Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yeni model // Kanuni SEHA 150 (F/P ürünü mü)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.

Halen sürmekte olduğum Honda dio 110 motorumu bu modelle değiştirmeyi düşünüyorum.

Maalesef hiç bir kanalda ve sayfada ürünün teknik bilgileri haricinde bilgiye ulaşamadım.

Yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.kanuni.com.tr/kanuni-seha-150-cc/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Kesinlikle dio yerine tercih edilecek bir motorsiklet değil
    espresso, Emre Y., Dxsec ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    X-adv çakması olmuş , bahsedildiği gibi kesinlikle Honda Dio ya tercih edilecek bir motosiklet değil, eğer böyle birşey yaparsanız Honda yı çok ararsınız.
    espresso, Emre Y. ve Dxsec bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    14hp su sogutma 11 litre yakit deposu.

Alt makinasi sorunsuz ise tercih edilebilir.

Ben şahsen beğendim,yakindan incelemek lazim.
    Emre Y. ve retox70 bunu beğendiler.

Benim tercih sebebim daha çok ön arka ABS içindi.

Birde yaşadığım memleket Gaziantep'te servisi çok sevdiğim bir ustam.

Ayrıca rks'de aynı malın farklı renk tonunu getirmiş bknz. https://www.rksmotor.com.tr/model/freccia-150.html fiyat 89.000 TL

Şuan bana kaliteden ödün vermem halinde cebime de kazandıracağını düşünüyorum. Tabi ki yine de olumlu/olumsuz tüm yorumlara açığım.

Motosikleti
    250r
    90 bin'e xmax bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
    Emre Y. bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Emre Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tercih sebebim daha çok ön arka ABS içindi.

Birde yaşadığım memleket Gaziantep'te servisi çok sevdiğim bir ustam.

Ayrıca rks'de aynı malın farklı renk tonunu getirmiş bknz. https://www.rksmotor.com.tr/model/freccia-150.html fiyat 89.000 TL

Şuan bana kaliteden ödün vermem halinde cebime de kazandıracağını düşünüyorum. Tabi ki yine de olumlu/olumsuz tüm yorumlara açığım.
    63K fiyati var.

Hee çok mu az mi orasi tartisilir.

Ama 63K ya orta kondisyonda nmax155 de bulunabilir.

Bu motorun fiyati 50 bin olsa ve vade farksiz 12 taksit yapilsa ciddi satar.
    espresso ve Emre Y. bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    X-Adv'den daha fazla X-Adv'ye benziyor. Motorun şekli şemali güzel, teknik özellikleri fena değil.

Lakin geçmişte açılan Volta Revolt konusunu çok çabuk unutmuşuz. Şekli şemali güzel, fiyatı tatlı diye Volta Revolt alan sürücülerin çoğu rezil kepaze oldu, yollarda kaldı, abuk subuk sorunlarla uğraştı. Hatta gazetecinin biri o motoru aklamak için Türkiye turuna çıktı, o bile patates oldu. Hadi Revolt ucuzdu, sizin seçtiğiniz Seha 63.000 TL'ye satılıyor.. 150 cc bir Çin scooteri için 63.000 TL!!

Karar sizin ama hiç kimse almıyorsa insanların bir bildiği olabilir.
    espresso, Emre Y. ve yosunum83 bunu beğendiler.

Motorun şuan Türkiye de olmaması sizce video vb şeylerin çekilmemesi için mantıklı değil mi? Motor Eylül ayında gelecek. Olmayan motorun incelemesini kim çekebilir?

Bence güzel bir motor, alınabilir.
    Emre Y. bunu beğendi.

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Volta RM 5 di üstad, şu fabrikada balatası ters takılan
    tommygun, espresso ve Emre Y. bunu beğendiler.
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı keremuyarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun şuan Türkiye de olmaması sizce video vb şeylerin çekilmemesi için mantıklı değil mi? Motor Eylül ayında gelecek. Olmayan motorun incelemesini kim çekebilir?

Bence güzel bir motor, alınabilir.
    Eylülde gelicek demişsin Görmediğin sürmediğin binmediğin bir motorun bir resime bakıp güzel alınabilir nasıl diyebiliyorsun asıl mantıksız olan bu değil mi ..

Bırakın şekli şuklu şemali tasarımı bir blokuna bakın bir dengesine bakın bir yürüyenine bakın bir yol konforuna amortisörlerine bakın bir üstündeki teknoloji tıkır tıkır çalışıyormu ona bakın abs varmı iyi ama nasıl çalışıyor tır tır mı yoksa kaymak gibimi gösterge ne alemde şimdi led ekran gösterge moda oldu

Çinlilerde özellikle bakıyorsun bazıları 7-8 ay 1 sene sonra göstergenin yarısı çalışıyor yarısı silik ekranda git geller oluyor ekranda solma yanık oluyor falan filan ..

20-30 bin km yapmadan bir motorun eksisi artısı kronikleri ortaya çıkmadan kimse şu motor alınır alınmaz bence dememeli heleki olmayan bir motorun resmine bakıp alınır demek biliyorum ben o insana motordan anlıyor demem şahsen..
    Emre Y. bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    40cc. İçin Japon'dan Çin'e düşülmez. Sağlam iş yapmak için 1 yıl satış sonrası durumları takip etmek lazım. RKS'de benzer bir skuter satıyor. Acele edip alanların elinde ne oldukları anlaşılır. Marka motorlar kadar sorunsuz olmaları imkansız.
    Emre Y. bunu beğendi.

