Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Knox Cold Killer

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Merhabalar,kasımın sonunda yapacağım kaş-istanbul için iç eldiven olarak bu ürünü almak istiyorum ama kullanışlımıdır veya kullanan varmı merak ediyorum.Ekstra olarak elcik koruma sipariş verdim rüzgarı kessin diye birde bu ürünü alırsam deri eldivenimle soğuk sorununu çözerim diye düşünüyorum yol boyunca.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Elcik ısıtmayı da düşünebilirsiniz, her ne kadar biraz maliyetli olsa da eğer elektrik tesisatınız çok cacık değilse bence iş görür. Eldiven içine eldiven içliği giyince bana sanki hissiyat, hassasiyet kaybolacakmış gibi geliyor. Sizin sorduğunuz ürünü bilen ya da kullananlar benden daha sağlıklı yorum yapacaktır.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik ısıtmayı da düşünebilirsiniz, her ne kadar biraz maliyetli olsa da eğer elektrik tesisatınız çok cacık değilse bence iş görür. Eldiven içine eldiven içliği giyince bana sanki hissiyat, hassasiyet kaybolacakmış gibi geliyor. Sizin sorduğunuz ürünü bilen ya da kullananlar benden daha sağlıklı yorum yapacaktır.
    Hocam büyük ihtimalle istanbul dönüşü motoru d400le değiştireceğim,o yüzden açıkcası büyük masraflar etmek veya incik boncuk montajla bir daha satarken demontaj gibi işlemlerle uğraşmak istemiyorum daha çok günü kurtarma derdindeyim diyebiliriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

O yüzden sanırım bu elcik koruma ve eldiven içliği iş görecek gibi.Büyük ihtimalle bu ürünü kullanan pek yoktur ama knox a güvenerek alacağım sanırım.Uzun yol kullancağım için hissiyatı biraz daha geri plana atcam zaten sabit gaz 6.vites 110-120 yapacağım maksimum hız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)