda da tartışılıyor. İstanbul dışında kullanılacaksa tabiki farklı alternatiflere yönelebilirler. Bu dönemde birazda kişinin kendisinin de elinin anahtar tutması gerekiyor diye düşünüyorum. Ben yağ bakımlarımı kendim yapıyorum. Sadece balata ve varyatör bakımları için servisi kullanıyorum. Onun dışında kronik bir sorunu olmayan makina.
    stubborn bunu beğendi.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Kymco marka olarak şuan fırsat konumunda. Alan kazanır.
    stubborn bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)