Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 Hint mi? 2. El Japon mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Kuba Strike 150 - Loading
    Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 yıldır motosiklet kullanmaktayım. Motosiklet serüvenine Kuba Dragon 50 ile başladım, Kuba Strike 150 ile yükselttim ve şuan RKS Titanic 150-S kullanmaktayım. Artık değiştirmek istiyorum. Bütçem 70.000 - 75.000 TL arası. Bu fiyat aralığında 0 KM Bajaj Pulsar RS 200 var. Görünüşünden ötürü albenisi çok gibi. Ama kronik sorunları olduğunu duyduğumdan dolayı biraz çekimser yaklaşıyorum. Ama bir yandan Honda veya Yamaha da almak istiyorum. Sizce bütçeme göre 0 KM Pulsar almak mı daha mantıklı olur yoksa 2. el 2020 model Nmax 155 veya PCX 125 mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Sıfır.......

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    2. el Nmax155 veya sıfır ns200 arasında kalırım böyle bir durumda imkan varsa mt25 alırım ,ikinci el tecrübem varsa .RS 200 ün her yanı krenaj .Hiç mi gezmeyeceğiz çantayı neresine bağlayacağız

Ben bajaj kullanıyorum iyi motosiklet yapıyor adamlar ama Japon her zaman Japon sanırım.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Nmax ve Pcx 2. el de olsa kaliteli alternatifler. Ancak siz şu an naked/commuter kullanıyorsunuz, scooter sizi sarmayabilir. Ben yerinizde olsam verdiğiniz alternatifler arasından sıfır Rs 200'ü seçerdim.
    Rheago bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hırpalanmamış paket te kuryede kullanılmamış pcx nmax önceliğim olurdu pcx sıfır mayısda aldı yiğende var çok sık kullanıyorum şehir içi mükemmel bir motor yakıtı kokluyor 1.7 normal şartlarda bassan abansan 2.1 ancak yakıyor pratik hafif selesi konforlu şehir içi iki kişi kısa mesafe sorunsuz bir motor nmax de öyle ..

Rs200 de az yakar 200 cc ama ben tasarımını da beğeniyorum ama nedendir bilmiyorum internet te aşırı fazla 2 aylık 3 aylık satılan rs ler var hani R25 gibi karaborsa olduğunu düşünmüyorum çünkü bu motorlarda öyle bulamama gibi bir şey yok ..

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Alıntı Rheago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 yıldır motosiklet kullanmaktayım. Motosiklet serüvenine Kuba Dragon 50 ile başladım, Kuba Strike 150 ile yükselttim ve şuan RKS Titanic 150-S kullanmaktayım. Artık değiştirmek istiyorum. Bütçem 70.000 - 75.000 TL arası. Bu fiyat aralığında 0 KM Bajaj Pulsar RS 200 var. Görünüşünden ötürü albenisi çok gibi. Ama kronik sorunları olduğunu duyduğumdan dolayı biraz çekimser yaklaşıyorum. Ama bir yandan Honda veya Yamaha da almak istiyorum. Sizce bütçeme göre 0 KM Pulsar almak mı daha mantıklı olur yoksa 2. el 2020 model Nmax 155 veya PCX 125 mi?
    CF 250 NK Nasıl hocam düşünür müsün?
    Şuana kadar büyük bir şikayet duymadım yakın zamanda benimde almak istediğim motosiklettir kendisi.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    ikinci elde alışveriş yaparken en önemli husus ciddi masrafı olan bir motoru yüksek rakama almamaktır, japon motorları blok, silindir krank vb gibi ağır arızası olmadığı sürece kolay adam edebilirsiniz.
    levend84 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    150 CC DEN SONRA nmax pcx veya pulsar sizi tatmin etmeyebili bence o inazuma veya sym wolf 250 gibi seçeneklere de bakın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)