BeyazKarga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X Evo 250ie 2011 Model
    Kardeşim ben GS1200 e biniyorum abim cbf600 e kardeşim PCX e . Ve biz birer tane aldık. Teslimat Eylül ayında yapılacak. Rks Arora Mondial e guvenmedim ama nedense buna güvendim. Lansman fiyatı bu zaten Eylül sonrası buda 70-80 bantina çıkacaktır. Tıpkı fericia gibi. Özellikleri bir çok motor da yok ki bunlara Japonlar da dahil. PCX e o kadar paralar verenleri anlamıyorum . Kurye değilseniz bence alabilirsiniz. Biraz şans işi bı işler ancak test eden arkadaşlar fazlasıyla beğenmiş. Tabi ki de karar sizin. Dediğim gibi ben sabırsızlıkla siparislerimizin gelmesini bekliyorum . Kalın sağlıcakla...
    Emre Y. bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Şaka herhalde...
    Emre Y. bunu beğendi.

Yani şimdilik Honda dio'nun satışına bağlı tabi ki bu işlem. Bir büyüğümün yorumu oldu. Kendisi "Al böyle motorlar lansman fiyatı bitince fiyatı çok yükselir. Temiz bin hatta hiç binme geri 1 ay sonra sat kârına bak" gibi bir yorumu oldu. Bakalım artık dio bey satılırsa bizde sıraya gireceğiz. Tabi ki şans işi bizim buranın tabiriyle kumar bir iş. Volta RM5'de bir kumardı maalesef sonu üzücü bitti. Biz beklentimizi de yüksek tutmuyoruz, kendimizi de kötüye hazırlamıyoruz. İnşallah maddi manevi güzel olur üzmez üzülmez kimse.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Belki de biz yanılıyoruzdur. Belki de biz çok önyargılıyızdır. Belki de Kanuni hakikaten güzel bir motor getiriyordur. Bu soruların cevaplarını Eylül sonrası öğreneceğiz. Motoru alan arkadaşlara da hayırlı olsun.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı BeyazKarga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben GS1200 e biniyorum abim cbf600 e kardeşim PCX e . Ve biz birer tane aldık. Teslimat Eylül ayında yapılacak. Rks Arora Mondial e guvenmedim ama nedense buna güvendim. Lansman fiyatı bu zaten Eylül sonrası buda 70-80 bantina çıkacaktır. Tıpkı fericia gibi. Özellikleri bir çok motor da yok ki bunlara Japonlar da dahil. PCX e o kadar paralar verenleri anlamıyorum . Kurye değilseniz bence alabilirsiniz. Biraz şans işi bı işler ancak test eden arkadaşlar fazlasıyla beğenmiş. Tabi ki de karar sizin. Dediğim gibi ben sabırsızlıkla siparislerimizin gelmesini bekliyorum . Kalın sağlıcakla...
    2008 senesinde,arkadaşimin birisi popcorn digeri hussar scooter almişti.

O modellerin bloklari civatasina kadar taiwan üretimiydi.ve ciddi sorunsuz sağlam makinalardi.

Soz konusu bu urunde de benzer kalitede blok kullaniyorsa her bakimdan memnun eder.

Görsellerde malzeme kalitesi yerli yerinde,yakindan incelemek lazim.

Sahsi duşuncem,benimde içim ısındı bu makinaya.

Benzer markalara gore ciddi manada dizayni,kullanilan parçalarin oturmasi vs. herşey yerli yerinde tok duruyor.

Bunun yerine 60K bandina nmax155 alinabiliri önermiştim ,bir kaç gundur malum sitede bu butceye turşu ve hışır motorlar alinabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Yukarida yazdim,tekrar belirteyim.

Bu motorun fiyati 50.bin tl vade farksiz 12 taksit ile satişa sunulsun ciddi ciddi almayi düsünurum.

Firma,bu şekilde bir satiş politikasi izlerse ciddi rakamlar yakalar.

Motosikleti
    250r
    Çinli, çok elektronik / özellik, grenaj / yakışlıklık ve nispeten uygun fiyat. Ya yeni bir efsane doğuyor yada aynı filmi bir kez daha izleyeceğiz.

Ben efsaneyi görmek isterim.

BeyazKarga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X Evo 250ie 2011 Model
    Çok pardon da dio motor mu ? Japon olabilir çabuk satilabilir ancak;
    Şu soğutma
    Ön arka ABS
    Anahtarsız çalıştırma
    LCD ekran
    Start stop
    LED far stop sinyal
    Ayarlı ön speelik
    Yakışıklı tip
    Hangisi var kendisinde...
    😘😘😘

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Abisi motorun Çin'deki fiyatı 2bin dolar olunca söylediğiniz rakamlar hele ki 12 ay taksitle çok zor . ÖTV KDV vesaire fiyat ister istemez yükseliyor. Ve bu fiyatlar da da kalacağına inanmıyorum.

Kanuni kendini aşmış bu motor fena bence , bu motor tutar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)