Arkadaslar bugun aslinda kazdagi sarikiz a cikacaktim ama hava istedigim gibi degildi maalesef.

Bende rotayi madra dagina cevirdim,biraz yuruyus ve spor yaparim diyerek esofman ve spor ayakkabimi giyerek yola ciktim,lakin yol beni bir bag/sarap evine cikardi.

Ortam cok guzel,yol da guzeldi.

Birkac foto çektim,normalde foto moto cekmem ben.Fotolar son derece amatorce,alet zaten şayomi ve kamera cizik dolu.bir de yukleme yapinca kalite yerlerde surunuyor,idare edin.

Mekana girince guzel bir mese agaci sizi karsiliyor,bayagi buyuk.

Bunu gorunce sasirdim biraz.Biz muslumaniz kardesim ne sarabi yaa.Pekmez yapacagiz diyerek mi aldilar acaba ?

İsletmenin göruntusu ve baglar.

Burda cam fistiklari da var.

Korfez manzarasi,buraya yukleyince pek belli olmuyor ama uzaktaki ada midilli.

Arkadaslar bu otlayan hayvanlar koyun,kuzu oluyor.Su ortamda yayilan hayvanin eti kesin superdir,kekik nane falan yiyolar..kurbanda hayvan kesecek olsam kesin burdan alirdim.

Yolda bol miktarda badem agaci var.
Fotoda cok belli olmasada uzerindeki caglalardan bol miktarda yedim.Hirsizlik degil cunku agacin dallari karayolunda 15 20 tane yemisimdir,fakat artik kabuk hafiften sertlesmeye baslamis,1 hafta 10 gun once olsa daha guzel olurdu.

Yine korfezden bir goruntu

Baglar ve isletmenin uzaktan goruntusu

Donus yolunda dikkatimi ceken bir koy.Ben burda yasarim abi,mis gibi ortam.

Arkadaslar maalesef isletmeye girmeye casaret edemedim..Ortam biraz luks,bmw mercedes audi kayniyor..

Benim uzerimde ise artik şalvar a donmus bir esofman ve alti cikmis bir spor ayakkabi vardi..yoksa saraplarin tadina bakardim yanii.

Ortam ve yol cok guzeldi.Bahar ayi olmasi ayri bir guzellik katiyor kuskusuz,yazin bu kadar zevk vermez bence.

Dedigim gibi saraplar fiyatlar nasildir hic fikrim yok ancak sarap ve bağa merak varsa ziyaret edilir..

Reklam gibi bir amacim yok yanlis anlasilmasin.isletme MA'ADRA VINEYARD olarak geciyor..

Adminler bu reklamdir derse burasi Gomec/kubaslar koyu mevkinde bir baglik diyelim.

Svg