Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Favoriye alanlara tesekkur etmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cyan in satiliga cikardigi asiri pahali motoruna gizli gizli indirim yapiyor mu diye bir bakayim dedim.yapmamissa satamazsin o fiyata ederi 120.000 falan yazacaktim, neyse.

ulen bir baktim aciklamanin basina not dusmus "İlanı favoriye alan 35 kişiye teşekkürler."

Ahahahaha,ilani cyan bu nedir ya :D ben seni cool kimliginle bilirdim.

Arkadaslar favorilere tesekkur edince etkileniyor mu alicilar ? İse yariyorsa ayni taktigi abartarak kullanmak isterim sahsen ahahga

Cyan,ins kizmiyosundur
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ahaha yok be ne kızacağım. Deniyoz birşeyler. Senin AT gibi olacak benim kerata, hurdaya kadar kullanacağım herhalde Sayı arttı bu arada...

İndirim yok, sade veriyor olsam pahalı fiyat da sade vermiyorum. O şekilde işine yarayacak yoksa kısmet değilmiş.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaha yok be ne kızacağım. Deniyoz birşeyler. Senin AT gibi olacak benim kerata, hurdaya kadar kullanacağım herhalde Sayı arttı bu arada...

İndirim yok, sade veriyor olsam pahalı fiyat da sade vermiyorum. O şekilde işine yarayacak yoksa kısmet değilmiş.
    İki sene once ilana koydum tam 67 favorim olmustu..bir teesekkkur bile etmedim adamlara haha

Yaa benim alanim ekonomi biliyosun..bugun su motoru 130.000 e biraksan 7200 dolar ediyor,allahtan bir insan daha ne isteyebilir ?

Dolar zaten baskilaniyor da nereye kadar ? bir artmaya baslarsa motorun bir daha 7200 usd yapmasi hayal olur.

Madem tiger istiyosun fiyati indir ne olacak 135.000 e gitmesini beklerken tren kacabilir..hem senin icin 5000 10000 o kadar da muhim paralar degil bence.

Bi de, ilk gelen alir yaz basliga,millet heyecan yapsin birax ahshags

Motosikleti
    MT-07
    Siz motorları change etsenize, biriniz ilan dikizlemekten, diğeriniz güçsüz motor almaktan kurtulur
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz motorları change etsenize, biriniz ilan dikizlemekten, diğeriniz güçsüz motor almaktan kurtulur
    O tarz bir motor istersem gelecek "sezon" başı satarım 900 GT alırım, AT'den çok daha elit bir motor neticede.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    O tarz bir motor istersem gelecek "sezon" başı satarım 900 GT alırım, AT'den çok daha elit bir motor neticede.
    Motor elit olmasa da elit bir dunyaya giris yapacaksin !

Deri koltukta otururup kokteylini jazz.muxik esliginde yudumlayaxaksin.

Sonra eline bir kagit verecekler,herseyin bir bedeli var tabi ama insan elit hissediyor ,deger ,;)

Bu arada, su motorun her yeri elit olsa ne olur tipe bak! Birak africayi nc 750x i bile tercih ederim

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor elit olmasa da elit bir dunyaya giris yapacaksin !

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=HJYed5kzHJc

Deri koltukta otururup kokteylini jazz.muxik esliginde yudumlayaxaksin.

Sonra eline bir kagit verecekler,herseyin bir bedeli var tabi ama insan elit hissediyor ,deger ,;)

Bu arada, su motorun her yeri elit olsa ne olur tipe bak! Birak africayi nc 750x i bile tercih ederim

https://images.triumphmotorcycles.co...ed_rhs-431.png
    Niye lan güzel motor be.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Tiger mı o alırım bir dal

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cyan in satiliga cikardigi asiri pahali motoruna gizli gizli indirim yapiyor mu diye bir bakayim dedim.yapmamissa satamazsin o fiyata ederi 120.000 falan yazacaktim, neyse.

ulen bir baktim aciklamanin basina not dusmus "İlanı favoriye alan 35 kişiye teşekkürler."

Ahahahaha,ilani cyan bu nedir ya :D ben seni cool kimliginle bilirdim.

Arkadaslar favorilere tesekkur edince etkileniyor mu alicilar ? İse yariyorsa ayni taktigi abartarak kullanmak isterim sahsen ahahga

Cyan,ins kizmiyosundur
    ahahahha olm ne adamsin ya

Yalniz bizim insanimizda pazarlik yapmadan birsey almama hastaligi oldugu icin, @Cyan 130 yazsan 120 diyecekler, 120 yazsan 110 diyecekler. oncun bence 145.750 tl yaz

Liste fiyati 140 iken 140 alirsa keriz gibi hissedecek almayacak, ama 146.500 fiyat uzerinden 140 a alirsa;

"vay be iyi aldik, az daha dusermiydi kanki? yok be olm 3-5 e bakma 6k dustu iste cok iyi fiyat"

muhabbetleri donecektir
    Cyan, espresso ve ❤️Honda❤️ bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahahha olm ne adamsin ya

Yalniz bizim insanimizda pazarlik yapmadan birsey almama hastaligi oldugu icin, @Cyan 130 yazsan 120 diyecekler, 120 yazsan 110 diyecekler. oncun bence 145.750 tl yaz

Liste fiyati 140 iken 140 alirsa keriz gibi hissedecek almayacak, ama 146.500 fiyat uzerinden 140 a alirsa;

"vay be iyi aldik, az daha dusermiydi kanki? yok be olm 3-5 e bakma 6k dustu iste cok iyi fiyat"

muhabbetleri donecektir
    Ya USD böyle giderse fiyat artabilir yani, sonuçta yerine alacağım motorun fiyatı da dövize bağlı.

Pazarlığı da sevmiyorum, kasten pazarlık yapmak için yüksek konmuş fiyat olduğu belli iken yaparım ancak. O da başka alternatif yoksa...
    espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye lan güzel motor be.
    Yav sence bu ciliz sey 349.000 tl lik bir motor mu ?

Ayni fiyat la..Soyle bir motor varken gidip taygir tuygura para verilir mi allasen ?

Birisi tyson gibi duruyor digeri zargana

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...44684116/detay

Al bu da sarisini ama aksesurli

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43724584/detay

Birii ustun japon,digeri ingiliz..aklin yolu bir!

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yalnız şimdi baktım da Korlas Tiger 660'ın fiyatını 235.000₺'ye çıkarmış. (Bugünün kuru ile 13.000$.)

Daha 3 hafta önce 216.000₺ idi. (O zamanın kuru ile 12.000$.)

Sayın Korlas ne oldu da 3 haftada 1.000$ fiyat arttı? (İngiltere'de 40 yılın en yüksek enflasyonunun geldiğini biliyoruz da orada bu motosikleti 10.330$'a satıyorlar ve GBP fiyatı değişmedi?)

İyi olmuş da satılmamış motosikletim; bunların (Korlas) ipiyle kuyuya inilmezmiş vallahi...
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Favoriye atan fiyat düşmesini bekliyordur.
    jarre bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız şimdi baktım da Korlas Tiger 660'ın fiyatını 235.000₺'ye çıkarmış. (Bugünün kuru ile 13.000$.)

Sayın Korlas ne oldu da 3 haftada 1.000$ fiyat arttı? (İngiltere'de 40 yılın en yüksek enflasyonunun geldiğini biliyoruz da orada bu motosikleti 10.330$'a satıyorlar ve GBP fiyatı değişmedi?)

İyi olmuş da satılmamış motosikletim; bunların (Korlas) ipiyle kuyuya inilmezmiş vallahi...
    Bu olayı dolarla alıp dolarla sattığım ihracatta hergün yaşadım. Yurt dışıdnaki adamlara gelde bunu anlat adam dolar artıyor tl olarak kazancı artarken gidip dolar bazında zam yapıyor. Adamlar bana lanet ettirdiler. Şark kurnazlığı sadece

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio

üretildiği memleketteki insanla ithal edildiği ülkedeki insan aynı malı aynı paraya alıp kullanacaksa üretenin ne suçu var onlarda yan gelir yatar gelişmeye uğraşmaz dışarda üretileni ucuza alıyorum zaten der ee ülkesi döviz kazanmaz ve ne olur faiz sebeb enflasyon sonuç der çıkarlar işin içinden ama anadolu çocuğu gibi ingiliz çocuğu bunu yemez
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    At fava bekle.

Birisi cbr250r a 170bin istemis.

Cyan girtlaga kadar dolu 500luk makinaya 140 bin istemis çok mu?

Bu makinanin zamaninda kiymeti bilinseydi,bana sat diye adamin elini koparirlardi..
    M.balibey, tommygun, Cyan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üretildiği memleketteki insanla ithal edildiği ülkedeki insan aynı malı aynı paraya alıp kullanacaksa üretenin ne suçu var onlarda yan gelir yatar gelişmeye uğraşmaz dışarda üretileni ucuza alıyorum zaten der ee ülkesi döviz kazanmaz ve ne olur faiz sebeb enflasyon sonuç der çıkarlar işin içinden ama anadolu çocuğu gibi ingiliz çocuğu bunu yemez
    Aslında "Üretildiği memlekette fiyat değişmiyorken Türkiye'de "döviz bazdaki fiyat" neden değişiyor? idi sorum. TRY fiyatın sabit kalmasını tabi ki beklemiyorum; benim beklentim döviz bazdaki fiyatın sabit kalmasıydı. (Bu arada bunlar İngiltere'de mi üretiliyorlar emin değilim, başka yerde de olabilir...)
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    At fava bekle.

Bu makinanin zamaninda kiymeti bilinseydi,bana sat diye adamin elini koparirlardi..
    Bütün aksesuarları var üzerinde, hepsi de dandik dundik şeyler değil olabilecek en iyileri özenle seçilip alınmış.
    Skuterdan vazgeçecek olsam benim xmax'ı 100bine satıp üzerine kredi çekip bunu alırdım ama benim tarzım değil. Bu tarz bir motor alacak biri için acayip bir fırsattı.
    Cyan, levend84, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    At fava bekle.

Ben MT-07'yi alırken bu makineye de bakmıştım. O zaman aralarında ya fiyat farkı yoktu ya da 1k-2k oynuyordu. Doğal olarak Honda kendi topuğuna sıkıp, bu motorlar ile istediği pazarı yaratamadı. Bu kadar beceriksiz Türkiye Pazarlama Ekibine sahipken, motorun dünyadaki ünü ve güvenilirliği sayesinde havadan para kazanıyorlar işte. Yatsınlar, kalksınlar Honda'nın kurucusuna dua etsinler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    İlanına bakmadım ama 500cc hemde ilk sahibi ilk elden makine üstüne titiz biri motorun üstüne titriyor piyasasını bilmiyorum ama 140 bin 500cc makine için bu anlattıklarım toplamında bana gayet ucuz geldi ..

Bence gerisi motorun ikinci el piyasası sirkülasyonu ile ilgili olsa gerek ..
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)