Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

600rr yakıt tüketimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Hemen hemen aynı güce, torka ve cc'ye sahip bir araca sahibim. Çok farketmez aramızdaki tüketim tutarları. Artçılı kullanımda 1 ile 2 saat aralığındaki sürüşlerde rüzgarın durumuna bağlı olmakla beraber, yokuş inip çıktığını ve motorunun yılını da varsayarsak normal yakmışsın bence. Çünkü 120-130 ortalama yapmak demek 180 ile de gitmişsin 80'e de düşmüşsündür demektir. Yani gaz açmışsın kısmamışsın.

Zaten 90'la da gitsen bu aletlerin yakacağı minimum 5-5.5 litre civarları.
    Kriptex bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben ss makine hiç sevmem hayatım boyuda almadım ama çevremde tam aksine ss cilerden geçilmezdi eskiden gerçi şimdi çoğu uslandı enduro st makinelere geçtiler ..

Zamanında haliyle cbr ın alayını sürdüm 2003 ilk gelen gp kasa ki bence en efsane blok o kasadır 110 beygir falandı galiba üfleme okşama çok rahat beygiri artıyordu sonra 2005-2006 sonrası revizyonlu 2007-2008 geldi 2007 lerin bazısı Euro 2 dir bazısı 3 dür ama ağırlıklı euro2 dir bu arkadaşınkide 2 dir yüksek ihtimal ..

Yani o dediği verilerle euro2 bir motorda o veriler zor ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen hemen aynı güce, torka ve cc'ye sahip bir araca sahibim. Çok farketmez aramızdaki tüketim tutarları. Artçılı kullanımda 1 ile 2 saat aralığındaki sürüşlerde rüzgarın durumuna bağlı olmakla beraber, yokuş inip çıktığını ve motorunun yılını da varsayarsak normal yakmışsın bence. Çünkü 120-130 ortalama yapmak demek 180 ile de gitmişsin 80'e de düşmüşsündür demektir. Yani gaz açmışsın kısmamışsın.

Zaten 90'la da gitsen bu aletlerin yakacağı minimum 5-5.5 litre civarları.
    Olurmu ya o zaman aynı güç tork cc de senin motorunla 90 model bir motorda aynı yakıyordur …
    Kriptex bunu beğendi.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Bence cok guzel. Benim r25 4.3-4.5 arasi yakiyor. 2 kati yakiyorsunuz ama benim motorumdan 4 kat daha guclu makina kullaniyorsunuz. Bence gayet worth.
    Kriptex bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yakıta 2 haziranda gene zam geliyor 1 lira 22 kuruş
    Az yakan motor dar gelirli orta gelirli bence hatta zengin için bile candır .. sonuçta zengininde sokağa atıcak fuzuli parası yoktur.. ultra zenginsen o başka belki olabilir..

https://m.haberturk.com/benzin-fiyat...li-3456604-amp
    Kriptex bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)