Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet adamı boşatır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ÜYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayır arkadaşlar ben katılmıyorum sizlere.Sadece kendi tarafınızdan bakmayın bence.Madalyonun birde diğer tarafı var.Evde kocasının gelmesini bekleyen bir kadın, dışarda motorunun arkadasına aldığı hatunlarla gezen bir adam ve sonuç tabikide boşanmaya gidebiliyor.Her ne kadar bu sitede çoğumuz gerçekten motosiklet tutkunu olsakda motoru sadece hava atmak yada birilerini tavlamak için alan kişilerin sayıları hiçde küçümsenir durumda değil..Motoru olmadan önce akıllı uslu işinden çıkıp evine giden adamlar motor aldıktan sonra kendilerini playboy sanıp sokağa atıyorlar.Doğal olarak bunu gören kadında suçu motora mal ediyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben bazen hemcinslerimi anlamıyorum. Nedir yani motordan kıskanmak, paylaşamamak, bir de bunu ayrılık sebebi yapmak. Gercekten cok saçma. Kadınlar işi bilmiyor ki, atla sende adamın arkasına, beraber gez dolaş eglen evde hapsolmaktan iyidir.

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen bu evlilikler zaten rayında gitmiyor, adam da karısında bulamadığı mutluluğu motosiklet gibi bir hobide aramıştır.

Yoksa bir makina için eşinden ayrılmak ha..

Katılıyorum..

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı ÜYE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır arkadaşlar ben katılmıyorum sizlere.Sadece kendi tarafınızdan bakmayın bence.Madalyonun birde diğer tarafı var.Evde kocasının gelmesini bekleyen bir kadın, dışarda motorunun arkadasına aldığı hatunlarla gezen bir adam ve sonuç tabikide boşanmaya gidebiliyor.Her ne kadar bu sitede çoğumuz gerçekten motosiklet tutkunu olsakda motoru sadece hava atmak yada birilerini tavlamak için alan kişilerin sayıları hiçde küçümsenir durumda değil..Motoru olmadan önce akıllı uslu işinden çıkıp evine giden adamlar motor aldıktan sonra kendilerini playboy sanıp sokağa atıyorlar.Doğal olarak bunu gören kadında suçu motora mal ediyor...
    Peki üstad ama motor sadece bunlardan biri, kadınlar için herşey bir bahane ne evden işi işden evi Allahaşkına, madem öyle gitarın suçu ne? Kadınlar sahiplenmek ister, özgür bırakmak değil, varsada öyleleri bize denk gelmedi ne yazık ki
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

ÜYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı özge özlem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bazen hemcinslerimi anlamıyorum. Nedir yani motordan kıskanmak, paylaşamamak, bir de bunu ayrılık sebebi yapmak. Gercekten cok saçma. Kadınlar işi bilmiyor ki, atla sende adamın arkasına, beraber gez dolaş eglen evde hapsolmaktan iyidir.
    Evet mantıken söylediğin doğru ama pratikde böyle olmuyor her zaman.Ne yazık ki herkes sen ben gibi rahat ve modern şekilde yetişip bu şekilde hayatını idame ettiremiyor.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    bence burda evlilik zaten bitmiş, bitişin de motorla alakası kalmamış

Evet mantıken söylediğin doğru ama pratikde böyle olmuyor her zaman.Ne yazık ki herkes sen ben gibi rahat ve modern şekilde yetişip bu şekilde hayatını idame ettiremiyor.
    evet toplumumuzda kadının erkek kadar sosyalitesi yok, bu dogru ama motora binen hangi erkek eşininde ona eşlik etmesini istemez ki.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    benim eşim benim almamı bırakın, ona ne zaman alacağımı soruyor
    bence de haltetmiş kim söylemişse
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Motosiklet için sevdiğinden geçen çok adam gördüm, ama ben geçemem, motosiklet sevdalısıyız tamam... -da bir yere kadar yani
    Ama kadınlar genelde şöyle düşünüyor; 'bunun motoru var, bu bir kızdan ötekine misket gibi sekiyordur' yok böyle birşey hanım arkadaşlar Ha istesek seker miyiz? Sekeriz, o ayrı
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

ozlemim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet için sevdiğinden geçen çok adam gördüm, ama ben geçemem, motosiklet sevdalısıyız tamam... -da bir yere kadar yani
    Ama kadınlar genelde şöyle düşünüyor; 'bunun motoru var, bu bir kızdan ötekine misket gibi sekiyordur' yok böyle birşey hanım arkadaşlar Ha istesek seker miyiz? Sekeriz, o ayrı
    valla kadın erkegine sahip cıkmazsa erkek her aklına geleni yapar.

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    walla bence iş motoru en az bizim kadar sevecek bi hatunla evlenmekten başlıyor

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    Boşanmanın motosiklet ile değil, boşanmayı isteyen kadınla ilgisi vardır. Motosiklet yüzünden boşanmak isteyen kadının zaten motosiklet olmasa da boşanma gibi bir düşüncesi vardır bence. Motosiklet bir tutkudur. Kimse kimsenin tutkusuna engel olmamalıdır. Örneğin ben her geziye eşimi de götürmeye çalışıyorum, bazen canı istemezse de yalnız gidiyorum ama bu çok nadir oluyor. Bayanlar erkekler kadar meraklı değil motosikletlere. Erkeklerde olan değişik bir tutku bu. Motosikleti çok seven bayanlar da var ama erkeklerdeki düşkünlük kadarını hiçbir bayanda görmedim. Evli olsanız da, herkesin aslında bir birey olduğunu, farklı zevkleri olabileceğini ve buna saygı göstermek gerektiğini unutmayın! Motor seçmek kolay, önemli olan hayatınızı paylaşacağınız kişiyi doğru seçmek!
    Ben sana sonuna kadar katılıyorum. Bende eşimle katılmaya çalışıyorum. Gelmek istemediğinde de zorlamıyorum.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    dishy, yürü kız kim tutar seni.. Tam destek yanındayım.. Kızdırmayın dishy'mizi.. Adamı oyar valla kabak gibi..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dishy, yürü kız kim tutar seni.. Tam destek yanındayım.. Kızdırmayın dishy'mizi.. Adamı oyar valla kabak gibi..
    walla zaten bu aralar birilerine kızgınım
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    "NO WOMAN, NO CRY" beş yıldır böyleydi, sonzuza kadarda böyle kalacak
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı autonomous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "NO WOMAN, NO CRY" beş yıldır böyleydi, sonzuza kadarda böyle kalacak
    aynennnnnnnnnnnnn benim ki de onun MAN i

15 gündür böle ve sonsuza kadar böle kalacak

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    dishy, görürüm ben 2 gün sora.. sonsuza kadar mı pazara kadar mı sürecek
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    yaa bence kadın gevezenin tekiydi akşama kadar adamın kafasının dibinde dır dır yapıyordu zavallı adamda dayanamadı aldı motoru vurdu yollara evinde bulmadıgı mutlulugu yollarda motosikleti ile buldu.
    birgün evlenirsem , evlencem kişinin beni motosikletimle kabul etmesi gerekir yoksa olmaz bu işşş
    eşinin hobisine saygı gösteremeyen birisi ile evlenmek o kişiye yapılabilcek en büyük işkencedir. sonra işte motosikleti ile ilgileniyor bana motoruna baktıgı kadar bakmıyor diye yorumlar geliyor y

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dishy, görürüm ben 2 gün sora.. sonsuza kadar mı pazara kadar mı sürecek
    görürüz !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler