Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ruhsat Alınır ne demek?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    1 hafta once istanbulda gece saatlerin henuz 1 gun once aldigim cbf 150 motorumu caldirdim. Motoru calinti ihbari vermeden buldum ama şasi numarasini kazimislar. Şasi numarasini yeniden yazdirmak cok uzun surecegi icin parcaya ayirmak icin ilan verdim ama gelen mesajlarin cogu motor sende kalsin noterden ruhsat devrini ver seklinde. Bu ne demek anlayamadim. Alici motoru almadan ruhsati alsa ne yapacak acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Benim asıl merak ettiğim, motoru nasıl buldunuz?

Sakın ha o işe girme başın belaya girer. Çaldıkları motora senin şase numaranı basıp ruhsatıyla motoru kullanacaklar
    espresso ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    tanidik bir trafik polisi abi vasitasiyla buldum, su sahislar almistir dedi bulundugum bolgede genelde dedigi kisiler hep motor caliyormus. dedigi gibi de cikti. fakat adamlar motoru biz satin aldik deyip siyrildilar isin icinden bir de yaslari 18 alti (kimlikte kucukler) ifade alip saldilar. cocuk sube pek ise yaramiyor

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanidik bir trafik polisi abi vasitasiyla buldum, su sahislar almistir dedi bulundugum bolgede genelde dedigi kisiler hep motor caliyormus. dedigi gibi de cikti. fakat adamlar motoru biz satin aldik deyip siyrildilar isin icinden bir de yaslari 18 alti (kimlikte kucukler) ifade alip saldilar. cocuk sube pek ise yaramiyor
    Şase numarası silinmiş motosikleti size nasıl teslim ettiler .Normalde kriminalin devreye girmesi bilirkişinin görmesi vs lazım.Bu süreç boyunca yediemin otoparkına çekerler aracı sizin olayda size teslim etmişler.
    Sadistic bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Sakın ha şase no çakması zor değil çaktır şase no'nu motora tekrardan o şekilde sat. Büyük ihtimalle çalıntı bir mala sizin ruhsat bilgilerinizi işleyecekler

Motosikleti
    motor numarasından, ayrıca motora ait detaylı resimlerim elimdeydi, grenaj ve şasi bazı kısımlarında belirgin izler mevcut.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Şase no elde çaktırınca vizede problem yapabilirler. Elde basılmış bu diye. Polis raporu ile falan oluyorsa anca öyle bastır.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...si-nerede.html
    Alttan ikinci mesajımda bahsetmeye calıstım biraz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)