Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt 03 mt 07 mt 09 gidon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Mt 03 motor kullanıyorum aldığımdan beri ufak tefek eksikleri giderdiğini söylemiştim. Şimdi yeni bir gündemim var gidon. Motorun üzerinde varolan gidon esniyor ve sürüş esnasında da çatırdıyor vs yani güven vermiyor. Yeni bir gidon almak istiyorum, fakat orjinali yok. Mt25 in veya 09 un Gidonunu mt 03 e uydurabilme miyim? 25 olur gibi ama 09 un ortası kalın gözüküyor. İllaki bu konudan anlayan bir forum üyesi vardır yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    hocam gidonların çapı uyuyor ise tabiki uydurabilirsin fakat fazla uzun ise kabloların yetişmeme ihtimali var

Hocam sizi sürekli forumda görüyorum dikkatimi çekti mt03 aldığınızda ne durumdaydı baya bi masraf ediyorsunuz anlaşılan bende mt 03 düşünüyorum ne dersiniz alınır mı neyine dikkat edeyim ufak da olsa bir şeyler farketmişsinizdir

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Merhaba, mt 03 temiz alırsanız ömürlük bir motosiklet. Ara hızlanmaları ve son hızına ulaşması çok seri keyifli. Çok bahsedilen titreşim mevzusu da diğer tek silindirler ne kadar titriyorsa Buda öyle rahatsız edici bir titreşim yok. Motoru almaya İstanbul’a gittim ben, motoru uygun bir fiyata ağır hasar kaydı olduğu için denk getirdim. Yürüyen aksamda şase de bir problem olmadığı için de aldım. Her hangi bir ticari kaygım olmadığı için uzun süredir de mt 03 kovaladığım için hasar kaydını dert etmedim. Mt 03 ler de kronik gösterge arızası var ve bu motorda nasiplenmiş o arızadan aldığımda bir göstergesi yoktu ve bundan mütevellit motor trafikten çekme belgeli satışını aldım. Henüz motorun eksiklerini gidermedim zaten alalı 1 ay oldu. Ama yapılacaklar şu şekilde
    Arka lastik bitik ve değişecek
    Zincir bitik ve değişecek
    Ön amartisörün keçeleri patlak ve çizikleri var öncelikle keçe değişimi olacak randıman alamazsam muhtemelen tamire veririm.
    Motor komple sihaya orjinal rengine boyanacak fırın boya da 1250tl dendi.

Son olarak ön fren balataları ve keyfe keder gidon değişecek. Yağ bakımı da Allah’ın emri. Total de 5ile 7 bin lira arasında bir parayı gözden çıkardım açıkcası. Gerçekten sürüşü keyifli bir motosiklet yapmaya başladığımda paylaşırım gidişatı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)