Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne olacak bu halimiz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eminönünde Kral kokoreç var çok süperdir, yolum düşse de orada yesem diyordum ama kim kaça olmuştur. Bizim Beylikdüzü tarafında benzin istasyonu yanındaki baraka tarzı kokoreççi bile yarı ekmek 50 lira, çeyrek 35 lira olmuş. Geçen ay çocuklarla uğradık, birer çeyrek yedik, 3 tane çeyrek kokoreçe o parayı vermek üzdü. Artık kokoreççinin önünden geçerken boşverin döner yeriz o paraya diyorum.
    En son İstanbul da yediğimde Gala kokoreçte yemiştim ve fiyatları uygundu tadı da güzeldi, benim için en güzel sunum şekli içi alınmış bol ve yağlı (içi 1.5 oldumu tadından yenmiyor ) eğer denemediyseniz böyle denemenizi tavsiye ederim. Bursa da en iyi yediğimde Çakırhamam taksi durağının arkasındaki Uludağ kokoreçtir aynı bu dediklerimi yaptırınca bildiğiniz ilaç gibi oluyor tavsiye ederim . En son kasaba sorduğumda kokoreçin kilosu 55 tl di şuan olsa olsa 70 anca olmuştur toplu mangal yapılcaksa kokoreç top almak çok karlı oluyor.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Kokoreç kokoreççi de yenir tadımlık canın çeker gider yersin öyle evde bulunsun yapıyım yada mangalda yapıyım çok zor birde kokoreççi de ki tat tuz olmuyor ..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kokoreç kokoreççi de yenir tadımlık canın çeker gider yersin öyle evde bulunsun yapıyım yada mangalda yapıyım çok zor birde kokoreççi de ki tat tuz olmuyor ..
    Valla abi biz usulüne göre yaptıydık yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 5-6 saat pişirmiştik ve kokoreççide yediğimden farkı olmamıştı hatta piyasadaki çoğu kokoreççiden daha iyi olmuştu.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şu kokorece karşı çok önyargılıyım. Hayatımda yemedim, tatmışlığım yok yine de önyargımdan dolayı nefret ediyorum. Kafam bir dünya da olsa kokoreç de yemedim işkembe çorbası da içmedim hiç.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu kokorece karşı çok önyargılıyım. Hayatımda yemedim, tatmışlığım yok yine de önyargımdan dolayı nefret ediyorum. Kafam bir dünya da olsa kokoreç de yemedim işkembe çorbası da içmedim hiç.
    Pek ilginc. en sevdigim seylerdir kendileri :D
    Hocam, birlikte raki icip gecenin bi yarisi acikirsak ne yiycez, cig kofte mi ?
    espresso bunu beğendi.

Yaşadığın yerde kokoreçi hakkıyla yapan yer sayısı bir elin parmağı kadar bile yoktur. Rastgele gittiğin yerde yediğin kokoreç insana kokoreçe tövbe ettirir, az önce ne yedim ben diye hayatı sorgulattırır.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köfte, midye, dürüm, sucuk vs bana uyar da kokoreç benim kırmızı çizgim En kötü, kokoreççi önünde sizin yemenizi beklerim.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    bizim burada kuyu tandırda pişiriyorlar kokoreci, tekrar gel bir de oraya gidelim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşadığın yerde kokoreçi hakkıyla yapan yer sayısı bir elin parmağı kadar bile yoktur. Rastgele gittiğin yerde yediğin kokoreç insana kokoreçe tövbe ettirir, az önce ne yedim ben diye hayatı sorgulattırır.
    Zaten sıkıntı orada, hayatımda hiç yemedim. Belki yesem çok seveceğim ama önyargıdan kurtaramadım kendimi.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    Mercimek ?
    Cyan bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ben de önyargılıyım. Kokoreç yedim birkaç farklı yerde (en iyi yer değildir eminim), kimyon yiyormuşum gibi geldi.

İşkembe bir kere bağ evinde yapılmış yedim. Fena değildi, ama önyargım kırılmadı.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kufur iyi bir şey degil ben de sinirine bayildim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Zaten sıkıntı orada, hayatımda hiç yemedim. Belki yesem çok seveceğim ama önyargıdan kurtaramadım kendimi.
    Kucukyali civarinda No:10 diye bir yerden yedim, güzeldi deneyebiliriz. Hayatımın 20 senesi İzmir'de gectigi icin sogus, kelle, kokorec filan. Bunlar olmazsa olmaz

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    evet kufur iyi bir şey degil ben de sinirine bayildim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Kucukyali civarinda No:10 diye bir yerden yedim, güzeldi deneyebiliriz. Hayatımın 20 senesi İzmir'de gectigi icin sogus, kelle, kokorec filan. Bunlar olmazsa olmaz
    Arkadaş biz seninle sadece içelim, yemek kısmını boşver
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Abi Bilindik bir kokoreççiye git içini aldır bağımlısı olursun , bende ilk yiyeceğim zaman ön yargılı davranmıştım ama yedikten sonra dedim ki bu neymiş böyle ya dedim o gün bugündür seve seve yerim, yeri geldi ramazanda yarım top kokoreçi 2-3 ekmekle yediğimi bilirim .
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Bilindik bir kokoreççiye git içini aldır bağımlısı olursun , bende ilk yiyeceğim zaman ön yargılı davranmıştım ama yedikten sonra dedim ki bu neymiş böyle ya dedim o gün bugündür seve seve yerim, yeri geldi ramazanda yarım top kokoreçi 2-3 ekmekle yediğimi bilirim .
    Hay maşallah, afiyet olsun.
    Motoseverrr bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Arkadaş biz seninle sadece içelim, yemek kısmını boşver
    Yaslilari (Cyan ile Espresso) ayarlayamadik ki

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yaslilari (Cyan ile Espresso) ayarlayamadik ki
    Puhahahah

espresso bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tommy ah tommy bendensin Yalnız ben seviye atladım.

Neler kaçırdığın hakkında en ufak bir fikrinin olmaması sebebiyle çok üzgünüm.

Koko'dan MUHAKKAK BAŞLA, sonra tuzlama, kelle paça, ayak paça gibi sırayla müptelası olacaksın. Midye yiyen birinin bu lezzetleri yememesine ben de yiyene kadar anlam veremiyordum.

Kahramanmaraşlı Kamil ustanın yerinde bu saydıklarımdan herhangi birini afiyetle ye.

https://g.page/KellepacakokorecBeyraniskembe?share
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Benim konu yeme içmeye dönmüş Şaka bir yana galiba motorumu buldum. Kymco downtown 250i buldum gibi.Sanırım 2 hafta içinde gelecek ve alacağım.
    gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı kafkasay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim konu yeme içmeye dönmüş Şaka bir yana galiba motorumu buldum. Kymco downtown 250i buldum gibi.Sanırım 2 hafta içinde gelecek ve alacağım.
    Hocam sen Kymco'yu al, sonrasında hayırlı olsuna kokoreççiye gideceğiz gibi görünüyor
    espresso ve kafkasay bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)