Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

İstanbul-İzmir arası yol

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet uzun yolda ben de kutu kahveler ve dardanel benzeri sandviçlerle idare ediyorum. Su kahve bir tane de sandviç. Yolda çok yemeye gerek yok. Tek istisnam; Bodrum'dan İstanbul'a dönerken Bafa gölünde güzel bir kahvaltı yaparım, sonra varana kadar sadece su ve kahve.
    Benim "ha şurada kahvaltı ederim ha burada yerim" diye diye Sarıgerme'den İstanbul'a gelmişliğim var :D
    Afyon üzerinden geliyordum Cumhuriyet tabelasını görünce şurada yerim diyordum ki, sonra dedim bak kaskın içinde başbaşayız dönene kadar, yeme. =)
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben yerim güzel olan her yerde yolun keyfi öyle çıkar gezmek için yol yapmak ayrı a noktasından b noktasına gitmek ayrı ..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yerim güzel olan her yerde yolun keyfi öyle çıkar gezmek için yol yapmak ayrı a noktasından b noktasına gitmek ayrı ..
    Abi ben başka türlü çıkarıyorum belki niye böyle kesin yargılara varıyorsun?

Motosikleti
    MT-07
    Yoldayken bende öyle çok yemek. En fazla şekerim düşerse 1 vişne suyu içerim. Bir de yollardaki yemeklere pek güvenmiyorum. Sadece Aksaray'da Shell'de benzin/mazot alırken McDonald's var. Oradan yiyorum. O da hep aynı kalitesizlikte ama yolda bana sıkıntı çıkartmıyor. Arabada isem direkt arabaya servis olarak alıp, yola devamke.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben başka türlü çıkarıyorum belki niye böyle kesin yargılara varıyorsun?
    O ayrı benim artçım yok ))

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    O ayrı benim artçım yok ))
    Kız arkadaşımı motorun yanına getirdim aldığım gün, binsene dedim, s*ktirgit dedi, bu kadar.
    Artçım da yok yani =)
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben çoğu zaman uzun yolu belli bir yerde yemek yemek için yapıyorum. Misal Aydın'da çöp şiş, Lüleburgaz'da köfte, Ayvalık'ta tost vs. Yemek harici sadece yol yapma amaçlı geziyorsam da bir mekanda yağlı ve ağır yemek yerine benzincilerde satılan fındıklı, fıstıklı krokanlardan alıyorum. Hem şişirmiyor hem de saçma derecede enerji veriyor.
    espresso ve GoGi bunu beğendiler.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali Abi hayırlı olsun, sen çalınan motoru buldurdun mu yoksa yeniden Rx3 Evo mu aldın?
    tamy ;benim çalınan evo , babamın yanına, Emirsultan mezarlığına gitti . Hala daha ümidimi kaybetmedim . İnş. bir gün babamla birlikte mezardan çıkıp gelecekler. Giden evo 77 mm pistonlu,24.5 hp idi. Bu yeni aldığım ise 84 mm piston 31 hp ye Bursa da Selahattin ustanın yükselttiği motor.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.
    bursevi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamy ;benim çalınan evo , babamın yanına, Emirsultan mezarlığına gitti . Hala daha ümidimi kaybetmedim . İnş. bir gün babamla birlikte mezardan çıkıp gelecekler. Giden evo 77 mm pistonlu,24.5 hp idi. Bu yeni aldığım ise 84 mm piston 31 hp ye Bursa da Selahattin ustanın yükselttiği motor.
    Hadi bakalım hayırlı olsun o zaman.
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Tşkkrlr Tamy

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoldayken bende öyle çok yemek. En fazla şekerim düşerse 1 vişne suyu içerim. Bir de yollardaki yemeklere pek güvenmiyorum. Sadece Aksaray'da Shell'de benzin/mazot alırken McDonald's var. Oradan yiyorum. O da hep aynı kalitesizlikte ama yolda bana sıkıntı çıkartmıyor. Arabada isem direkt arabaya servis olarak alıp, yola devamke.
    1985 den 1987 ye İnegöl de bir fabrikanın şoförlüğünü yapıyordum. Benden başka çalışanların yüzde doksanbeşi patron dahil Trabzon Akçaabat ilçesindendi. Allah gani gani rahmet eylesin bir Metin Ustamız vardı. << ula yemadan olur mi ? yiyecesun ki çalılşasun >> derdi. Ben de Metin Ustamın o tavsiyesini hiç unutmuyor, elimden geldiğince mideyi boş bırakmamaya gayret ediyorum. ( Doktorlar aksini söylese de .)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Kilomdan belli değil mi?
    Angrypower ve espresso bunu beğendiler.
    bursevi

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu rx3 niye kimse önermiyor kendim için değilde ne. zaman bir ustada bir motorcu muhabbetinde konusu açılsa aman uzak dur gibi muhabbetler dönüyor

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Bursalı Ali abinin İzmir seyahetinden bazı kareler

Çeşme çiftlikköyde

Yine aynı yer

Manisa dan bir foto

"Manisa'da motordaşim İsmail ile birlikte" demiş Ali abi ☺

tommygun ve espresso bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Gelmişsin bir şey kalmamış esas şimdi uzunyoldan İstanbul trafiğine girdin mi bir tuhaf oluyorsun adapte olamıyorsun belli bir süre )
    Dün Yenikapı'dan çıktığım gibi trafiğe girdim .Bu motorla yoğun trafiğe giremiyordum .Dün Yenikapı'dan Küçükçekmece'ye giderken onu da yendik :D
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)